Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3991


Scigacz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wypowiadaj¹c siê w tym temacie, po raz ostatni zreszt¹, chocia¿ bardzo mi siê on podoba (temat oczywiœcie), gdy¿ jest kwintesencj¹ g³upoty motocyklowej pewnej grupy (motocyklistów teoretyków- fachowców) stwierdzê, ¿e tutaj wcale nikt nikogo nie objecha³ za to, ¿e chce kupiÌ jakiœ motocykl, ale dlatego, ¿e posty autora tematu s¹ na tyle idiotyczne, ¿e po prostu wzbudzaj¹ u normalnie myœl¹cego cz³owieka pewien opór, nie doœÌ, ¿e ktoœ nie ma pojêcia o niczym, to jeszcze wym¹drza siê, jaki z niego fachowiec, oraz ile to rozumów pozjada³ i obra¿a stwierdzeniami w rodzaju "le¿eliœcie jak œwinie" to œwiadczy najlepiej o jego poziomie intelektualnym, mogê powtórzyÌ, tak le¿a³em na glebie kilka razy i wcale siê tego nie wstydzê (nie mia³em na szczêœcie wiêkszych obra¿eù, z³amane dwie rêce, po³amane ¿ebra, poza tym niewielkie pot³uczenia) i powiem tak, na szczêœcie mi siê przydarzy³o tylko to, to uczy pokory motocyklowej, a jeœli jakiœ tam bo¿ek naszego m³odego adepta (ten na którego nauki czeka z otwartym dziobem nasze piskl¹tko motocyklowe) nie przyzna sie do gleby, to albo facio nie jeŸdzi, albo jest k³amc¹, co z ka¿dej strony go dyskwalifikuje, wypowiedŸ w rodzaju "bêdê jeŸdzi³ autem rok, ¿eby przyzwyczaiÌ siê do st³uczek" jest szczytem m¹droœci, kolega adept motocyklizmu po prostu zak³ada, ¿e te st³uczki wpisuj¹ siê w jazdê- otó¿ kolego tak nie jest (dziwne, co?)reasumuj¹c, kolego Scigaczu kup sobie motocykl jaki chcesz, ale mo¿e nie g³oœ o swojej wielkiej m¹droœci, bo to chyba nikogo tutaj nie przekona³o i wyszed³eœ raczej niefajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spadaj na drzewo g³¹bie 
hehe Gixer sie rozpisaÂł ...Przeczytalem tylko kawalek postu i stwierdzilem ze przeczytam caly i cos dodam od siebie....no i po przeczytaniu...odechcialo mi sie pisac...chyba niema to sensu..Dodam tylko tyle .....Scigacz kupuj co chcesz ale Ja bym kupil R6 ...zycze powodzenia ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miaÂłsiĂŞ tu udzielac ,ale zmieniam zdanie.BO jestem pod warzenim ) he he nie wiedziaÂłem,ze jeÂżdÂżaĂŚ samochodzem po mieÂście moÂżna siĂŞ na uczyĂŚ jakise jeÂździ motocyklem po mieÂście.Ehhh jaki ja gÂłupie jestem przeciez obydwa te pojazdy sa tak samo widoczne i kadÂży inny uzytkownik drogi tak samo je traktuej..he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jazdy motocyklem to chyba nie sa one dla poczatkujacego> niektorzy od razu rodza sie z tym
ZnaÂłem takiego kolesia co twierdziÂł Âże siĂŞ z tym czymÂś urodziÂł .Szkoda miaÂł dopiero 23 lata , caÂłe Âżycie przed sobÂą.Pozdrawiam wszystkich gorÂąco.RuffiPs. Przepraszam za temat ale kurde nie mogÂłem siĂŞ powstrzymaĂŚ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten caly scigacz tylko wprowadzil niepotzrebny zament na forum...Nie wiem po co sie denerwujemy w tym temacie-moze nam to sprawia przyjemnosc?Co do Scigacza to wlasnie pokazal jaki jest i ze nie warto mu nic tlumaczyc......Wydaje mi sie rowniez, ze pod nikiem Scigacz kryje sie jakas osoba z forum i ma z nas wielki polew-tzw podpucha Dobra przyjmujemy, ze takowy scigacz naprawde istnieje-jak sobie go wyobrazacie? -jak dla mnie to jakis szpaner, dres(bez obrazy dla innych) lub inne zwierzatko, ktore chce kupic motocykl bo w grach komputerowych mu zawsze dobrze w to szlo i pozatym dziewczyny na to leca(nie potrafi wyrwac dziewczyny normalnie to wyrwie za niego motocykl). Takie moje zdanie aaaaaaaaaaaaa zapomnialbym zauwazylem, ze kolega przyjmuje za powazne te tylko te posty w ktorych bylo powiedzianie: ,,czemu nie?kup sobie ten motocykl'' :|Idiotyzm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ÂŚcigacz to moÂże sobie jeÂżdziĂŚ na czym chce .PrzeraÂża mnie tylko to Âże taki koleÂś moÂże zrobiĂŚ krzywdĂŞ drugiej osobie, np. panience ktĂłrÂą wÂłaÂśnie poderwaÂł na swĂłj nowy motor.I to jest do d....yNara RuffiPs. Ludzka gÂłupota i arogncja nie zna granic, lecz Âżycie szybko takie rzeczy prostuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ÂŚcigacz to moÂże sobie jeÂżdziĂŚ na czym chce .PrzeraÂża mnie tylko to Âże taki koleÂś moÂże zrobiĂŚ krzywdĂŞ drugiej osobie, np. panience ktĂłrÂą wÂłaÂśnie poderwaÂł na swĂłj nowy motor.I to jest do d....yNara RuffiPs. Ludzka gÂłupota i arogncja nie zna granic, lecz Âżycie szybko takie rzeczy prostuje.
Zgadzam sie w 100% sam jeszcze nie mialem okazji miec wlasnej maszyny ale jedzilem kilka krotnie na sprzetach o poj 600 wiem ze jesli ktos nie czuje respektu przed maszyna to sie wylozy predzej czy pozniej szkoda tylko ze zazwyczaj cierpia na tym osoby drugie.Kiedy taki otoScigacz siada na moto a jesli dobrze pamietam to chyba ma 18 lat to pewnie sie mu wydaje ze sie nauczy bezblednie jezdzic i wogole bedzie umial wszystko ale tak nie jest aby jezdzic dobrze potrzeba kilkunastu tysiecy kilometrow przejechanych.sam po przeczytaniu kilku post'ow zastanawim sie czy kupowac 600 bo na poczatku na pewno bede kaleczyl jazde ale wydaje mi sie ze na kazdym by tak bylo bez wzgledu na pojemnosc pomimo tego ze mam wielki respekt przed jazda na 600 a dla "kolego"scigacza za te hasla kierowane do GIXERA i pozostalych forumowiczow to nalezy sie Scigacz troche wiecej szacunku dla tych ludzi oni wiedza co mowia!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint k..... ale ty tepy jestes a gixer haha pocaluj mnie w dupe
Ty pierdolniety cwoku, mam dwa lata mniej od Ciebie...ale robiac no hands hihgchair na 9-konnym motorowrze moge Ci rozpierdolic twarz prawym butem jak bedziesz dosiadal swojej 600 i objechac cie kutasku na torze w poznaniu...wypierdalaj z tad Scigacz ty zasrana szmato!!!!! podziekowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pierdolniety cwoku, mam dwa lata mniej od Ciebie...ale robiac no hands hihgchair na 9-konnym motorowrze moge Ci rozpierdolic twarz prawym butem jak bedziesz dosiadal swojej 600 i objechac cie kutasku na torze w poznaniu...wypierdalaj z tad Scigacz ty zasrana szmato!!!!! podziekowal
Dobrze gadasz ale nie za ostro???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.