Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

[friendly] BOOSTER


Danielos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A ja chciaÂłem pochwaliĂŚ chÂłopakĂłw z Booster'a z Katowic. WedÂług mnie bardzo profesjonalnie podchodzÂą do roboty a przyjacielsko do klientĂłw ( nie wiem czy tylko do staÂłych czy do wszystkich ). O ich profesjonaliÂźmie moÂże Âświadczyc chociaÂżby fakt Âże otrzymali autoryzacjĂŞ na serwis i salon Kawasaki. WedÂług mnie very friendly, i mam nadzieje Âże nie odbije im jak wspomnianemu wÂłaÂścicielowi Motocykla z ZabrzaPozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No wÂłaÂśnie teÂż miaÂłem wrzuciĂŚ ich namiar.NaprawdĂŞ w porzÂądku goÂście, szajba im nie odbija i (jak na razie) ceny majÂą spoko.Moje moto wÂłaÂśnie u nich stoi do zrobienia rozrzÂądu, chÂłopaki sami przyjechali po sprzĂŞta i nie robili Âżadnych problemĂłw tak jak wspomniany warsztat z Zabrza.A propos Danielos jak bĂŞdziesz w Boosterze to rzuĂŚ okiem jak tam czerwona VF Sabre i czy juÂż siĂŞ za tylny amortyzator wziĂŞli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarny byÂłem dzisiaj u chÂłopakĂłw i ZajÂąc kazaÂł ci przekazaĂŚ Âże ma dla ciebie Âłopate ÂżebyÂś mĂłgÂł zakopaĂŚ tego swojego sprzĂŞta na placu za serwisem : Nie no Âżartuje, pytaÂłem i Marcin powiedziaÂł Âże moto czeka na swojÂą kolej bo nie majÂą do niego jeszcze tego rozrzÂądu, jak juz przyjdÂą czĂŞÂści to wtedy wylÂąduje na stole ( operacyjnym ) i wezmÂą siĂŞ za niego i bĂŞdÂą robic wszystko na raz. POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dziĂŞki za wszystkie posty!JesteÂśmy krĂłtko na rynku i te miÂłe sÂłowa bardzo cieszÂą i motywujÂą 8) ale i sÂłowa krytyki (uzasadnione:) ) pomogÂą zbudowaĂŚ firmĂŞ speÂłniajÂącÂą Wasze oczekiwania.Ps. Do wÂłaÂściciela VF-y zadzwoniĂŞ w poniedziaÂłek Ps2. Daniel i tak na ÂświĂŞta nie wyjedzie bo nie ma bÂłotnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.