Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[Unfrendly] Stacja BP w Czeladzi kolo M1


Tytus

Rekomendowane odpowiedzi

Tytus co ty qurna piszesz??????Ja pier... doslownie mam ochote tam pojecha i sprawdzic...niech no wezma dowod , niech beda chcieli go wziascto im lacina wyjasnie co o nich sadze , i niech se swoja benzyne do 4liter wleja ....Na dodatek BP swego czasu oszukiwala i to ostro na mierze sprzedanego paliwap.s Tytus daj na PW jeszcze raz o alarmie, bede mial chyba chwile spokoju to poszukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reso jak ty masz ta kawe (kolor i poj )  ??
http://www.aqqry.w.activ.pl/forums/viewtopic.php?t=37 :wink: I wydaje mi sie ze widzialem ja w tym zasranym komisie YARD.
No i teraz juz wiem o kogo chodzi Tzn tak na 90% chyba widzialem ta kawe , ale reki , ptfu palca bym se niedal za to uciac ZielonÂą ZZR600 jak byÂś sprawdziÂł tego linka to byÂś wyczytaÂł ze u OLKA ja kupiÂłem ,a sprzedaje indywidualnie , nie przez komis :wink:, nawet niebylem nigdy w tym komisie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spraqwdalem iczytaleA zastanawima sie czy w Gliwicach cie na niej widzialem czy nie , to mi niedaje spokou
MoÂżliwe, zazwyczja jezdze w skĂłrze z biaÂłym Tribalem na plecach, a powiedz mi w jakich kolorkach masz te Honde??stoi czasem pod "SÂąsiadem"??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek no co ty ja po ulicy jezdszilem wsumie kilka tylko km , ale ludzie z kuligu byli bardzo zdziwieni jak im motor przejechal pod nosem :mrgreen: silnik zyje ale trzeba jeszcze z grypy go wyleczyc na RYBNIK napewno bedzie zdrowyp.s lub plawniowice wiecie zaniedlugo zacznie sie szykowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

potwierdzam - niestety - opinie o BP pod M1przy okazji spotkania na AUTODROMIE Obier opowiada³ jak mu bezczelnie zablokowali w BIA£Y DZIEà dystrybutory (próbowa³ w dwuch, nawet nikt nie wyszed³ ¿eby mu coœ powiedzieÌ :x) , co prawda dŸwign¹³ szczêkê w kasku ale mia³ kominiare na twarzy...... nie zacytujê w jakich s³owach wyrazi³ swoje ubolewanie nad dyskryminacj¹... :roll: kilkaset metrów dalej na SHELLu zatankowa³ bez problemudziwi mnie tylko to, ¿e bardzo czêsto przed wyjazdami spotykamy siem wlaœnie pod M1 i tankujemy sprzêty na BP, powinni sie przyzwyczaiÌ, nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rĂłwnieÂż bym siĂŞ pisaÂł na darmowe tankowanie na BP, dziÂś na shelu kilkaset metrĂłw dalej w kominiarce zatankowaÂłem zapÂłaciÂłem i spoko nawet nikt nie wylazÂł spytaĂŚ czy pomĂłc w tankowaniu heheh. Ten pomysÂł z sobotÂą jest nie zÂły myÂślĂŞ Âże taka lekcja da im do myÂślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KiedyÂś na dawnym Aralu w Bytomiu odmowili mi darmowego, dziesiÂątego mycia puszki bo niby promocja sie skonczyla. Wiec ja wysmarowalem dlugiego maila i wyslalem na stronie Arala. DOstalem maila zwrotnego i z Warszawy i z Katowic z przeprosinami. Oprocz tego mycia darmowego dostalem jeszcze jakies kosmetyki do samochodu, odmrazacz do szyb i takie tam. A tÂą ktora mnie tak potraktowala odpowiednio sie zajĂŞli. Moze w tym przypadku daloby sie zrobic cos takiego, ze kilka osob w kilkudniowych odstĂŞpach napisze skargĂŞ do centrali BP. W koncu oni sami nie majÂą zaufania do swoich ajentow i powinni mu zrobic awanture. Dodam, ze ja wtedy nad tym mailem myslalem kilka dni i wyszedl mi jak Âżaden inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.