Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 22019


Domynik

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, niezle. A gdzie ci to zrobili?No i pytanie co z faktem ze nie sa w stanie udowodnic kto w tym momencie kierowal motocyklem? No chyba ze czekali juz za rogiem na ciebie to wtedy lipa
to nikogo nie interesuje kto prowadziÂł, mandat przychodzi tam gdzie zarejestrowano motocykl, a Ty egzekwujesz jezeli go komus pozyczyles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focia konkretna ale koszt wykonania zbyt wywyÂższony... ;/a tak do dyskusji :co byÂście powiedzieli: zatrzymujÂą Was niebiescy, a Wy macie zaklejonÂą tablice np "etykietÂą z coca-coli" ^^ to mnie zawsze interesowaÂło pewnie sie sam za niedÂługo przekonam jak zdam prawko a tak PS: ile konkretnie byÂło na liczniku przed hamowaniem? :>pozdro Byczq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto poruszyc ten temat
Pamietaj, ze z wladza nie wygrasz, tak to wszystko jest skonstruowane.Mandat przychodzi na wlasciciela pojazdu, jesli uda mu sie znalezc frajera krory sie podlozy i wezmie wine na siebie to ok. Tylko czy jest tu jakis frajer? Jesli pojazd zarejestrowany na firme to wlasciciel (firma) doskonale wie kto i kiedy tym pojazdem jezdzi, tak wiec tez nie przejdzie.Jedyne wyjscie to zglosic kradziez, tyle ze najlepiej przed zrobieniem fotki. Tylko kto wie ze za chwile mu strzela fotke.Inna sprawa to jesli kazdy by w tym kraju kombinowal jak ominac prawo to bylby jeszcze wiekszy syf niz jest.Reasumujac, nie ma co kombinowac bo mozna jeszcze za skladanie falszywych zeznan beknac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"to nikogo nie interesuje kto prowadziÂł, mandat przychodzi tam gdzie zarejestrowano motocykl, a Ty egzekwujesz jezeli go komus pozyczyles"- a jednak interesuje bo to on jest sprawcÂą wykroczenia!- wÂłaÂściciel pojazdu ma obowiÂązek wskazania kierujÂącego!a o reszcie nie bĂŞdĂŞ pisaÂł bo jak bo jak widaĂŚ po postach w temacie i nie tylko w tym, na forum zrobilo sie maÂło powaÂżnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze,a co w przypadku jeÂśli np chce sprzedaĂŚ motocykl,daje kupujÂącemu siĂŞ przejechaĂŚ,cyknÂą mu fotke,koleÂś rezygnuje z kupna,do mnie przychodzi mandat,a ja nie mam danych adresowych do goÂścia ? nie ma takiego czegoÂś,Âże wtedy pÂłaci siĂŞ konkretnÂą kwote w zÂł za nie wskazanie sprawcy ? pytam,bo gdzieÂś mi siĂŞ to obiÂło o uszy i jestem ciekawa,jak wtedy taka sprawa wyglÂąda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.