Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

III Charytatywny Zlot w Sarnowie


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza dla nas to baardzo dobry pomysÂł ...tylko trzeba odpowiednio wczeÂśniej drewno przygotowaĂŚ, bo nie chce mi siĂŞ juÂż dmuchaĂŚ 30 min bez przerwy w tego grilla....no i uczestnicy meczu obowiÂązkowo buty sportowe, bo znĂłw w kostkĂŞ z stalkapy nie chcĂŞ zebraĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja chce powtorke ze szkoÂły !!!!!!!  :D  :D  :D  znowu LORD WIADER odzyje  8)  8)  i zadna tam britnejj brzydallll  tylko 100 TWARZY GRZYBIARZY RULEZZZ  8)  8)  i ich najlepszy chicior g..... Âś...... jazda jazdaa !!bylo by idealnie otwarci sezony forumowiczow a termin hmmmnajlepiej w kwietniu
hehehehe CU KRUPU DRU :D:D e no zajebiscie bylo Gadged ciekawe czy ciuszki od Lorda Wiadera tam jeszcze leÂża Ja jestem za szkoÂła!!! Malinowice rulz!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mikoÂłaja to postaram sie zaÂłatwic jeszcze jakies cukierki i kaske wiĂŞckudlaty_bytom, wszystko jest pod kontrola a kombinowanie zostaw mnie :wink: :wink: :wink: ----------------------------------------------------------------------------------------Teraz sprawy Sarnowa... wiec zlot odbĂŞdzie sie w Kwietniu ... o dokÂładnej dacie dowiecie sie miesiÂąc przed czyli w Marcu.Rezerwuje 1,5 miecha na sprawy organizacyjne poniewaz pzred pierwshe 2 tyg. zaÂłatwiam sponsorĂłw, w drugie 2 tyg to organizacja miejsca imprezki wszytkich wladz i wogole, natomiast ostatnie 2 to zgranie wzytkiego do kupy...jezeli chodzi o ten kwiecien to wszystko zalezy jaka bĂŞdzie ta zima.Jedyne co chciaÂłbym od was wiedziec, to co chcielbyscie zeby bylo na owym zlocie ( nie wliczajÂąc pokazĂłw jazdy extremalnej, palenia gumy, meczu piÂłki noÂżnej, i konkursĂłw) bo to bĂŞdzie na bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maku.... mi najbardziej chodzi o to co Maciek pisaÂł... zbey to byla nasza forumowa imprezka, nasze grono ludzi... Rozumiem dla dzieciakow rob co chcesz ma byc glosno i wogole...Dla nas ma byc na luzie, w starej pipidowie, na cala noc, z boiskiem od czynu spolecznego. Tamta impreza to byÂł spontan i tak bylo najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!Nie chcialbym byc zrozumiany zle. Idea super, jestem w 100% za, ale wydaje mi sie, ze to juz troche przerost formy nad trescia. Robi sie z tego bardziej zlot dla zlotu, niz mily akt dla dzieciakow. Tzn. pierwotny zamiar - zrobic frajde dzieciakom - gubi sie w rozmiarach imprezy :|. Ciezko bedzie znalezc jakiegos dzieciaka w mrowiu motocyklistow :|.Tylu ilu nas bylo ostatnio, wystarczyloby dla kilku domow dziecka...No i im nas wiecej, tym trudniej nad tym zapanowac, wieksze niebezpieczenstwo, ze znajda sie "czarne owce" - jak ostatnio :|.No, teraz mozecie mnie rozstrzelac .PozdrawiamPSMoze daloby sie zaprosic dzieci z innego domu dziecka? Dojechalyby autokarem czy cus... No i jazda po tak malym boisku to ciut malo. Moze jakis krotki, zorganizowany wypadzik z dzieciakami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maku_CSI RIDERS, je¿eli chodzi o III zlot to proponuje tak jak i I 2 tygodnie po MotorBikeShow w Zabrzu, na MBSie mo¿na by znowu zebraÌ coœ kaski itp.A teraz apel do wszystkich którzy wypowiedzieli sie w temacie, ¿eby wszystko mog³o wypaliÌ potrzeba jest nasza pomoc, ¿eby wszystko zorganizowac potrzeba jest te¿ nasza zbiórka, najpierw na Miko³aja a póŸniej na III zlot

Dane konta bankowego:  BRE BANK S.A.  MARCIN CZARDYBON  25 1140 2004 0000 3702 3538 4620
szegó³y w tym temacie:http://forum.motocykle.slask.pl/tematy25/k...t1589.htm#56012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz apel do wszystkich ktĂłrzy wypowiedzieli sie w temacie, Âżeby wszystko mogÂło wypaliĂŚ potrzeba jest nasza pomoc, Âżeby wszystko zorganizowac potrzeba jest teÂż nasza zbiĂłrka, najpierw na MikoÂłaja a póŸniej na III zlot  sdmc napisaÂł/a:Dane konta bankowego:  BRE BANK S.A.  MARCIN CZARDYBON  25 1140 2004 0000 3702 3538 4620  szegó³y w tym temacie:  http://forum.motocykle.slask.pl/tematy25/konto-bankowe-fm-vt1589.htm#56012
Pawel dzieki za apel tez przylaczam sie do tego na razie nie ma zbyt duzo kasy ale maku obiecal pomoc i wiemy ze na niego mozna liczyctak ze bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla was mi³¹ niespodzianke uda³o mi siem za³atwic na nastêpn¹ imprezê w sarnowie 2 rajdowe samochody ( bêd¹ sobie sta³y jako pokazówka dla dzieci) pierwszy to nowy Lancerdrugi: Peugeot 206Auta s¹ to profesjonlane rajdówki, lancer jest z firmy duda wiec oni napewno cos dadza z siebie na III zlot.Dzis w moim mieœcie jest I Rajd zamkowy s¹ tu ludzie z ca³ej polski konkretny rajd wiec jak cos to zapraszam bo jest duze widowisko rezte info pod tel. albo gadu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej ZA jeÂśli mnie ktoÂś przygarnie :? bo ostatnio jakoÂś nie miaÂłam jak siĂŞ dostaĂŚ a i jeÂśli cos jestem w stanie pomĂłc to MAKU daj znaĂŚ, wiem Âże SZPILA jest chĂŞtny do sponsoringu tylko Âże trzeba daĂŚ MU znaĂŚ wczeÂśniej jakby co to ja mam namiary do kogo siĂŞ wbijaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!Ze Szpila bym nie wchodzil w uklady . Nie wiem czy w ogole sie dodzwonicie, bo jakis miesiac temu nie dalo sie - odcieli im telefon, bo nie placili przez 3 miesiace .Choc sprobowac nie zaszkodzi.PozdrawiamPSJa mam tylko komorke:609493803Na ten nr dzwonilem, gdy zalatwialem sobie sprowadzanie czesci do Suzuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwusik Maku !!! PomysÂł jak najbardziej OK , ja sie pisze - tylko zeby nie bylo jak juz ktos wczesniej napisal " przerost formy nad treÂściÂą ". Te rajdowki z rajdu zamkowego widzialem i sa za..... ale policja i straz Ilosc uczestnikow na ostatnim zlocie byla tak duza , ze nie trzeba juz przedabrzac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.