Jump to content
ARCHER

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja

Recommended Posts

No to ja się ponownie z wszystkimi Wędrowcami witam i cieszę się że Forum znów na chodzie.Pamiętamy nasze rajzy i fotek mamy sporo.Uważam że Temat jest wart kontynuacji.Sezon przed nami wiec nie ma co narzekać ze wcięło tyle postów bo na pewno nadrobimy. Szerokości i do zobaczyska niebawem.

Guest

widze ze nasz temat został reaktywowany,szkoda ze forum się posypało-dobrze że nie tu trzymamy swoja galerie..

Guest

Witam szanowne grono!!!! Arczi trochę przekręciłeś temat w porównaniu do pierwowzoru ale wszyscy wiedzą o co chodzi , a więc byle do wiosny

ale się wyczyściło , chyba wiosna idzie, bo porządki wiosenne na FŚM uczynione zostały Czas zastanowic się nad wznowieniem tańców rytualnych wokół jabłonki, co by szanowna Zima udała sie tam gdzie jej mejsce, czyli do Narnii i wolne podwoje dla Wiosny zostawiła Witam ponownie wszystkich Ridersów z pod znaku Chopperkowego pykania po okolicznych wiochach i nie tylko

Więc i ja się melduje w szeregu.Witam wszystkich... Olo Tesknie za spacerami. W Sobote z pracy na karting pojechaliśmy. Ja mam obite żebro, kumpel skręcił kostke.... a niby kart jest bezpieczniejszy od moto.Pozdrawiam

SIEMANKO!!!WITAM WSZYSTKICH RIDERSÓW A mnie się zima podoba,skrobie se szybki z rana,wskakujew zaspe na śledzia, śmigam na dechach a w garażu dosiadamsprzęta i robie BRUM BRUM ale cóż tylko na sucho i TĘSKNIE A tak na poważnie to chyba jedyny pożytek z tej zimy to taki że robale wyzdychają i nie będą tak dokuczliwe w lato.Modlę sięco by zima czmychła jak najprędzej,co by zielono się zrobiło,coby paliwko potaniało,i co byśmy znów POPYRKALI razem gdzie oczy poniosą POZDRAWIAM WSZYSTKICH SPOD ZNAKU BKSI NIE TYLKO HEJ!!!

witam też nie moge się doczekać kolejnych wypadów, i mam nadzieje że sezon dla mnie zacznie się lepiej niż tamten skończyl a tak apropo - będzie wkrótce może jakieś spotkanko w Chudowie ? chętnie bym się z Wami zobaczyla !! pozdr