Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KTOŚ SIEDZI NA TWOIM MOTOCYKLU!!!


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

Wracasz, powiedzmy z zakupów i widzisz, ¿e ktoœ siedzi na twoim motocyklu i "bawi siê" wszystkim, czym siê da (gaz, prze³¹czniki, zawieszenie)Co zrobi³(a)byœ w takiej sytuacji?Mo¿e ju¿ Ci siê to przyda¿y³o?Chodzi o to, ¿e jakieœ dziwne przekonanie panuje w naszym spo³eczeùstwie, ¿e na moto "bardziej wypada" wsi¹œÌ, ni¿ do czyjegoœ samochodu. A w sumie to droga niedaleka, od motocykla, przez - powiedzmy - kabrioleta, no a dalej do "zwyk³ego" (z zamkniêtym nadwoziem) samochodu.Jak ktoœ siedzi w czyimœ samochodzie, to wsiad³ tam ¿eby go ukraœÌ (ew. okraœÌ).Jak ktoœ siedzi na czyimœ motocyklu, to co??? Bawi siê???Akurat w tym przypadku nie widzê ¿adnej ró¿nicy pomiêdzy samochodem a motocyklem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi by nawet do glowy nie przyszlo zeby siadac na czyims moto , no chyba ze jest wlasciciel i pozwoli sie przymierzyc :wink: ale to juz inna para kaloszy.Ja bym napewno sprawdzil czy przypadkiem czegos nie "popsul" i jak co to po policje, chociaz co to da, 2h czekania az przyjada i nic nie zrobia No i zyebka obowiazkowa :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie bojĂŞ mieĂŚ moto tylko na bocznej stopce, bo kiedyÂś postawiÂłem tak i poszedÂłem do domu...wracam moto lezy na boku jakiÂś 5-6cio latek sobie oglÂądaÂł i przewrĂłciÂł bo chciaÂł wejsĂŚ. Jego mamusia w oknie siedziaÂła i zero zainteresowania! Gdyby jego ojciec nie wazyl 110 kilo, to bym sie jakoÂś postawiÂł! A tak, to tylko powiedziÂąlem, by pilnowaÂła sobie mÂłodego!Skoro jestem przy wadze, to co zrobiĂŚ, gdy kilku kolesi siĂŞ do moto przypasowuje na parkingu,a ja sam jestem...teÂż problem!Chyba giwerĂŞ trza mieĂŚ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez krew zalewa jak widze jak ktos mi na sprzecie bez pozwolenia siedzi,zjebe ma od razu  :x  Nie ma zlituj sie  :ranting:  Mi przewrocili kiedys w Czechach na kempingu ZX9R i mialem owiewke do malowania,nie wiem kto to zrobil bo to bylo w nocy a ja w tym czasie balowalem na imprezie....
gixer!to ona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja pracuje w centrum handlowym i czasami je¿d¿ê do pracy na moto. Zda¿y³o mi siê ju¿ pare razy ¿e ktoœ siê krêci³ ko³o moto, raz nawet sobie usiad³. Na szczêœcie ch³opaki z ochrony byli czujni i powiedzieli goœciowi ¿eby œci¹gn¹³ swoje dupsko z maszyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.