Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Na Chopperach / Cruiserach Po Okolicznych Wioskach - Reaktywacja


ARCHER

Rekomendowane odpowiedzi

No widzę że się pierwszy melduje Reszta albo padnięta nadmiarem wrażeń albo padnięta nadmiarem szlachetnych trunków heheZlot zaliczony (parada zacnie zorganizowana i bractwo w sporej ilości pomykało po czerwonych światełkach). Potem zaliczona Góra Św. Anny wraz z wybornymi lodami. No i Zamek w Chudowie gdzie się dzisiaj zainstalowali militaryści (też było co oglądać).Dzionek udany prawie 3paczki nawinięte. Jutro się zgadamy czy by kaś nie skoczyć.A za tydzień w sobotę lecimy na Szklarska Porębę załatwiajcie wolny weekend bo się kroi dwa dni w siodle i imprezowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to plan wyjazdu jest taki: zbieramy się na stacji BP 3Stawy kierunek na Wrocław.Wyjazd 8/00 śpóżnialscy gonią peleton. Jedziemy zgodnie z mapką wklejoną przez Franku:http://img339.imageshack.us/img339/1307/szklarska.jpgPrędkośc max 90-100 km żeby Olo nie zatarł sprzęta na dotarciu.Postoje na widokowe na fajeczke itd.Jednym słowem nie gonimy sie na parade jak dojedziemy to będziemy.Liczymy na fajną frekwencje to będziemy mieli 350 km parady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arch, Otmuchów robie na mojej złotce, chyba że mokro będzie bo właśnie leje dość ostro. Ostatnio do pracy na motorze śmigam o ile się da, bo nie zawsze wypada. Na bramkach wjazdowych tylko musze się dłużej tłumaczyć, kto ja i po co.Co do soboty to już powinienem się wyrwać (choć zawsze wolałem niedziele), ale dwa dni nie dam rady. Pewnie z wami śmigne jakiś kawałek i wróce.W połowie sierpnia moją lube z córą wywioze pod Warszawe na 2 tyg i jestem wolny jak pierdnięcie, tylko praca zostaje.Co do Wrocławia, to nie mnie decydować. Ale wedle RooF'a to miałoby wyglądać jakoś tak. W sumie odległość zbliżona, jedynie tyle że zupełnie inne wioski po trasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.