Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

KTOŚ SIEDZI NA TWOIM MOTOCYKLU!!!


jajo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam super maszyny nie mam... wiĂŞc nikt nie siada.... Ej a macie takiego bzyka, Âże jak jedzie jakiÂś motocykl to siĂŞ za nim oglÂądacie jak za panienkÂą? (no panie to oglÂądajÂą siĂŞ za panami )Albo jak stoi maszyna gdzieÂś na mieÂście, to zawsze musze zobaczyĂŚ jaki to model....(oczywiÂście nie siadam na niego .. i nie krĂŞcĂŞ manetkÂą gazu..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie raz juÂż ktoÂś moto przewrĂłciÂł, wyszedÂłem z baru a tu Bandit na lewym boku leÂży, i to w biaÂły dzieĂą w centrum miasta, od tego czasu nie mam litoÂści dla takich ciekawskich natrĂŞtnych :x  pajacĂłw
mi tez gnojek jeden przewrocil i kelnerka z knajpy mi powiedziala ze ktos sie kreci kolo mojego gixerkajak wylecialem to juz frajer lezal przycisniety do ziemi i na dodatek to byl cygan<brudas>zwykly.mialem twedy przejechane 700km,moto byl nowka i mi duren polamal szybke.dostalem takiego amoku ze go wyszarpalem spod moto i kladlem mu takie bomby ze az jego dwoch kolesi ucieklo zero litosci dla tych brudasow od tego czasu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej a macie takiego bzyka, Âże jak jedzie jakiÂś motocykl to siĂŞ za nim oglÂądacie jak za panienkÂą?
ano, slychac cos z odleglosci kilometra, to stoje na srodku tego, na czym aktualnie stoje, czyli ulicy/chodnika/rozmowy :mrgreen: i gapie sie w dal
mi tez gnojek jeden przewrocil i kelnerka z knajpy mi powiedziala ze ktos sie kreci kolo mojego gixerkajak wylecialem to juz frajer lezal przycisniety do ziemi i na dodatek to byl cygan<brudas>zwykly.mialem twedy przejechane 700km,moto byl nowka i mi duren polamal szybke.dostalem takiego amoku ze go wyszarpalem spod moto i kladlem mu takie bomby ze az jego dwoch kolesi ucieklo  zero litosci dla tych brudasow od tego czasu
heh, ja bym go od razu zabic moze nie chcial, ale pewnie agresor wlaczylby sie nie mniejszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega ma na baku tabliuczke: "jak kochasz swoje Âżycie tak bardzo jak ja ten motocykl to nie siadaj" hehe dobre
wiesz Leo to dobre jest zrobie sobie taka sama bo chyba nie przezylbym... jakby ktos mi CBR-e przekopyrtnal albo by ten ktos nie przezyl... a co do sadzania na maszyny dzieciakow to szkoda slow przeciez w przypadku wywrotki z dzieciakiem... nasuwa mi sie tylko jedno spostrzezenie srednia inteligencji na swiecie jest stala tyko ludzi przybywa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczanie no ja terrorysta??..przeciez ja taka maluÂśka,milutka,sÂłodziutka,Âłagodniutka ja bym nikogo nie skrzywidziÂła a co do ogladania sie za motorami ,bozee ludzie do gÂłowy dostaja gdy oni tu przezywaja cos waznego a ja nagle zupeÂłny zawias i tylko patrze skad....jaki.....gdzie... jak....mniam jak ja to kocham:P i odrazu mi sie zachciewaa juz wskoczyc na masyzna i gnac razme z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczanie no ja terrorysta??..przeciez ja taka maluÂśka,milutka,sÂłodziutka,Âłagodniutka ja bym nikogo nie skrzywidziÂła
nie z nami te numery Ty nowet swojemu nie przepuÂścisz Âłokazji i ciepiesz nim Âło trowa ale co jak co, forumowiczki mogÂą siadaĂŚ i macaĂŚ nasze maszyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma litoÂści ... przed otwarciem sezonu odebraÂłem moto od lakiernika jeden bÂłysk ( wtedy GSX 600F ) ÂśmignaÂłem sobie na Bemowo i tam jakiÂś pajac wyjebaÂł mi sprzet na glebe , zero ÂświadkĂłw , zero winnych .....poza nowym lakierem piknie wtartym w asfalt zostaÂł na glebie kierunek kawaÂłek lustra i klamka sprzegÂła ( !! ) tak fatalnie ze jazda niemozliwa , poratowaÂł mnie kolo na Jawie z oklolic W-awy i wykreciÂł ze swego sprzeta pasowaÂł do GSX no prawie ........ wiec teraz od razu lutĂłwa i but zero tolerancji !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mis ie nie cche czytac , co do siadanie:ja stosuje takie metody :1-czujnik nacisku pod siedzenie2-czujnik wstrzasowy3-czujnik pojemnosciowy(najdrozszy - dotyk dziecka , czlowiek , ew owczarka jak z rozpedy walnie ) powoduje wycie syrenki m, cyli se alarmik wlaczyhehe, uwierzcie ze tatusie zabieraja dzieci i spingalaja w sina dal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.