Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ruszamy Ponownie Z Akcją


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,Jako że policja rozpoczęła swoją akcję przeciwko motocyklistom postanowiłem wskrzesić naszą akcję "Bezpieczny Motocyklista". Jak ostatnio planujemy wydrukować plakaty i rozesłać je w Polskę.Jestem na etapie projektowania plakatu i układania dla niego hasła, dlatego liczę na waszą pomoc. Jeśli macie jakieś sugestie to proszę podzielić się nimi w tym temacie.Przykłady plakatów:http://www.motocykle.slask.pl/burak/plakat3.jpghttp://www.motocykle.slask.pl/burak/plakat2.jpgNowy:http://www.motocykle.slask.pl/burak/plakat4.jpgPozdrawiam i liczę na konstruktywne komentarze, chcemy szybko z tym ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moje trzy grosze, a właściwie dwa 1. Jeśli chodzi o stronę graficzną to wydaje mi się, że jednym z elementów plakatu powinien motocykl, lub coś co się jednoznacznie z motocyklami kojarzy. Tak aby na pierwszy rzut oka wiadomo było czego akcja dotyczy.2. Myślę, że hasło powinno raczej przyjąć formę promowania pozytywnych i bezpiecznych zachowań. Do potencjalnego odbiorcy przekaz w formie "nie bądź burakiem" może nie dotrzeć właściwie. Na zasadzie, że jak ktoś na wstępie nazywa mnie burakiem, to właściwie nie mam ochoty słuchać co ma dalej do powiedzenia. To tak samo jak ze stosunkiem motocyklistów do artykułów z dawcami w tytule.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje trzy grosze, a właściwie dwa 1. Jeśli chodzi o stronę graficzną to wydaje mi się, że jednym z elementów plakatu powinien motocykl, lub coś co się jednoznacznie z motocyklami kojarzy. Tak aby na pierwszy rzut oka wiadomo było czego akcja dotyczy.2. Myślę, że hasło powinno raczej przyjąć formę promowania pozytywnych i bezpiecznych zachowań. Do potencjalnego odbiorcy przekaz w formie "nie bądź burakiem" może nie dotrzeć właściwie. Na zasadzie, że jak ktoś na wstępie nazywa mnie burakiem, to właściwie nie mam ochoty słuchać co ma dalej do powiedzenia. To tak samo jak ze stosunkiem motocyklistów do artykułów z dawcami w tytule.
no to sie z kolega wogole nie zgodze!1,. rysunek elegancki, od razu wiadomo o co chodzi.2. skoro mnie nazywaja warzywem, to ... a przepraszam bardzo co chcialbys tam napisac tak swoja droga?"szanowny kierowco pojazdu czterokolowego, zwroc uwage ze na drodze znajduja sie rowniez inne pojazdy" ? cos takiego? ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przepraszam bardzo co chcialbys tam napisac tak swoja droga?"szanowny kierowco pojazdu czterokolowego, zwroc uwage ze na drodze znajduja sie rowniez inne pojazdy" ? cos takiego? ;)
Coś takiego W takim sensie, ale w formie jakiegoś chwytliwego hasła.Pamiętasz zeszłoroczne "wszyscy się zmieścimy"? Z motocyklistą uchylającym kapelusza. Uważasz, że lepiej by brzmiało hasło "Buraku przesuń się w korku"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko po robocie zrobilemhttp://img156.imageshack.us/img156/9523/projektr.jpgpomysl z burakiem o tyle mi sie nie podoba ze jest zbyt przekorny. Nie mozna "nawracac" kogos jednoczesnie go obrazajac. To tylko odrzuci kogos bo zgadajac sie z tym musi przyznac sie do bledu i do tego ze jest burakiem.ps.jak bede przed kompem w domu to dociepne projekt koszulek jaki kiedys zrobilem dla fundacji zwiazanej z FSM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, ze wszyscy burza sie na akcje "idzie wiosna, beda warzywa", a robi sie podobna akcje z burakami. Faktycznie taki przekaz nie dotrze do nikogo, bo po prostu obraza ludzi. Jest napewno sporo burakow wsrod puszkarzy, ale sa tez tacy ktorzy maja pozytywne nastawienie do motocyklistow. Zdecydowanie bardziej podobaja mi sie te projekty Artura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie fajna akcja zapowiadala ... to jak zwykle kilku pacyfistycznie nastawionych musi wszystko zepsuc... wogole zacznijcie puszkarzom kwiatki rozdawac.. ehP.S. puszkarz ktory burakiem nie jest - nie obrazi sie gdy zobaczy taka naklejke czy plakat, a da do myslenia BURAKOM aby moze troszeczke zmienic swoje podejscie i zachowanie.te wasze ladne grzeczne koszuleczki ktorych kilka projektow sie pojawilo raczej nie przyniesie rezultatu. rozumiem ze bedziecie je nosic bo sa BEZPIECZNE dla Was, gdyby czasem jakis burak chcial porozmawiac... P.S.2 - proponuje rozdzielic temat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.