Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

Za slabo sie starasz,wiesz-zaoferuj cos,co przyciagnie aktorow.Obsada techniczna juz jest.Jeszcze aktorzy i mozna krecic-a,no i scenariusz caly
Jako narrator mogÂłabyÂś coÂś dorzuciĂŚ od siebie A nie tylko marudziĂŚ :|
Nie jestem dzikÂą bestiÂą, Âżeby mnie obÂłaskawiaĂŚ
bo jakoÂś Âżadnej akcji nie moÂżna siĂŞ doczytaĂŚ
Chyba na brak akcji, to nie moÂżesz narzekac :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam zamiaru narzekaÌ na nic, bo doœÌ siê nas³ucha³am narzekaù innych
My wysÂłuchuchaliÂśmy Twoich na temat facetoof, wiĂŞc siĂŞ wyrĂłwnaÂło :wink:
Nie no..  bez pedaÂłowania prosze  
Dobra Rowerka nie dostaniecie do tej sceny :wink: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat to bym siĂŞ dopiero teraz mogÂła wypowiedzieĂŚ, ale sobie odpuszczĂŞ, bo nie wszyscy faceci sÂą tacy sami, wiĂŞc nie bĂŞdĂŞ obraÂżaĂŚ reszty
A³³³³³³³³³³³ Zabola³o Ale spoczko :wink:Mozna by³o siê spodziewaÌ takiej riposty :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Nico,moja wizja.Jeden trojkacik wystarczy.Mamy dwojeczke.No a jak to wiadomo to w telenowelach musza byc jakies zdrady,podstepy,intrygi.Przydaloby sie jeszcze z 2,3 dwojeczki+jakies "brzydkie kaczatko",ktore w ostatecznosci zamieni sie w pieknego labedzia i spotka swojego ksiecia na rumaku.I wszyscy beda szczesliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Nico.. ja nie tylko do Pinki mam blisko, ale do SzalonejAnki rowniez.. a nawet ciut blizej Ja tam nie lubie byc w centrum zainteresowania.. wole skryta i wcale nie mniej przyjmna posade kamerzysty 'podkolderkowego' :mrgreen: Choc nie wykluczam iz moge wystapic epizodycznie w kilku milych scenach :mrgreen: Heh szalonaanka, mroofka, w bumie mozemy juz jedne sceny przecwiczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Nico,moja wizja
Wró¿ka, kurde czy co :?:Ale ok :wink:
Przyda³ by siê jeszcze jakiœ "czarny charakter" który non stop coœ knuje, wymysla intrygi... oczywiœcie wszystko dla w³asnego interesu. Jakaœ nieszczêœliwa mi³oœÌ - obowi¹zkowo........
To ja sie w tÂą role wkrĂŞcĂŞ
wole skryta i wcale nie mniej przyjmna posade kamerzysty
Ta fuchĂŞ, jush Saint zaklepaÂł
Skalar, jak ino tam dotra to ni ma sprawy..... no wiesz... pozostaÂło jeszcze to szkrobanie..... ino orbitki musza kupiĂŚ  
Pierwsza ¿ó³ta kartka :? Przy czerwonej lecisz z boiska
hehe NICO DRAG, widzisz Skalar, az sam sie prosi zeby zagrac ze mna w jakiejs scenie podkoÂłderkowej    Wiec NICO DRAG, wkrec go w scenariusz i w jakas scene ze mna  
Ty nie bÂądÂź pazerniak DwĂłch chÂłopa Ci wystarczy A tak wogĂłle to ja chyba zrezygnuje z pisania tego scenariusza, bo aktorstwo mi sie na planie rozpanoszyÂło i rozrabia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no z nudów przeczyta³em co drugi post wieÌ tak jako, ¿e jestem re¿yseram i w mojeje skromnej roli w pierwszej czeœci nic siê nie dzia³o, to powiek krótko, dziewczyny chc¹ byc po¿¹dniejsze to w drugiej czêœci beda musia³y siê umnie wyspowiadaÌ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.