Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

III Charytatywny Zlot w Sarnowie


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli bêdzie taka mo¿liwoœÌ to chêtnie pojawiê sie na tej imprezie Zobaczê, co tam Maku sp³odzi³, jak klimat itd Bêde mia³ jakieœ porównanie do pierwszej imprezy, która by³a niezwykle kameralna i pojawi³o sie na niej kilka zacnych osobistoœci tego forum
Wicher na forum prawie wszyscy to zacne osobistoÂści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wicher na forum prawie wszyscy to zacne osobistoÂści
Nie wiem jak teraz, bo nie znam wszystkich - jest wiele nowych osób.Jednak pocz¹tki by³y naprawdê obiecuj¹ce i ekipa by³a nie doœÌ ¿e zró¿nicowana pod wzglêdem charakterów itp, to kilka osób z pewnosci¹ wyró¿nia³o sie na tle innych i mo¿na by³o mówic o jakichœ "zacnoœciach" Nie wiem jak teraz, ale mam nadziejê, ¿e z nadejsciem sezonu nadrobiê straty, poznam nowe osoby, odœwie¿ê pamiêÌ i wyrobiê sobie jakis nowy pogl¹d na sprawê, bo duzo userów przyby³o, a kilku starych stoi trochê na uboczu i rzadko sie udzielaj¹
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem jak teraz, bo nie znam wszystkich - jest wiele nowych osób.Jednak pocz¹tki by³y naprawdê obiecuj¹ce i ekipa by³a nie doœÌ ¿e zró¿nicowana pod wzglêdem charakterów itp, to kilka osób z pewnosci¹ wyró¿nia³o sie na tle innych i mo¿na by³o mówic o jakichœ "zacnoœciach"
No tak..kilka razu to juÂż mĂłwiÂłem..i nie tylko ja, Âże pierwszy "sarnĂłw" byÂł najlepszy...miĂŞdzy innymi z powodu, ktĂłry podaÂłeÂś....Ciekawe, czy tegoroczny dorĂłwna choĂŚ w poÂłowie tamtemu.....zobaczymy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cu Krupu Dru... nie ma i nie bedzie juz tak samo, ale mozemy sprawic zeby bylo inaczej i "rownie" fajnie... Ehh
jestem za tym, aby znĂłw zagrali reszta kapel rĂłwnieÂż tylko chyba na naszym 'after party', bo w domu dziecka to lepiej, Âżeby nie byÂło takich tekstĂłw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem przydaÂłaby sie odmiana i jakies kapele Disco Polo powinny zagraĂŚ A tak na powaznie, to co do kapel ktĂłre graÂły w pierwszej edycji, to nie mam zastrzeÂżeĂą, ale na dÂłuÂższÂą metĂŞ ta muza byÂła zbyt meczÂąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ... z tej strony Maku sorka ale pisze od Rozusa Wstêpny termin ustali³em na 15 kwietnia ale okaza³ siê ze jest to ( wileka sobota ) i dupa z tego ... podj¹³em wspolprace z Miastem oni wyk³adaj¹ na ta imprezê kase, jak rowniez dzis jade do Andrzeja Szkuty rozmawiac czy da³oby radê zorganizowaÌ Mistrzostwa Polski 1/4 mili motocyklowej.... Wszystko jest na dobrej drodze... tylko musimy ustaliÌ na jaki cel bêdzie impra... dziœ dosta³em od Ilony informacje o chorym Damianku... Wieczoram napisze wam szczegó³y jaki termin bo dzis bedzie ustalony on na 100%Serdeczne pozdro Maku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, ja pamietam jak koleÂś siĂŞ wydzieraÂł do mikrofonu: "zdenerwuj go!" i tak przez dobre 15 minut potem zegbraÂł czymÂś w gÂłowĂŞ i zmieniÂł haseÂłko na "zdenerwuj mnie" a moze na odwrĂłt to byÂło waÂżne, ze byÂło na co popatrzeĂŚosobiscie to najbardziej przypadÂł mi kawaÂłek, jak jednej lasce dali mikrofon, a ona siĂŞ do niego poprostu wydzieraÂła i jeczaÂła dzioÂłcha miaÂła talent, bo idealnie byÂło to zgrane z muzykÂą aÂż siĂŞ prosi powtĂłrka z rozrywki pomysÂł dobry trzeba go przemyÂśleĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin imprezy niestety ustalony bedzie w poniedziaÂłek poniewaz musiÂłem przesun¹Ì spotkanie... Ale jesli chodzi o cel imprezy to Domy Dziecka (nie tylko SarnĂłw) i ewentualnie Damianek...Mam do was proÂśbe ... jesli macie troche czasu to przeÂślijcie mi swoje propozycje jak waszym zdaniem powinnaby wyglÂądac ta impreza... Takie wasze propozycje planu imprezy ... podaje e-mail [email protected]. MogÂą to byc jakies konkursy, pokazy, parady itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o leczenie Damiana to sprawa jest jasna zbieramy kase tez dla Niego Maku wspomnial tez o pewnej dziewczynie chorej na bialaczke jest po amputacji nogi mozna zlozyc sie na proteze dla Niejz tego co wiem impreza ma byc bardzo duza wiec kasy tez moze byc sporo wiec moja propozycja cala kasa idzie do jednego wora potem ja podzielimy Na dom dziecka, Damiana i ta dziewczyne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.