Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opony


mel

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo popularne pytanie. Jakie na tył założyć. Różnie opinie słyszałem. Niektórzy mówią, że miękkie ale nie chcę zrobić na nich 3 000 km a więcej. Po torze nie jeżdżę. Raczej można to nazwać jazdą "agresywną-jazdą turystyczną" Myślałem o Michelinach Pilotach. Ale nie wiem czy Sport czy Power czy może Road Czym to się różni.W Fz6 miałem Bridgestone'a Battlax'a chyba B15. I tył znikał całkiem szybko:PCo radzicie dordzy użytkownicy F4-rek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem styczności z tymi oponami, looknołem właśnie na allegro ile kosztują i jak wyglądają i zastanawiam się czy takie opony nadają się do F4 i do jak to nazwał autor "agresywnej turystyki".Pytam bo nie wiem możesz coś napisać o tych oponach bo jestem zainteresowany sam mam Michelin Pilot sport i dość szybko jej ubywa, nawet szybciej niż bym się spodziewał i jeżeli uda się dociągnąć do 8k km to będzie sukces, a założyłem nówke na pod koniec zeszłego sezonu!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie włąsnie nad kupnem nowych opon mysle o diablo supercorsach ale komplet kosztujke 1500zł.Troche drogo ale chyba bedzie trzeba chyba ze macie jakies nieduzo gorsze oponki w dobrej cenie ? moze metzeler z6 albo jakies micheliny ?? POMOCy co kupic ? Chce rowniez smigac na nich na torze poznan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rynku funkcjonuja rownolegle dwa biezniki pod nazwa Supercorsa1) Dragon Supercorsa (PRO) - stare 2) Diablo Supercorsa - debiutowaly w 2007Opony Supercorsa to ogumienie przeznaczone przede wszystkim na tor, a niektore mieszanki maja homologacje drogowa. Konsekwencje sa chyba dla wszystkich oczywiste: !!!swietne!!! wlasciwosci na suchym, kiepsko na mokrym, szybkie zuzycie.Ja zjezdzilem jedna dragon supercorse (okolo 3500km) srodek wylysial niemal do cna, ale opona caly czas rewalacyjnie trzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.