Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[friendly] BOOSTER


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Heh, Widze ze Rabbit i reszta czesto tu zagladaja Wiec nie mozna ich za bardzo chwalic bo im sie w glowach poprzewraca A tak powaznie...To wlasnie dzieki Marcinowi i reszcie zaczela sie moja przygoda z moto. Poswiecili mi - calkiem obcemu wtedy gosciowi - sporo czasu i zdrowia, zanim kupilem pierwsze moto Za to wielkie dzieki!!!!Pozniej po kilku dniach Marcin postawil GPZ na nogi i zrobil kompletny serwis. Bylem zadowolony ze wszystkiego, zarowno z tego na czym od nich wyjechalem, jak i z ceny :roll: Teraz mam kolejny powod do wdziecznosci dla Rabbita i Booster'a............A widac go na zdjeciu pod postem.... Gdyby nie Marcin to ta CBR tak by nie wygladala, a ja moze bym jej nie kupil.Juz nigdy nie pojade do innego serwisu z moim moto.... Chyba ze Was tak zdenerwuje chlopaki, ze mnie nie wpuscicie Wszystkim kumplom polecam i bede polecal wlasnie BOOSTER'a, z jednej prostej przyczyny..... Jestem pewnym ze wloza 100% staran w to zeby moto bylo sprawne, bez wzgledu na to kto przyjedzie.Wiec chlopaki byle tak dalej....A za niedlugo bedziemy mogli wszyscy zaspiewac :HAPPY BOOSTER TO YOU! z okacji pierwszej rocznicy istnienia firmy.Pozdro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez "kilka" dni nie zaglÂądaÂłem tutaj poniewaÂż staram siĂŞ aby Wasze moto byÂły w jak najlepszej formie a przez to brakuje czasu na resztĂŞ....CieszĂŞ siĂŞ bardzo Âże MOJA CBRa bĂŞdzie znĂłw w trasie...Za kilka dni zaczynamy naukĂŞ jazdy "na kolano"!!!... a propos - trzy CBRy z Sosnowca juÂż ĂŚwiczÂą )POzdrawiam!!!i czekam na kolejne uwagi :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

WitamOczywiscie znowu poklony w strone Boostera Zephyrek smiga bez problemow dzieki Marcinowi Markowi Tomkowi i pozostalym wskrzesicielom starych japoni szkoda ze tak malo zostalo juz w tym roku jezdzenia ale jeszcze pewnie wpadne na chcwile na odwiedziny Jeszcze raz wielkie THX za wasza robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja rowniez pochwale chlopakow za prace w tym sezonie.......Gleba i pomoc w sciagnieciu moto.... reanimacja napinacza.....wymiana rozrzadu..... napedu.......naprawa systemu chlodzenia ...........wszystko w jak najlepszym porzadku.Marcin i jego ekipa w postaci Tomka, Marka oraz Brody - jako organizatora daja rade. Dzieki chlopaki za sezon, ktory juz sie konczy, ale Was czeka jeszcze sporo pracy z MOJA CBRa nie dam Wam spokoju !!!! HI HI HI HI HI HI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.