Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3573


Rabbit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 957
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mogliby mi zarzucic pare kawalkow jakiegos punk rocka ale nie wiem czy inni by to wytrzymali heheh w ostatecznosci moze juz byc delikatny californian punk   Chociarz z drugiej strony sporo osob jest na forum ktore sluchaja tych klimatow
mi taka muza pasuje!!! i jestem jak najbardziej za, a uszy by sluchaly z luboscia, ale co puscicie to i tak bedzie dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pomysÂła,moze tak poÂłaczymy to spotkanie ze zblizajacymi sie swietami ?? I kazdy przyniesie po opÂłatku i bedziemy sobie skÂładac zyczonka i sie obsciskiwac i caÂłowac    No chyba ze ktos jest innego wyznania,to wtedy inna sprawa  Ale nie uwazacie,ze byÂłoby tak miÂło 
Ja tam wlasnie w swieta to nie lubie dzielenia sie tym oplatkiem ble takze ja podziekuje ale na to sie nie pisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiĂŞc mi nie pzostaje nic innego jak ÂżyczyĂŚ Wam wszystkim udanej imprezy, bo przeciez inna nie moze byĂŚ no i wypicie zdrĂłwka za nie obecnych w tym mnie, bo niestety obowiazki mie nie pozwalajÂą gdziekolwiek siĂŞ wyrwaĂŚ )WieĂŚ do zobaoczanei na wiosne ludziska i bawcie sie dobrze co by tylko siÂł do rana starczyÂło i szczĂŞsliwych powrotĂłw do domĂłw. AVE Satan :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kazdy przyniesie po op³atku i bedziemy sobie sk³adac zyczonka i sie obsciskiwac i ca³owac    Ale nie uwazacie,ze by³oby tak mi³o 
jesli chozi o obsciskiwanie i calowanie to jestem jak najbardziej za ale nienawidze dzielenia sie oplatkiem i to by wcale dla mnie mile nie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chozi o obsciskiwanie i calowanie to jestem jak najbardziej za ale nienawidze dzielenia sie oplatkiem i to by wcale dla mnie mile nie bylo   
co do przytulania sie obsciskiwania calowania i innych tego typu przyjemnoÂści to jestem jak najbardziej za a oplatek proponuje zamienic browarem bo poco sie Âłamac jak mozna sie stukac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.