Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forum dąbrowiakĂłw i tych z okolic


Jatromb

Rekomendowane odpowiedzi

SÂłuchajcie ja tez zakladam nowe forum!jak on moze to i ja!Kazdy, naprawde kazdy moze do niego przystapic! Musi spelniac tylko to co pisze nizej:-musi jezdzic motocyklem(forum motocyklowe wkoncu)-jego motocykl musi miec pojemnosc skokowa nie wieksza niz 510, a nie mniejsza niz 480..-jego motocykl musi przekraczac 170! ale nie wiecej niz 180km-aaaa...musi to byc skuter-jego motocykl musi miec 1 element czerowny, 1 zielony i 9 rozowych-musi jezdzic na motocyklu obowiazkow w dresie, oraz w glanach z zielono-bordowymi sznurowkami-Moze byc Europejczykiem, ale musi byc z Polski i jedynie wojewodztwo z ktorego przyjmujemy to slask...a zapomnialbym miasto z ktorego pochodzi powinno sie zaczynac(jego nazwa)na litere S i konczyc na C .... proponowane miasto to Sosnowiec -na kompostownie ma przyjezdzac w kazde pazyste dni tygodnia i w kwadraty nieparzystych dni podzielone przez szesciany obowdu w bicepsie mojego psa -no i w ogole musi byc fajny ale nie jak zwykly banan uwzam ze to co zrobiles/las/les jest bezsensownepozdro dla wszystkich frnakfuterek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazde forum jest dobre nawet dla kumpli z podworka .. z tym ze ktos musi byc na tym forum i pisac ... ale ilu bedziesz mial tam max userow 20?30? wiecej bedzie trudniej zdobyc ... a napewno najtrudniejsze sa poczatki ... tu jest forum i np ludzie z chorzowa i okolic znalezli rozwiazanie zakladajac swoj topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie :? nawet moze tam zerkne zeby zobaczyc co i jak ale wiekszosc osob zrylo sie z tym forum i dla porownania powiem ci ze logowalam sie niemalze w jednym czasie na slaskich i oglnym i prawda jest brutalna bo tu jestem codziennie i tu mam napisane 1020 postot wraz z tym a na ogolnym 12 :mrgreen: dwa sobie nabilam piszac krotkie podsumowanie ze zlotu na kotwicywiec jak mam byc szczera forum motocyklowe Dabrowy to bedzie nie wypal i powodzenia z calego serduszka zycze la echyba ciezko cie bedzie z taka konkurecja Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niedlugo zalozymy barwy i zaczniemy sie prac i nienawidzic jak kibole lub inne lajzy forum jest ok i po co zmieniac cos co samo w sobie jest dobre Jatromb daj na luz tak samo mozesz oczekiwac pomocy z tego forum jak z innego i tak samo masz blisko do bedzina i sosnowca jak do katowic i okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.