Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mikolaj


chamsin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 274
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj TVN wycofaÂł siĂŞ z zapowiadanych + 10 stopni na sobotĂŞ  Ma byĂŚ coÂś na plusie, chyba 4-6 stopni o ile dobrze pamiĂŞtam.Byle nie byÂło M+S to jadymy ! Moto zatankowane, aku jeszcze nie wyjĂŞty ! 
a jak jeszcze sie zrobi sucho to ... o jesu!
ja takze mam moto gotowe do wyjazdu, jedynie z paliwem gorzej, bo go nie ma za wiele tylko czekaĂŚ na pogodĂŞdo soboty coraz blizej, ale sytuacja na drogach jest nieciekawajestem dobrej i ciepÂłej myÂśli, wiĂŞc nie ma Âźle!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze troche pomarudze odnosnie podziekowan dla tej firmy co slodycze zakupila. mianowicie powiedzieli, ze jest im potrzebne podziekowanie rowniez od samego Domu Dziecka Maku moglbys to zalatwic? bo chyba masz z nas wszystkich najwiekszy kontakt z tym Domem Dziecka, moze byc nawet faxem przeslane, byle by bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche wyszedlem przed szereg i pomyslalem ze przebiore sie za mikolaja juz na miejscu. scenariusz jest taki ze bede stal juz przebrany gdzies obok a luzjinista na sam koniec swojego wystepu wyczaruje mikolaja potem wrecze dzieciom paczki a dyrektorowi domu reszte prezentow chcialem jeszcze napisac ze nasz forumowy kolega Sean jako gornik z zawodu bedzie ubrany w galowy mundur i opowie dzieciom cos o swojej pracyacha stroj zalatwiam we wlasnym zakresie i bede mial jeszcze tez slodycze jakie jescze nie wiem ale bedzie tego troche bedzie potrzebna pomoc do pakowania paczek w sobote tuz przed impreza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy moge wziac od Marcina pieniadze? Chcialbym je wziac najpozniej w czwartek a dlatego ze w czwartek jade na katowickie hale targowe do hurtowni po slodycze i mozna by dokupic tam owocow napewno bedzie taniej niz w sklepie dokupimy do paczek po pomaranczu kilka mandarynek i jablek slodyczy jest juz dosc i paczki beda ok reszte pieniedzy ktore zostana oddam z powotem do salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne wez kase , tylko nie wszycho Dzieki podpowiedzi Majin_Oli Zobaczcie gdzie pisze o naszej mini imprezce wiec moze BIS zawita u nas ...P.S. Kliknijcie na pomaraĂączowej mapce na miasto BĂŞdzin, troche przesadziÂłem z wypowiedziÂą o ogromnych imprezach ale to ma swoje plusy dlatego ze ktos na to patrzy bardziej pozytywniehttp://www2.polskieradio.pl/bis/akcja/default.aspxDla zainterosowanych akcÂą BIS kilkajcie tuaj:http://www2.polskieradio.pl/bis/akcja/file/bardzo.mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarrnaNa podziĂŞkowaniu zamieszczona jest pieczÂątka dyrektora DD i mĂłj podpis jako organizatora....Tylko takie mogÂą dostaĂŚ poniewaÂż organizatorzy zawsze wysÂłyÂłajÂą podziĂŞkowania a nie Dyrekcja DD
Maku postaram sie im to jakos przetlumaczyc, bo ostatnio nie chcialo dotrzec do nich, ze od samego DD nie dostana podziekowan bedzie gut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzis spotka³a mi³a niespodzianka zadzwonili do mnie z tego radia BIS polskie radio i prosili o wywiad wiec udzieli³em paru zdan jak ktos jest zainteresowany to jutro audycja bêdzie lecieÌ miêdzyn 16-18 na 105,60 Mhz .Ma ktoœ mozliwoœÌ nagrania tego na mp3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maku,ciesz sie ¿e jednak nie by³o zapóŸno z radiem BIS i siê tym zainteresowali, bardzo fajni ludzie tam pracuj¹ Mnie niestety nie bêdzie 3-go -niestety zajêcia - ale mam nadziejê ca³a impreza siê uda Co do nagrania..postaram siê nagraÌ na dyktafon w komórce,a poŸniej tu wrzuce Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rĂłwnieÂż nie mam jak sie pojawiĂŚ - odnowiÂła mi sie kontuzja plecĂłw w zwiÂązku z czym nawet dojazd samochodem raczej nie wypali... Ale do konca jestem dobrej myÂśli - jeÂśli uda mi siĂŞ do piÂątku wstaĂŚ na nogi to napisze tutaj z nadziejÂą Âże ktoÂś mnie poprowadzi na trasie W kaÂżdym bÂądÂź razie mam nadzieje, Âże dzieciaczki bĂŞdÂą bardzo ucieszone - bo to w koncu ich szczĂŞÂście jest najwaÂżniejsze Aha rĂłbcie zdjĂŞcia ÂżebyÂśmy mogli zobaczyĂŚ jak byÂło miÂło Pozdrawiam -> 3majcie kciuki za mnie Âżebym siĂŞ wykurowaÂł na czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie !Tradycyjnie na wszystkich imprezach naszego forum jest Pani Redaktor z Radia Katowice. Tym razem rĂłwnieÂż bĂŞdzie na imprezie mikoÂłajkowej w Sarnowie. Do zobaczenia w sobotĂŞ. JeÂśli ktoÂś potrzebuje transportu to dajcie mi znaĂŚ, mogĂŞ kogoÂś zabraĂŚ z Katowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.OczywiÂście na tak zacnej imprezie nie zabraknie przedstawicieli naszej firmy.Nie zapomnimy teÂż o dzieciakach przecieÂż to ich ÂświĂŞto.Do zobaczenia na miejscu.Ps. Jededna osoba od nas na bank jedzie na motocyklu wiĂŞc maÂły akcencik motocyklowy z naszej strony bĂŞdzie na pewno ( niestety MikoÂłaj z niego marny bo za chudy, takÂże z wystĂŞpu w stroju MikoÂłaja nici. chyba Âże przebierzemy go za rusaÂłke. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.