Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[friendly] BOOSTER


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

witamfajnie Âże powstaÂł taki temat jak ten :mrgreen: mĂłj sprzĂŞcik jest teraz u was na warsztacie, dzisiaj jeden z mechanikĂłw prĂłbowaÂł go nawet popsuĂŚ troszkĂŞ :wink: (widziaÂłem bo byÂłem przejazdem i postanowiÂłem Âże zajrzĂŞ i obadam jak stojÂą sprawy...)w kaÂżdym bÂądÂź razie juÂż nie mogĂŞ doczekaĂŚ siĂŞ odbioru sprzĂŞtu, no i tego momentu jak juÂż bĂŞdzie po wszystkim i bĂŞdĂŞ mĂłgÂł zdaĂŚ relacjĂŞ z tego co "zepsuliÂście" w moim motorku jak na razie jest wszystko OK, trochĂŞ siĂŞ naczekaÂłem Âżeby wjechaĂŚ tam swojÂą maszynkÂą, ale udaÂło siĂŞ. ObsÂługa caÂłkiem miÂła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z Belgii pochodzi nie rejestrowana i troche trza w niÂą wÂłoÂżyĂŚ kasy
Nie wiem na co Ty liczysz kupujac uzywany motocykl sportowy za 15 tys zl,to jest normalne ze zawsze trzeba cos dolozyc a ze sprowadzana z Belgii to jakis minus?Fakt ze musisz wykupic karte pojazdu za 500zl ale za to dostajesz fakture i nie musisz placic 2% oplaty skarbowej wiec wychodzi to na jedno czy sprowadzony czy u nas kupiony.Mam 2,3 znajomych co maja takie podejscie jak Ty i juz od 3 lat kupuja sprzeta Bo oczywiscie musi byc jak nowy, z malym przebiegiem,w 100% bezwypadkowy i byc tanszy o 20% niz podobne sprzety z tego rocznika Ja juz dalem sobie z tymi znajomymi spokoj bo tracilem tylko z nimi czas na ogladanie sprzetow i chociaz zdarzaly sie sprzety ktore bylo warto kupic to i tak nie kupili I wg mnie juz nigdy nie kupia zadnego motocykla bo maja takie wymagania ze glowa mala...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziaÂłem Âże nie jest wart 15 tyÂś, nie szukam najtaĂąszej sztuki dla mnie mĂłgÂł by byĂŚ i za 20 byle by byÂł ok. ale teÂż nie zamierzam braĂŚ pierwsze lepsze moto ktĂłre siĂŞ nawinie zbyt dÂługo i ciĂŞÂżko na tÂą kasĂŞ pracowaÂłem Âżeby siĂŞ potem wpakowaĂŚ w wiĂŞksze bagno, dla mnie waÂżne Âżeby motocykl byÂł zarejestrowany i mĂłgÂł sam pojechaĂŚ na serwis Âżeby go sprawdziĂŚ bo sam takiej wiedzy nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi jeszcze przeglad,zarejestrowanie i zwolnienie z Vatu i to wszystko.Razem wyjdzie z ok.1000zl ale kupujac uzywany motocykl zarejestrowany juz w Polsce np. za 30tys.zl placisz oplaty skarbowej 600zl + przerejestrowanie ok.180zl i wychodzi Ci tylko ok.220zl taniej co chyba nie robi duzej roznicy a przynajmniej przy sprowadzonym pojezdzie masz swiezo zrobiony przeglad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz przysz³a pora ¿ebym móg³ z czystym sumieniem obsmarowaÌ Boostera:)a wiêc zaczynam :mrgreen: motocykl w koùcu odebra³em z serwisu, z us³ugi jestem zadowolony wszystko by³o zrobione tak jak chcia³em, motocykl jak na razie pracuje bardzo dobrze, ale ciekawe jak bêdzie z odpaleniem jutro rano Cena rzeczywiœcie atrakcyjna ale my ju¿ wiemy dlaczego by³o tak a nie inaczej z cen¹ Dodam jeszcze, ¿e obs³uga klientów równie¿ na wysokim poziomie... a przyznam, ¿e trochê chyba da³em w koœÌ szczególnie Marcinowi, teraz chyba juz nawet patrzeÌ na mnie nie mo¿e, tyle razy tam by³em :roll: Wygl¹da na to ¿e Booster ma kolejnego klienta (tak tak ta XJ-ka z TG hihi, pewnie bêdzie siê œni³a dzisiaj Marcinowi ). Tak trzymaÌ :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wÂłaÂśnie teÂż chciaÂłem ich obsmarowaĂŚ... Po odbiorze sprzĂŞta po kilku dniach postuju nie odpaliÂł. Wyj...Âłem do zera akumulator i nic. JuÂż braÂłem komĂłrĂŞ Âżeby do nich dzwoniĂŚ i op...liĂŚ i nagle zauwaÂżyÂłem Âże hmmm kranika paliwa nie odkrĂŞciÂłem Pzdr dla Boostera, naprawdĂŞ w porzÂądku serwis, ale Âżeby nie byÂło idealnie: mniej sprzĂŞtĂłw branych na warsztat a wiĂŞcej czasu dla kaÂżdego (vide sprawdzone klocki :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam JakoÂś cukierkowo sie zrobiÂło Jest nam bardzo miÂło ... pierwsze miesiÂące dziaÂłania a nauki jak przez kilka lat...Motocykli juÂż jest zdecydowanie mniej przyjmowane, a jeszcze wiĂŞcej czasu poÂświecane klientowi Jeszcze raz dziĂŞki za wszelkie uwagi Pozdrawiam Broda oraz Rabbit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.