Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3814


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

teraz to bateria sie mowi tak??..moze  wy byliscie zbyt padnieci zbey sie umiec tym obslugiwac,to zwalic na bateria Âłatwo:)
Manusiu kochana naprawde padÂła bateria hehe mysmy zbyt sÂłabi nie byli (przynajmniej nie ja) wytrzymalam do 8:30 tylko pozniej dÂłuuuugo odsypialam (do noworocznej imprezy) hehe lecim robotaczeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ju¿ wczoraj zmieni³em has³o, a do dzisiaj rana nawet zda¿y³em go zapomnieÌ Od samego rana robi³em ró¿ne kombinacje, ale tak to bywa gdy jednego dnia zmieniasz kilka hase³, poniewa¿ jak to w nowym roku bywa, i mnie nie ominê³y, zmienia³em has³a dok³adnie wszystkie, oprocz bankowosci elektronicznej, które powiem sobie w myœlach i tylko sobie, nawet bêd¹c pod wp³ywem tabletek prawdomównoœci Teraz jest ju¿ wszytsko ok, wszystkie has³a sobie poprzypomina³em,a tutaj, na forum, musia³em skorzystaÌ z 'przypomnij has³o', to otrzyma³em maila, gdzie dalej kontynuowa³em ponown wpisywanie has³a. Dziêki Wam za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nico333 na czym siĂŞ rowaliÂłeÂś ?? Kiedy ??Dalej leÂżysz? Czy moÂżesz siĂŞ juÂż poruszaĂŚ ?
Zitol rozwaliÂłem siĂŞ dwa tyg. przed 18-kÂą, teraz mam 31 l. ÂśmigajÂąc nad Olze na podrasowanej ETZ-250. Dzwona zaliczylem we WÂłodzisÂławiu ÂŚl. 18.05.1993r. Od tej pory nie rusze najmniejszym palcem, a nawet samodzielnie nie oddcham ÂŻyje biologicznie nienaturalnie tyle lat, a dalej kocham motory, Âładne kobiety i dobrÂą muze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm DRa 350!! moj przyszly motor. Szacun!! dalej ja masz? bo chetnie bym sie przyjrzal z bliska kiedys;) Mam nadzieje ze sie spotkamy w sezonie
Siemanko JacaDR-ka stoi ale speisz sie bo chce zmienic. Czas wyjsc na drogew terenie spotkanie chetnie jak teren sie pojawi spod snieguTYLKO, ja nie podaje na jednym kole. Tak se popinkalam delikatnie ale chetnie sie spotkamPozdroqwas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko JacaDR-ka stoi ale speisz sie bo chce zmienic. Czas wyjsc na drogew terenie spotkanie chetnie jak teren sie pojawi spod snieguTYLKO, ja nie podaje na jednym kole. Tak se popinkalam delikatnie ale chetnie sie spotkamPozdroqwas
Powiadasz ze ja planujesz sprzedac... To jak dobrze pojdzie to masz juz na nia klienta Tylko musze sprzedac Aprilke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee po tej zmianie serwera fotki gdzieÂś siĂŞ zapodziaÂły Znowu cosik wklejĂŞ Kilka fotek z LubliĂąca, gdzie to byliÂśmy na skromnym bajabongo u Nico razem z zapomnianym juÂż chyba tutaj kolegÂą Cebikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.