Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 4218


krzychTG

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie za AC policzyli 1500z³ (pe³ne AC), a 1000z³ za AC bez amortyzacji tzn. w przypadku kolizji za czêœci liczone jest jak za u¿ywane a nie jak za nowe. Dla mnie dobrze, bo zale¿a³o mi g³ównie na ubezpieczeniu od kradzie¿y. Dodam, i¿ sprzêt jest z 97 roku, wyceniony na 12.000 PLN, z kilkoma zabezpieczeniami a ja mam mniej ni¿ 25 lat i 0% zni¿ki Ubezpieczenie oczywiœcie w PZU Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie za AC policzyli 1500zÂł (peÂłne AC), a 1000zÂł za AC bez amortyzacji tzn. w przypadku kolizji za czĂŞÂści liczone jest jak za uÂżywane a nie jak za nowe.
Namieszalas... Przy pelnym AC z wykupiona amortyzacja czesci liczone sa po takiej cenie ile faktycznie nowe kosztuja.Gdy nie masz amortyzacji wykupionej to od ceny nowych czesci potrace sie procentowo (np.10%,20% itd.) w zaleznosci jak stary jest sprzet.Nie ma zadnego liczenia jak za czesci uzywane!!!! Nie wiem skad Ci sie to wzielo Jak myslisz,skad oni niby mieliby wziasc ceny uzywanych czesci? Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namieszalas...  Przy pelnym AC z wykupiona amortyzacja czesci liczone sa po takiej cenie ile faktycznie nowe kosztuja.Gdy nie masz amortyzacji wykupionej to od ceny nowych czesci potrace sie procentowo (np.10%,20% itd.) w zaleznosci jak stary jest sprzet.Nie ma zadnego liczenia jak za czesci uzywane!!!! Nie wiem skad Ci sie to wzielo  Jak myslisz,skad oni niby mieliby wziasc ceny uzywanych czesci?  Pozdro 
Taaak, a Ty sie znowu mnie czepisz...nie lubisz mnie czy jak?? METAFORA taka!! Znasz takie sÂłowo?? Nie chciaÂło mi sie tÂłumaczyc jak to jest dokÂładnie wiec w skrĂłcie napisaÂłam, Âże liczone jest jak za uzywane...bo skoro odliczaja pewien % od wieku motocykla to moÂża to uznac jak za uzywane a nie jak za nowe?? CzyÂż nie?? Tak samo zreszta skĂłciÂła swojÂą wypowiedÂź Pani w PZU. WiĂŞc siĂŞ mnie nie czepiaj juÂż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, a Ty sie znowu mnie czepisz...nie lubisz mnie czy jak?? METAFORA taka!! Znasz takie sÂłowo?? Nie chciaÂło mi sie tÂłumaczyc jak to jest dokÂładnie wiec w skrĂłcie napisaÂłam, Âże liczone jest jak za uzywane...bo skoro odliczaja pewien % od wieku motocykla to moÂża to uznac jak za uzywane a nie jak za nowe?? CzyÂż nie?? Tak samo zreszta skĂłciÂła swojÂą wypowiedÂź Pani w PZU. WiĂŞc siĂŞ mnie nie czepiaj juÂż.
Ja sie nie czepiam tylko jak ktos glupoty pisze to reaguje.A to Twoje pisanie w skrocie wyglada tak ze twoj post byl dluzszy niz moj Poza tym w tym poscie jeszcze bardziej zamieszalas....msg-13732-1245249113.jpgmsg-13732-1245249133.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyper...liĂŚ stare baby z PZU (mam taki niesmaczny urac do uzedniczek tej firmy) sorry za off topano a metamorfozy czasem, a nawet dosc czesto jest trudno zinterpretowac, a wszegolnosci jezeli chodzi o sprawy uzedowe heh taki kraj zreszta malo kogo stac na AC na moto ehh
Moze i wypierdoliĂŚ, ale to wÂłaÂśnie ta stara baba nawymyÂślaÂła mi kilka rzeczy dziĂŞki ktĂłrym bedĂŞ miaÂła taniej i proszĂŞ jak Âładnie jej to wyszÂło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie czepiam tylko jak ktos glupoty pisze to reaguje.A to Twoje pisanie w skrocie wyglada tak ze twoj post byl dluzszy niz moj  Poza tym w tym poscie jeszcze bardziej zamieszalas....
No to jak masz problem z rozumieniem to nie czytaj moich postĂłw Omijaj je szerokim wzrokiem i bedzoe spokĂłj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak masz problem z rozumieniem to nie czytaj moich postĂłw  Omijaj je szerokim wzrokiem    i bedzoe spokĂłj
Nie martw sie,ja je dobrze rozumie i stad wiem ze czasem glupoty piszesz i dlatego reaguje zeby inni nieswiadomi nie zostali wprowadzeni w blad.Ja koryguje Twoje bledy a Ty myslisz ze ja sie Ciebie czepiam...OchÂłoĂą kobieto...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw sie,ja je dobrze rozumie i stad wiem ze czasem glupoty piszesz i dlatego reaguje zeby inni nieswiadomi nie zostali wprowadzeni w blad.Ja koryguje Twoje bledy a Ty myslisz ze ja sie Ciebie czepiam...OchÂłoĂą kobieto...
Czepiasz sie, czepiasz i to juÂż nie pierwszy raz Chcesz sie umĂłwiĂŚ czy jak?? Wystarczy zapytaĂŚ Nie trzeba siĂŞ od razu czepiaĂŚ hihi Niop - koniec dyskusji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie chce  Masz za wysokie mniemanie o sobie,myslisz ze jak na moto smigasz to juz wszyscy na Ciebie leca?? Jesli chcesz wiedziec to znam lepsze dziewczyny co smigaja m.in na R1,GSXR1000,900RR wiec wybacz ale mi nie imponujesz  I koniec 
Alez skÂąd Ci przyszÂło do gÂłowy Âże chce Ci zaimponowaĂŚ?? WogĂłle nie miaÂłam i nie mam takiego zamiaru a jak sie na Âżartach nie znasz...to Âżal mi CiĂŞ... Ja siĂŞ wygÂłupiam, a Ty zaraz jĂŞzyk strzepisz na ciĂŞte risposty Po co?? Wyluzuj troche P.S. I wcale nie mam ochoty, Âżeby wszyscy na mnie lecieli bo mam moto Mam kogo kochaĂŚ i dobrze mi tak Pozdrawiam,Karolcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w pzu w tamtym roku policzyli AC ok 3 tys. (wartosc ubezpieczenia to chyba 33tys) To bylo ze znizkami za alarm, immobilaiser, zabezpieczenie + jakis tam rabat w promocji ze stacji BP -5% To bylo moje pierwsze ubezpieczenie AC... ale bylo warto Bez ubezpieczenia teraz nie wyobrazam sobie smigania, koszty robocizny zabijaja ( nie mowie o klepaniu w garazu mlotkiem, prostowania itd ) w przypadku prawie nowych moto, lepiej zaplacic i miec spokoj niz caly sezon jezdzic w strachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.