Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

CO Z DZIE�MI Z SARNOWA ?


Darek DR800

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 370
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

HEyka no to wypowiem sie jako pierwszy organizator :mrgreen: Na poczatku tak okolo godz. 14 pojechalismy z MAku przygotowac sprzet grajacy i wsyzstkie prezenty wypakowac do Domu Dziecka. Kiedy jush skonczylismy wypakowywac i podlaczac sprzet patrze a tu kolo godziny 15:30 zaczynaja siem zjezdzac maszyny tak kolo 15 sprzetow :mrgreen: no ale nic wjechali na podworko, zaparkowali na okolo boiska i spoko. Kiedy jush dochodzila godz. 16 poszedlem po swoja Aprilke i pojechalem do Domu Dziecka po wszystkich i powolutku taka mini parada poejchalismy pod elektrownie , a tu ku mojemu zdziwnieniu dojezdzajac do elektrowni widze tyle maszyn ze szokkk no ale spokojnie wjechalismy na parking (od razu ktos zauwazyl ze mam emblemat ORGANIZATOR) i podlecial gdzie slodycze dawac to pokazalem mu samochod. Kiedy jush wszyscy wladowali wszystkie pakunki ruszylismy w droge do DOmu Dziecka. Parada byla suuuppperrr tyle motorkow , gdy jush dojechalismy oczywiscie Maku jush byl i kierowal gdzie mamy stawac czyli na okolo boiska . Na rozpoczecie imprezy dawalismy o sobie znac sasiadom oczywsice bylo barddzzzooo glosno pozniej wszystkie dzieciaki wyszly na srodek boiska i ich zadaniem bylo znalezc sobie opiekuna z motorkiem ktory bedzie ich wozil, kiedy kazdy dzieciak mial jush opiekuna wszyscy ruszyli na srodek boiska zeby powozic dzieciakow bylo super dzieciaki takie byly usmiechniete i w ogole...Pozniej jush byly pokazy jazdy na jednym kole i palenie gumy no i oczywiscie konkursy. Impreze uwazam za bardzo udana i dziekuje wszystkim ktorzy mogli nas odwiedzic. Aha a co do tego kolesia od zielonej Kawy to naparwde koles bez wyobrazni, szkoda gadac :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem goscia na imprezie jak pil piwko a potem jezdzil z dzieciakami i prawde powiedziawszy wcale mi nie jest go szkoda ,sam sobie zawinil DLA MNIE TO CZYSTY DEBIL
Tu masz 100% racji.Czysty debilizm My wÂłaÂśnie wrĂłciliÂśmy i bezpiecznie w domciu piwko wypiliÂśmy za zdrowie organizatorĂłw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!Ja rowniez wrocilem. Bylem do samego konca, ognicho w koncu sie rozpalilo, choc dopiero po kilku butelkach benzyny .Frekwencja powalajaca, a ilosc dzieciakow pchajacych sie na raz na motocykl byla po prostu rozczulajaca .Na wiosne jade znowu!Gratulacje dla organizatorow . Super imprezka .Pozdrowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiemaPotwierdzam impreza bardzo udana,sprzetow cala masa,ciekawe ile moglo ich byc??Fajnie bylo poznac kilka nowych osob z forum i zobaczyc ponownie tych ktorych juz znam.Jezeli bedzie kolejna taka akcja pisze sie napewno.Pozdrawiam ekipe spotkana na McDonaldzie obok M1,4sprzety(jedna Cebra z podpisem Rossiego)I takie pytanko czy na pierwszym wypadzie tam tez bylo tyle sprzetow?Pozdrawiam Zomb-ten co byl w oczojebnej kamizelce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka byÂła odjechana .Maku powinien dostaĂŚ Order Bohatera ZwiÂązku Radzieckiego i medal Gagarina ! 8) Madzia jest brzydka dziewczynka ! :!: NaobiecywaÂła wygibasy w Grancie i ....... znikÂła ! :wink: TWIXy z DEEJAY-em tez siĂŞ stracili :?: Darki j.w :!: Ja was wszystkich przy najblizszej okazji porozliczam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie ma to jak walic na quadzie w 7 osĂłb :)
Wrocilem, dostalem ochrzan od matki bo bylismy jeszcze pod M1 w zabrzu do 22. Co do imprezy to tak jak wszyscy Super!! nic dodac nic ujac!! troche mi smutno bylo jak na koniec wszystkie dzieci chcialy sie ten ostatni raz przejechac a tu trzeba bylo konczyc... no ale co za duzo to nie zdrowo Szacuken dla organizatorow i wszystkich co przybyli!! HeheheBahama jazda ATV byla zarabista... hehe ubaw po pachy... do czasu az przylecial koles z opierniczem ze nie szanujemy tego sprzeta i ze to wlasnosc jego firmy czy jakos tak... szkoda tylko ze ten sam pan przyrabal nim w sciane;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie ma to jak walic na quadzie w 7 osĂłb :)
Wrocilem, dostalem ochrzan od matki bo bylismy jeszcze pod M1 w zabrzu do 22. Co do imprezy to tak jak wszyscy Super!! nic dodac nic ujac!! troche mi smutno bylo jak na koniec wszystkie dzieci chcialy sie ten ostatni raz przejechac a tu trzeba bylo konczyc... no ale co za duzo to nie zdrowo Szacuken dla organizatorow i wszystkich co przybyli!! HeheheBahama jazda ATV byla zarabista... hehe ubaw po pachy... do czasu az przylecial koles z opierniczem ze nie szanujemy tego sprzeta i ze to wlasnosc jego firmy czy jakos tak... szkoda tylko ze ten sam pan przyrabal nim w sciane;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze ten sam pan przyrabal nim w sciane;)
jak to by³ jego sprzêt to wiesz, one se mo¿e z nim robic co chce, a tak na marginesie to upierdliwy goœciu by³ i tyle :wink: [ Dodano: 2005-10-02, 23:48 ]Co tu wiêcej powiedzieÌ, by³o poprostu super :verycool: ,a iloœÌ sprzêtów osza³amiaj¹ca jak na tak¹ imprezê :wink: Nie moge siê doczekaÌ powtórki na wiosne :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.