Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4218


krzychTG

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam, tzn. mia³em bo mi przepad³o z tytu³u niezap³aconych rat Na cholere mi na zime AC Ale wygl¹da to tak, ze na rok w PZU wychodzi³o to jakieœ 2400 z groszem, a na pó³ roko ponad 1500. Natomiast w Warcie chcieli ju¿ jak siê nie myle 5100, które nie obejmowa³o kradzie¿y, a jakieœ 5600 ca³y pakiet. Jak jest w Link4 niewiem, ale zamierzam sie dowiedzieÌ. Dodam jeszcze, ¿e warto mieÌ AC Ceny te dotycz¹ Hondy CBR 600 rocznik 2001 na sumê 25000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze warunki ma PZU 
zgadza sie przed zapÂłaceniem podzwonilem troche i w wielu firmach nie ma takich ubespieczen a z tych co maja to tylko PZU ,ok 10% wartosci sprzeta i w miare pÂłacÂą.Moja rada pÂłaciĂŚ od wartoÂści motocykla minus 20% bo i tak wiecej nie zapÂłacÂą wiec po co przepÂłacaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha, jak ubezpieczaÂłem, to stawiali wymĂłg, Âżeby przedstawiĂŚ dowĂłd zakupu atestowanego zabezpieczenia, a jako,Âże i tak chciaÂłem kupiĂŚ coÂś konkretnego, to siĂŞ z nimi nie sprzeczaÂłem i kupiÂłem disc loka z atestem za jakieÂś 200 zÂł, Âżadnych dopÂłat za kradzieÂże nie byÂło, a najlepsze byÂło, jak laska robiÂła zdjĂŞcia moto, nawet nie zauwaÂżyÂła, Âże nie miaÂłem w nim wtedy szyby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczalnie patrza na wiek wlasciciela jak rowniez jak dlugo posiada prawojazdy.Takze Adrian odpowiedz sobie na te pytanie
patrzÂą ,dlatego kumpel ma 2litrowÂą kalibre na mame zarejstrowanÂą a w piÂątek spowodowaÂł stÂłuczke ja sie jeszcze zaÂłapaÂłem i zniÂżki z motoroweru mi przeszÂły na moto teraz juÂż tak podobno niema
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi 26 latami to raczej sie pomyli³eœ ja ubezpieczenie mia³em wykupione ju¿ na komarki simsony etki i inne motorowery którymi jeŸdzi³em, za ubezpieczenie p³aci³o sie œmieszne pieni¹dze a zni¿ki lecia³y, zni¿ek mia³em ju¿ ok 50% (no ale niestety mi skasowali za gleby ) teraz mam starego na wspó³w³aœciciela moto a on ma full zni¿ek i jest ok, jeœli twój stary nie obawia sie o swoje zni¿ki to te¿ polecam takie rozwi¹zanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZniÂżki lecÂą normalnie, tyle Âże do koĂąca roku kalendarzowego w ktĂłrym sie koĂączy 25 lat dopÂłaca siĂŞ 15% zwyÂżki za wiek
Tak jest w PZU ze licza wiek od roku kalendarzowego w ktorym ma sie urodziny a np. w Warcie od dokladnej daty urodzin.Ja np. jestem ze stycznia wiec jak 2 lata temu ubezpieczalem auto to wlasnie z tego wzgledu wybralem Warte (bo taniej wyszlo niz w PZU).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

By³em z ciekawoœci siê dziœ zapytaÌ o to samo AC i jestem w szoku !!Na mój motocykl '97 rok, wartoœÌ 12.000 goœciu policzy³ mi 2.700 z³ za AC + 25% za to ¿e motocykl ma 8 lat. czyli razem wysz³o to 3.350 z³, No masakra, to za auto bym zap³aci³ 1.500 , o tej samej wartoœci, aha zni¿ka pierwsza po roku 10% a póŸniej kolejne 10% co 2 lata, przy wp³acie gotówk¹ - 10% dodatkowoaha dodam ¿e to PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedz ¿e wszystko zalezy od paù jakie ubezpieczaj¹, bo mi powiedzieli ¿e na motocykl nie ma znaczenia jaki wiek i w ten sposób mam ju¿ troche tych zni¿ek jedynie co drugi rok nie dodaja zni¿ek czyli przy 20% i 40% podaj¿e ( oczywiœÌe mowa o PZU) a CO do AC to jakoœ dzienie siê na mnie kiedyœ popatrzyli jak chcia³em moj¹ jawe ubezpieczyc )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.