Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Brak tytułu, id 3952


drobi

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno piwo i stop!Jak wiecej wypijesz-nie wsiadaj na motocykl!Mysle, ze dla kogos z przecietna glowa wypicie jednego piwa i odczekanie godzniki to nawet nie ruszy! A nie tak jak sie czasem widzi ludzi na zlotach zajebanych i wsiadajacych na motocykle!Fajnie by bylo, jakby nie bylo mistrzow prostych Ktorzy za wszelka cene chca sie popisac, a nie maja czym :|Kupuja motocykle bo dziewczyna sie podobaja :|Mowicie co chcecie, ale ja tego nie lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co wyzej napisane i:-gnojki zsiadajÂący z maszyn,pija do upadÂłego i swoja cudowna siÂłe w sposĂłb agresywny prezentuja na innych -i chyba debili miejscowych na zloty,gowniarzy ktĂłrzy rysuja maszyny zamist podziwiac i przywÂłaszczaja sobie nie swoje przedmiotyWON!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racjĂŞ i tu siĂŞ z wami zgadzam dobrze Âże Manka zaznaczyla tu zachowanie miejscowych gnojkĂłw na zlotach, choĂŚ zdaÂża siĂŞ Âże miĂŞdzy nami jest jakiÂś gupol ktĂłremu siĂŞ coÂś spodoba z naszego motorku - precz z Âłapami!!!Tomcio jedno piwko na dzieĂą dobryi na tym powinno siĂŞ zakoĂączyĂŚ!!! DOSIEGO I MIÂŁEJ ZABAWY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STOP DLA LUDZI (BO TO NIE SA MOTOCYKLISCI !!!) KTORZY JEZDZA NA MOTO A MAJA Z MOTOCYKLAMI GĂWNO WSPOLNEGO , MAJA JE TYLKO PO TO ZEBY SIE LANSOWAC POKAZYWAC SIE PRZED LASKAMI , SZPANOWAC ITP ITD.
to wedÂług ciebie taki np. ja to co!?H...J.Mam moto od jakiegoÂś czasu ale nie musze sie lansowaĂŚ,mam Âżone i dwoje dzieci wiĂŞc laski teÂż mi wiszÂą,na szpan jestem za stary,a na zlot czy innÂą impreze bym sie chĂŞtnie wybraÂł,zaliczam sie do ludzi wiĂŞc co------- DLA MNIE STOP!!! dziĂŞki mam nadziejĂŞ Âże podobnych poglÂądĂłw nie ma zbyt wielu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra Gadged nie ci bĂŞdzie ,nie bede upierdliwy i nie pytam juz co to znaczy te pojĂŞcie o motorach .DziĂŞki --fajno jest.A wracajÂąc do tematu to ja teÂż wolaÂłbym na zlocie czy innej imprezie spotkaĂŚ sie z ludzmi odpowiedzialnym i trzeÂżwymi..."jedno piwko na dzieĂą dobry i szlus".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ¿e zloty kilku dniowe to wtedy mo¿na w pierwszy dzieù daÌ w palnik )a jedyne wyt³umaczenie jest to ze motocykl staje siê coraz bardziej modny jak i dostêpny. Dlatego coraz wiêcej braci motocyklowej zamykasiê w scis³e grono i sami zaczynaj¹ organizowac imprezy tylko dla siebie. Bo po co potem te problemy.Ja tylko stanowczo mówie stop tym co kupuja moto dla szpanu i je¿d¿a po mieœcie na ajd³u¿eszj prostej z max prêdkoœciami to oni tworza g³ównie nasz wizerunek. no i bburactwa na zlotach ogólnych ( oczywiœcie nie na wszystkich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie do koĂąca siĂŞ z TobÂą zgodze, jeÂżeli ma zamiar poszpanowaĂŚ a nie umie to tak, ale jeÂżeli poprostu chce poĂŚwiczyĂŚ w miejscu ktĂłre na to pozwala (kompo, S1) a Âże akurat jest kilka osĂłb to co innego, zawsze ktoÂś moÂże udzieliĂŚ mu rad. JeÂżeli chodzi o mnie to stop wszystkim pozerom na motocyklach, ktĂłrzy z motocyklem majÂą tyle wspĂłlnego ile ja z szydeÂłkowaniem Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko tak na przysz³oœÌ,¿eby nie zostaÌ z opuszczon¹ szczêk¹!!!Niech mi ktoœ sprecyzuje co to znaczy "mieÌ coœ wspólnego z motorem".Co jakiœ czas któryœ siê tym "podpiera" a ja kombinuje o co mo¿e chodziÌ???Mo¿e o iloœÌ zaliczonych "gleb"--//-- oprêdkoœci na drodze--//-- o iloœÌ motocyklialbo o godziny spêdzone na polerowaniu maszyny.Sorki,mo¿e zbyt sarkastycznie to brzmi ale chyba czegoœ tu nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gedorpo pierwsze, to nie rozumiem czemu wzioÂłes pewien post naszego forumowicza do siebie, jak sma napisaÂłes nie szpanujes zprzed laskami bo masz zone, a chodizlo o kretynow ktorzy wcale nie czuja klimatu, wcale nie kochaja swych maszyn,moto nie jest dla nich powietrzem(hcyba nie musze pisac czym jest motor dla motocyklisty)po drugie,cos wspolnego z moto nie chodiz o ilosc gleb,motocykli czy predkosc, bo tu tez chodzi o duchowosc, o to co znaczy dla ciebie motocykl,dlatego w skrĂłcie:JEDEN MA MOTO BY NIE UMIE BEZ NIEGO ZYC BO TO JEGO POWIETRZE I BE ZNIEGO JEST JAK KWIAT BEZ WODY, A DRUGI MA MOTO BO DZIEWCZYNY SIE ZA NIM OGLADAJA(I INNI LUDZIE)JAK ZSIADA ZE SWOJEJ SUPER ZAJ******* SZYBKIEJ MASZYNY I KAZDY MU MOZE TYLKO POZAZDROSCIC JAKI ON JEST KOZAK I JAK SUPER JEZDZI chyba rozumie kazdy Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Âże zloty kilku dniowe to wtedy moÂżna w pierwszy dzieĂą daĂŚ w palnik )a jedyne wytÂłumaczenie jest to ze motocykl staje siĂŞ coraz bardziej modny jak i dostĂŞpny. Dlatego coraz wiĂŞcej braci motocyklowej zamykasiĂŞ w scisÂłe grono i sami zaczynajÂą organizowac imprezy tylko dla siebie. Bo po co potem te problemy.Ja tylko stanowczo mĂłwie stop tym co kupuja moto dla szpanu i jeÂżdÂża po mieÂście na ajdÂłuÂżeszj prostej z max prĂŞdkoÂściami to oni tworza g³ównie nasz wizerunek. no i bburactwa na zlotach ogĂłlnych ( oczywiÂście  nie na wszystkich).
ZGADZAM SIE z waszymi wypowiedziami. Moto to sport i pasja, dla poszukujÂących wraÂżeĂą i adrenalinki. Mysle ze tych szpanujÂących bedzie coraz mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkurzajÂą cfaniaki ktĂłrzy albo nie majÂą prawka.. albo dopiero jes dostali...SzalejÂą... na prostych zamykajÂą liczniki.... Albo jak koleÂś zobaczyÂł laseczki i stawia na gumĂŞ.. a wczeÂśniej nie ĂŚwiczyÂł...Potem statystyki wyglÂądajÂą... jak wyglÂądajÂąPo prostu nie szpanujcie !!!! Motocykl ma sÂłuÂżyĂŚ do jazdy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.