Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3814


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no wiesz trzeba mieĂŚ fantazje dziadku teraz mÂłodziez inczje sie bawi:) do gĂłry nogami
no nie manka zawsze mowile ze urozmaicenie to sztuka przetrwania chcecie moja fotke macie po lewej a ej wrednej mordy lepiej nie ogladac bo wyobrazcie sobie jak wygladac moze czlowiek co ... moze lepiej nic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze osoby na tych fotkach niechcialy azeby te zdjecia ogladali inni.Niewzielyscie  tego pod uwage ??!!Tak samo jak ktos umiescil by wasza jakies fotki ktore byscie niechcialy azeby sie tu znalazly ...
No wÂłaÂśnie, dobrze godosz. A pozaty to jest temat pokaÂż SWOJÂĄ twarz, a nie innych, jak bĂŞdÂą chcieli to sami siĂŞ ujawniÂą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timac jaka prawda co?? czepiasz sie taka jest prawa, ludzie poprostu chca poznac z kim sie porozumiewaja za pomoca kabelkow - a Ty najgÂłoÂśniej jĂŞczysz chociaÂż swojej foty nei wrzuciÂłeÂś.
To jak bede chcieli to sami dadza swoje fotki.Jezeli niedali to chyba swiwadczy otym ze niemaja takiego zamiaru.Tu niejest jakies czepianie bo widze ze myslisz pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiĂŞc przepraszam za fotki jeÂśli ktoÂś ze znajdujacych sie tam ma jakieÂś ALE to niech powie i tak jak powiedziaÂła MANKA nie jest problem je poprostu wywaliĂŚ a i tak wiecie Âże Was kocham moje kochane rybnickookoliczne psychole "a tam oberwie... zajebiste fotki... wracaja wspomnienia Opava the best jak tam bark piekna? hehe " -> JACA bark spoko, blizna jest ale za to bede miaÂła co wspominaĂŚ juÂż nie mogĂŞ siĂŞ doczekaĂŚ na wiosne i czechy moÂże znowu bĂŞdzie jakiÂś dach do zdobycia no i wÂłaÂśnie po to te fotki aby wracaÂły wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy sie klocicie.Zgadazam sie z osobba,ktora napisala,ze ludzia chca wiedziec z kim rozmawiaja przez kabelki.Przeprasza...nie jestem pewna,ale chyba suzi to powiedziala.....niewazne...zgadzam sie z tym.Ja jestem z daleka i nie mialam narazie mozliwosci was poznac osobiscie...narazie...wszystkie zdjecia ,ktore ujawniaja sie na forum sprawiaja mi radosc,bo moge wqas zobaczyc...na motorach...jak pijecie...jak sie bawicie...to jest sama przyjemnosc.......a nie powody do klotni...przeciez i tak sie widujecie...to wiekszosc wie jak kto wyglada....tylko czsami znajda sie takie sierotki marysie jak ja wiec sie nie kloccie,bo to sensu chyba nie ma najmniejszego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja popmimo ze zamiesciÂłam fotki jestem tez zdania ze, to kazdy ma przedstawic swoja mordeczka,jesli tego chce:)jednak fotki ktĂłre umiesciÂłam nie tylko ukazuja mordki innyhc al ei mojÂą a poza tym sa to ludzie tak mi bliscy,znam sie z nimi jak wÂłasnym bratem i siostra dlatego pozwoliÂłam sobie na ten incydent i wiem ze za zÂłe mi tego nie bea mieli:)chyba ze ktos z nich wyszeÂł nie tka na fotach to usune na jego zyczenie:)poki co nikt ztych zdjec nie opierdzieliÂł mnie wiec fotki pozostaja a ludzie poznaja tych,ktĂłrych nie znaja Timac,wiesz moze dlatego nie zamiesciÂłam twojej fotki,bo niestety nie jestesmy na tym samym etapie pryzjazni co z nimi:)( pomijajac ze fotki twej nie mam,ale nie daÂłabym nawet jakbym miaÂła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.