Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

III Charytatywny Zlot w Sarnowie


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

JeÂśli chodzi o pomoc maÂłym a szgegĂłlnie chorym to piszĂŞ siĂŞ na kaÂżdÂą takÂą akcjĂŞ !!dawno mnie tu nie byÂło ! i trochĂŞ zalegÂłoÂści mam ale jak potrzbna by byÂła jakakolwiek pomoc i wsparcie finansowe to napewno moÂżna waliĂŚ do mnie jak w dym !!! jak tylko bĂŞdĂŞ mĂłgÂł pomĂłc to napewno to zrobiĂŞ !!! Co do imprezy to wiem z doÂświadczenia Âże najwiĂŞcej frajdy robi rundka na moto oczywiÂście odpowiednio zorganizowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale jesli chodzi o MP 1/4 mili motocyklowej to chyba nie dam rady zorganizowac tego razem z charytatywnym zlotem bo to duzo roboty.... Najwyzej zrobimy wyscigi 2 miechy po Sarnowie... A tak na marginesie to czy ktos sie orientuje czy w naszym kraju byly takie zawody? Bo samochodowe to wiem ze sa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o piwo to absolutnie nie. Przypomnijcie sobie nasze komentarze po nieszczesliwym upadku na boisku domu dziecka motonity z dzieckiem!!!Tak ze piwo i alkohol nie!jesli chodzi o oplate to tak jestem za i mysle ze 5 zlotych bedzie w sam raz jesli bedzie tyle ludzi co ostatnio to bedzie sporo kasyJesli chodzi o picie na czas mozna pic cole lub cos innego gazowanego efekt bedzie ten sam po za tym przejazdki jesli Maku zalatwi to parada po miescie konkurs na najladniejszy motocykl przeciaganie liny palenie gumy pokazy jazdy slalom motocyklem pchajac go tylem wolna jazda rzut walem korbowym tudziez kolem a tak po za tym to przejazdzki zajma bardzo duzo czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wstĂŞpnie przygotowaÂłem taki pomieszany plan imprezy co na niej by siĂŞ znalazÂło...*Koncery Zespo³ów Rockowych* Parada Motocykli*Konkurencje Motocyklowe i sprawnoÂściowe*Pokazy jazdy extremalnej*Pokazy palenia gumy*ognisko* ziorka funduszy podczas imprezy (wolontariusze)(opÂłaty na zlocie)wjazd ok 5 zÂł w tym naklejka bÂądÂź naszywka zlotowa Napewno zapewnione bĂŞdzie* gastronomia* zaplecze sanitarne* sÂłuzby porzÂądkowe (straz, pogotowie na pokazy itd.)Wszycho jest okey.... damy rade ze wszystkim Aha przesyÂłajcie te pomysÂły jak wedÂług was powinien wyglÂądac plan impry czekam... [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!Wiêc na mnie te¿ mo¿na liczyÌ...Pytanie o 1/4 mili... w 2005 by³y 3 wyœcigi, dok³adne relacje by³y w SuperBikeu ale musze go poszukaÌ (jest w jednym z tysi¹ca kartonów z przeprowadzki).By³em na 1 edycji by³o super na 2 ju¿ siê nie za³apa³em Na przeja¿d¿kach z ró¿nymi pasa¿erami zrobi³em kilkadziesi¹t km mia³em nawt swój jednoosobowy fanklub Afterparty by³o "Bomba" pozdro dla MaÌka uwczesnego organizatora a has³o "DO PIEK£A............" sta³o siê na wiele dni hitem forumowym...Widok Chrisa "na kole" V-Maxa - stoj¹cy obok Zyga: o kurwa ! ...czy te¿ Panów policjantów jad¹cych za Chrisem (podpity, bez kasku i na kole !!!!)... no poprostu max! STG i ich hit, jak to sz³o chu... cip... kurw.... czy coœ takiego - no masakra. Najlepszy by³ poranek dnia nastêpnego, g³owa wielkoœci pi³ki lekarskiej... by³o nas 3 niedobitków... jakieœ karimaty œpiwory plecakiitp do zarbania na Ninje (bez kufrów)...brak s³ów W tym roku te¿ powalczymy !!!Co do impy g³ównej to Maku jakieœ konkursy sprawnoœciowe z i bez motorów troche przeja¿d¿ek znowu jakieœ konkursy... i starczy...Jak bêdzie za du¿o i za d³ugo to ju¿ materia³ po stronie widzów i goœci zacznie ulegaÌ zmêczeniu i atmosfera kalpnie.Jeœli chodzi o komputery to móg³bym pomóc w zakupie i instalacji w cenach hurtowni - tzn kupiê od nich zmontujê sam i mogê nawet podrzuciÌ na dzieù dwa przed imp¹ (bo na moto mi za wiele nie wejdzie ) - jeœli bêdzie taka potrzeba oczywiœcie ... nie chce siê wychylaÌ przed orkiestrê.¯yczê powodzeniaPiotrPSco z Chrisem? on na 1 edycji super pokaz robi³ na tym swoim komarku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam siĂŞ czy zorganizowac ta impre w Sarnowie (zamkniiĂŞta impraz dla forum i dzieci) czy w BĂŞdzinie tylko wtedy bedzie to impra otwarta... rozmawialem z paroma osobami z forum i twierdza ze fajnie bylo 2 pazdziernika i moze lepiej impra zamknieta bo przynajmniej jakas integracja i znajomosc jest...Co sÂądzicie o tym...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie potwierdza to kolejna wypowiedz... Impra bedzie zorganizowana w takim stylu jak 2 PaÂździernika z tym ze bĂŞdzie o 200% lepiej dopracowana np.( ognisko - na ktĂłre wylaÂłem ze 2 litry paliwa <lol>), sÂłuzny porzÂądkowe poniewaz bylo tez duzo ludzi a pokazy byly nie zabezpieczone itd. Wiec damy rade i impra bedzie wypasik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zak³adam ten w¹tek tak wczeœnie poniewa¿ orientacyjnie trzeba pomyœleÌ co i jak...Przez wczeœniejszy zlot dosta³em siem do Rady miasta i przez co mam dobry kontakt z Prezydentem Bêdzina... Pierwshym punktem jaki napewno jest postanowiony to zlot bêdzie pomaga³a mi zorganizowaÌ firma " TOMEX " która rowniesh by³a obecna podczas II zlotu u dzieciaków.Miejsce zlotu bêdzie to DOM DZIECKA.Chcia³bym zeby firmy motocyklowe przyczyni³y siem do organizacji tego zlotu poniewaz jestem pewien ze III impreza bêdzie naprawdê na szerok¹ skalê.Mam jush namiar do plakatów, które bêd¹ informowaÌ okolice o zlocie.Na dzieù dzisiejszy jestem w stanie za³atwiÌ jush 1 radiowóz POLICYJNY i STRA¯ACKI dla dzieciaków czyli takie auta prezentacyjne zeby mog³y sobie maluchy poogl¹daÌ.Bêde rowniesh organizowa³ ekipe nadzoruj¹c¹ imprezê czyli goœÌ odpowiedzialnych za porz¹dek ( g³ównie chodzi tu o pokazy zeby nikt nie pzrechodzi³ przez jezdniê itp. )Jezeli chodzi o nag³oœnienie to postaram siê za³atwiÌ jakiœ koncert który mam nadziejê i¿ zrefunduje nam miasto. i ostatnim punktem na dzien dzisiejszy to mysle ze tzreba weryfikowac jakieœ b³êdy i na nastêpna imprezê zabiore ze sob¹ alkomat P.S. Wraz ze zlotem mysla³em o rozpoczêciu sezonu motocyklowego z msz¹ poniewa¿ przy domu dziecka jest koœció³ w którym moglaby byÌ odprawiona masza za motocyklistów.Czekam na wasze komentarze i propozycje.
Witam ja nie miaÂłem przyjemnoÂści byĂŚ z wami w domu dziecka a wiec jak najbardziej sie pisze tylko gdzie to jest ? jakie okolice? daleko od zabrza?pozdraiwam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.