Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 1980


Pinki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ty siĂŞ pilnuj bo jak ja Ci powiem o wysyokoÂści mojej gaÂży to juÂż Ci nie bĂŞdzie tak wesoÂło...
ZapÂłacĂŞ Ci w naturze :wink:
Ty to do Mroofki "nalezysz"
:?: :?: :?:
ale chyba nie chcialbys wiedziec co znaczy u mnie wyjatkowy
ZaciekawiÂłaÂś mnie :wink:Powiedz co dla Ciebie znaczy WYJATKOWY :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beti napisaÂł/a:  Ty to do Mroofki "nalezysz"  Question Question Question
Chodzilo mi o to,ze Ty to tylko i wylacznie z Mroofka grasz.Zreszta na winko ja w koncu zaprosiles,no a po drugie starsi maja pierszenstwo
ZaciekawiÂłaÂś mnie WinkPowiedz co dla Ciebie znaczy WYJATKOWY Smile
Uuuuuuuuu,duzo by tu trzeba pisac,wiec moze lepiej ie w szczegoly nie wdawac.Wiesz na to sie skladaja cechy zewnetrzne,jak i wewnetrzne :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA SCENARIUSZ :!: :!: :!:Folklorystyczna powieœÌ erotyczno-kryminalna w czterech czĂŞÂściach. WÂśrĂłd motocyklowej braci Âżyje sobie zamoÂżny przedstawiciel klasy chÂłopskiej – Allanom Katowiczanin, chÂłop jurny i przaÂśny stanu cywilnego wdowiec. A Âże jeszcze moÂże, potrzebna mu baba. UpatrzyÂł on ci sobie miejscowÂą miss, Szalona Ania jej byÂło. PoniewaÂż wydajnoœÌ z hektara miaÂł du¿¹, to i dÂługo Anusi namawiaĂŚ nie musiaÂł i do oÂżenku skÂłoniÂł, co ksiÂądz proboszcz SAINT w papierach parafialnych przyklepaÂł. Wesele siĂŞ odbyÂło jak trza; goÂście rzygali dalej horyzontu, a jeden stary parobek Wicher wykonaÂł wÂłasnorĂŞcznie na sobie zabieg chirurgiczny amputacji nogi siekierÂą, znieczuliwszy siĂŞ uprzednio odpowiedniÂą iloÂściÂą wysokooktanowej okowity. Ma³¿eĂąstwo to byÂło wyraÂźnie nie na rĂŞkĂŞ ÂŁysemu - synowi starego Allanona. LiczyÂł on na ojcowskie hektary, a tu mu przyszÂło eksmitowaĂŚ siĂŞ z chaÂłupy wraz z ma³¿onkÂą i dzieciskami. Ale zawziĂŞty byÂł to chÂłopak, wiĂŞc zacz¹³ robiĂŚ staremu na zÂłoœÌ, czĂŞsto korzystajÂąc erotycznie z przemiÂłego ciaÂłka Agusi, na co ta przystawaÂła chĂŞtnie, bo ÂŁysy przystojnym byÂł i znaÂł siĂŞ na rzeczy. Ten gorÂący romans podgrzewaÂł dodatkowo stary Allanon, ktĂłry kiedyÂś chciaÂł sfajczyĂŚ stĂłg siana, w ktĂłrym baraszkowaÂła jego ma³¿onka z ÂŁysym. SzczĂŞÂśliwie zdoÂłali wycofaĂŚ siĂŞ na czas. WiosennÂą porÂą, wybrali siĂŞ chÂłopi do paĂąskiego lasu, coby drzewa nakraœÌ, a tam zaczaiÂł siĂŞ na nich gajowy z pomocnikami. ZrobiÂła siĂŞ galanta zadyma, w czasie ktĂłrej Allanon otrzymaÂł celny cios koÂłkiem w baniĂŞ i padÂł na polu chwaÂły. ÂŁysy, mimo Âże znielubiÂł starego, honorowy byÂł goœÌ i krzywdy tatowej znieœÌ spokojnie nie mĂłgÂł. A Âże byÂł szybki w rĂŞkach, to i z gajowego nie byÂło co zbieraĂŚ i trzeba byÂło zatrudniĂŚ nowego, bo siĂŞ zrobiÂł wakat. ÂŁysy poszedÂł do pierdla, ale czegoÂś wyroki wtedy niewysokie byÂły, bo latem zaÂłapaÂł siĂŞ na amnestiĂŞ i do wsi wrĂłciÂł. Allanon nie wylizaÂł siĂŞ z ran tÂłuczonych g³ówki i odwaliÂł kitĂŞ, czyniÂąc AnusiĂŞ apetycznÂą wdĂłwkÂą. Brak uregulowanego Âżycia pÂłciowego popychaÂł jÂą do licznych romansĂłw z obywatelami 4UM, na co krzywym okiem patrzyÂły ich Âślubne. A AnuÂś byÂła coraz bardziej zuchwaÂła i powiodÂła na pokuszenie nawet jednego niewinnego studenta seminarium duchownego NICO. I tu sparzyÂła siĂŞ na amen. Rozhisteryzowane dewoty z MroofeczkÂą na czele podburzyÂły swoich chÂłopĂłw i zafundowaÂły jej eksport ze wsi na furmance wypeÂłnionej nawozem naturalnym. KONIEC CZĂÂŚCI PIERWSZEJ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICO DRAG, kogoÂś Ty zeÂś w tym scenariuszu ze mie zrobiÂł  :?:  :!:    wogole mi sie nie podoba  :lol:  eheh tz byloby fajnie, ale czemu ja tam mam takie sceny przydzielone tz ze tam najwiecej baraszkuje z facetami  :ph34r:  :lol:
Nie marudŸ :wink:Najwiêcej sobie pou¿ywasz i jeszcze Ci Ÿle Ch³opaki podoba Wam siê scenariusz :?: Zrobimy g³osowanie Jak wiêkszoœÌ bêdzie za, to scenariusz przechodzi i biorê siê za czêœÌ druga :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie nie podoba bo od razu w pale dostaje  :ranting: JA CHCE ZYC !!  :ranting: i jeszcze pouzywac z Szalonaanka  :mrgreen:  Moze jakas reinkarnacja albo zmartwychwstanie w 2 czesci ?? 8)
Nic tak nie dodaje pikanterii filmowi jak dobry trup Ale spoczko :wink:W drugiej czêœci wrócisz jako Anio³ Stró¿ Ani A domyœlasz siê kiedy Anie bêdzie odwiedza³ Anio³ :?: :wink:Nio w³aœnie :mrgreen: W nocy A w nocy.... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe,coz to za pomysly.Nie moge sie juz doczekac tej drugiej czesci Nico-bierz sie do roboty.Ale moim zdaniem lepiej potraktuj dziewczyny.I czemu odrazu jakies czaskanie,zabijanie,itd.
Spoko, spoko Ja ju¿ tam siê postaram :wink:Pierwsza czêœc musia³a byÌ tak, ¿eby przyci¹gn¹Ì sponsoroof i widzoof :mrgreen: W drugiej damy czadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.