Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kamerka Na Baku


jojko91spi

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was posiada kamerke na baku ? kierownicy albo jakie kolwiek inne ?jak wychodza z tego filmiki / zdjecia u kogos z ekipki choperowcow widzialem na kierownicy aparat ( nie wiem u kogo ) macie jakies patenty na to zeby wytłumic drgania ?z tego co wyczytalem na googlach to wszyscy stosuja steropian / gąbke , za wszystkuie podpowiedzi z tego dzialu serdeczne dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syf jkich malomam stelaz na baku, krecilem pare filmikow, sa OK. Jedynie na co trzeba wziasc poprawke to na wysokosc jej zainstalowania na lub nad bakiem. Ze wzgledu na szybe moga wystapic znieksztalcenia w ogladaniu ( jak u mnie - dlatego w tym roku idzie wyzej ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej mi chodzilo o stelarze na bak a nie o kamerki za 3cyfrowe sumy ;) wg mnie lepiej oplaca sie zrobic samemu stelarz i zwykla kamerke przykrecic widzialem tez ludzi co moto tasmami obklejaja ( kamere do moto ) - takie cos mnie nie interesuje jak ktos ma jakies filmiki robione ze stelarzu to niech wklei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enjoyza moja z 3 mm nierdzewki V2A zaplacilem 100 plnhttp://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/304fc25590ba9c33.html
wyglada ok ale ja 100% bedzie do du... jak zamontujesz kamere i bedziesz jachal wiecej niz 30km/h ;)Na moim uchwycie zrobionym 3 lata temu z grubego aluminium ( o 1,8cm!) kamera lekko sie trzesie a co dopiero na nierdzewce 0,5 cm...Najlepiej zopatrzyc sie w taki uchwyt jak chlopaki na forum rabia gdzie mozna wlewac paliwo i nie sciagac kamery... ja mam z tym problem, pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna duperela jaka kupie po plecaku axio do motocykla bedzie ta kameraOregon Scientific ATC-5000 http://i1.ebayimg.com/03/i/001/24/c9/9194_1.JPGjasne ze mozna kupic mini kamery hd ale potem gdzie to przykrecic i jak zabezpieczyc przed wilgocia. ta kemerka moze byc montowana wszedzie w szczegolnosci na kask. mozna tez z nia plywac bo jest wodoszczelna do 5m (w realu mozna poprostu ja zamoczyc).Do tego mozna tam wlozyc karte 4GB i nagrac 2 godziny w 640x480.do tego matryca cmos. Sprzet wart swojej ceny tyle ze jeszcze musi na mnie poczekac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.