Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3814


Anushka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Suzi zawsze zajebiscie na fotach wychodzi tylko sie wstydzi do tego przyznmac   a jak ktos probuje jej zrobic to umie pobic :P
no co TY powiesz Jaca... gupi gupolku nie pij tyle bo Ci na oczy siada a co do pobicia... to nie zapomne Akcji Suzi jaka zrobiliscie na forum do dzisiaj sie niektorzy nie odzywaja bo sie obrazili za avatora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prosze nawet mordeczka stysi sie pojawiÂła:)a teraz ja pokaze twarze innych:)1 foto jadÂąc od samego doÂłu od lewej 1 rzad:kaczmar,skalar, 2 rzÂąd:maisha,manka 3 rzÂąd:spun,gadged 4 rzÂąd :arczi davka2 foto od lewej : arczi,spun,manka,kobylian,gadged3 foto kobieta za kierownica 1:poszkodowany arczisuzi-pasazer,manka-kierowca,spun na zadku:)4 foto: uposledzeni:) manka i gadged

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja bede tez taka pod³a cio Manka buzki innych kochanych psycholi od lewej ->foto 1. Manka, Suzi, Sargon, Skalar, Spun nogi Maisky, Bronx i Arczi foto 2. na górze: Boa, Gadged, Rybka z Ania - dó³:Aœka, Arczi, Spun, Manka, Suzi i Sargonfoto 3. Boa, Aœka, Gadged, Manka, Suzi nad nimi Arczifoto4. od do³u - Jaca, Sargon, Gadged, Manka, Arczi, Aœka i Boawiem wiem oberwie mi sie za foty post-376-1135693111.jpgpost-376-1135693264.jpgpost-376-1135693007.jpgpost-376-1135693379.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja bede tez taka pod³a cio Manka buzki innych kochanych psycholi od lewej ->foto 1. Manka, Suzi, Sargon, Skalar, Spun nogi Maisky, Bronx i Arczi foto 2. na górze: Boa, Gadged, Rybka z Ania - dó³:Aœka, Arczi, Spun, Manka, Suzi i Sargonfoto 3. Boa, Aœka, Gadged, Manka, Suzi nad nimi Arczifoto4. od do³u - Jaca, Sargon, Gadged, Manka, Arczi, Aœka i Boawiem wiem oberwie mi sie za foty
a tam oberwie... zajebiste fotki... wracaja wspomnienia Opava the best jak tam bark piekna? hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ozesz ja pierdziele wÂłochata kurke nie gdy stoje z flaszka to nie mojaa wcisli mi jak zwykle ozesz w morde co ludzie powiedza ahh...suzi tyle Âładnych kultualnych fotek a ty akurat tee zrobiÂłas to specjalnie wrr....ale cis ie oberwie na ognisku ozesz mraaauuuuuÂł hihi..byle do czwartu mmm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.