Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

III Charytatywny Zlot w Sarnowie


maku_CSI RIDERS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zak³adam ten w¹tek tak wczeœnie poniewa¿ orientacyjnie trzeba pomyœleÌ co i jak...Przez wczeœniejszy zlot dosta³em siem do Rady miasta i przez co mam dobry kontakt z Prezydentem Bêdzina... Pierwshym punktem jaki napewno jest postanowiony to zlot bêdzie pomaga³a mi zorganizowaÌ firma " TOMEX " która rowniesh by³a obecna podczas II zlotu u dzieciaków.Miejsce zlotu bêdzie to DOM DZIECKA.Chcia³bym zeby firmy motocyklowe przyczyni³y siem do organizacji tego zlotu poniewaz jestem pewien ze III impreza bêdzie naprawdê na szerok¹ skalê.Mam jush namiar do plakatów, które bêd¹ informowaÌ okolice o zlocie.Na dzieù dzisiejszy jestem w stanie za³atwiÌ jush 1 radiowóz POLICYJNY i STRA¯ACKI dla dzieciaków czyli takie auta prezentacyjne zeby mog³y sobie maluchy poogl¹daÌ.Bêde rowniesh organizowa³ ekipe nadzoruj¹c¹ imprezê czyli goœÌ odpowiedzialnych za porz¹dek ( g³ównie chodzi tu o pokazy zeby nikt nie pzrechodzi³ przez jezdniê itp. )Jezeli chodzi o nag³oœnienie to postaram siê za³atwiÌ jakiœ koncert który mam nadziejê i¿ zrefunduje nam miasto. i ostatnim punktem na dzien dzisiejszy to mysle ze tzreba weryfikowac jakieœ b³êdy i na nastêpna imprezê zabiore ze sob¹ alkomat P.S. Wraz ze zlotem mysla³em o rozpoczêciu sezonu motocyklowego z msz¹ poniewa¿ przy domu dziecka jest koœció³ w którym moglaby byÌ odprawiona masza za motocyklistów.Czekam na wasze komentarze i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Maku jestem jak najbardziej za i mozesz na mnie liczyc jesli bedziesz potrzebowal pomocy i zglaszam sie do tych gosci co beda mieli oko na wszystko jakco to dzwon 603 665 768 a tak przy okazji jest jeszcze wczesniej Mikolaj moze cos pomozesz masz dojscia do firm wystep kosztuje 600zl a mamy dopiero cos lekko ponad 200 a trzeba dac gosciowi znac do 20 listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co alkomatu, to pewnie nie bĂŞdzie potrzebny po ostatnim wybryku
Jednak bym z niego nie rezygnowaÂł, bo gÂłupkĂłw nie brakuje. Nie mĂłwiĂŞ, Âżeby od razu kaÂżdego dmuchaĂŚ ale co trzeciego juÂż moÂżna maku_CSI RIDERS, Dej ino znaĂŚ co i kiedy, to zgÂłaszom sie do tych od lizakĂłw albo nawet od alkomatu :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie jestem rowniez "za"jedyne co mnie smuci to fakt ze pierwotny zamysÂł imprezy , jej kameralnosc i klimacik moze sie troszke rozmyĂŚ w swietle jupiterow... jak slysze o plakatach itd to mam troche mieszane uczucia... to pachnie komercjÂą... pierwszy "zlot" zorganizowalismy troche spontanicznie, troche kulawo, ale zle bylo..? a juz zupelnie nie wyobrazam sobie ze jakies "sÂłuÂżby" bĂŞdÂą mnie ustawiaĂŚ lub ktos bedzie mnie testowal alkomatem - jezeli sprobuje - to dostanie w morde. ci co mnie znajÂą wiedza ze nie jezdze po piwieno, to sobie pomarudziÂłem jezeli dzieciaki maja na tym skorzystac to niech bedzie komercja, nawet Britney Spears moze przyjechac zamiast 100 TVG proponuje zeby znowu zostac w Malinowicach na czesc "nocnÂą" - jakis czas temu ktos sie deklarowal ze zorganizuje kapelki - ja postaram sie znowu dogadac zebysmy mogli w szkole imprezowac - jezeli SoÂłtys juz zapomnial palenie gumy na boisku wybetonowanym w czynie spolecznym ! pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin XBR, Oj organizowanie zostaw mnie jush troche wiem co i jak :wink: :wink: :wink: Jezeli chodzi o ta impre to chcialbym zebysmy ustalili jakis termin... mniej wiecej zeby pokrylo siem z otwarciem sezonu motocyklowego 2006.Impra odbyla by sie od godziny ok 10-12 do 20-21 dla dzieciakow.Natomiast dla nas od 21 do biaÂłego rana. Myslalem o sadzie i wtedy na ta wieczornÂą godzinke beda podstawione browarki itd. takze impreza bylaby dla forumowiczow the best. USTALAMY TERMIN !!Proponuje weekend jakÂąs sobote...Napishcie wedlug was jaka data mniej wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka w szkole w Malinowicach to byl full wypas, Maku tam przynajmniej szlo sie przespac w srodku i ogolnie bylo fajnie,bosiko do nogi mozna by znowu rozegrac jakis meczyk A w tym sadzie to co zrobimy na noc Macku.... pierwszej imprezy w Sarnowie do konca zycia nie zapomne! Bylo zajebiscie, sami swoi ludzie, imprezka dla dzieciakow chociaz bez sponsorow, bez caÂłej pompy udana! eh.... wspomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.