Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BIURO MATRYMONIALNE


Maisha

Rekomendowane odpowiedzi

2 czewrca przyjeÂżdÂża do CzĂŞstochowy, z kumplem mjÂą coÂś tam trenowac wiec kaÂże siĂŞ spytaĂŚ i CI Aniu powiem,czy znalazÂł,a jesteÂś chĂŞtna  :D  :D  :lol:  :lol:  8)  :doh:
bleeeeeee mnie on tam nie obchodzi brzydal nasi forumowi chlopcy sa ladniejsi Pewnie Âże jesteÂśmy Âładniejsi 8)OczywiÂście dziĂŞkujemy za komplement :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 podobno na tym swiecie jest duzo fanych mezczyzn... tak wiec poczekamy Ulka  :D
he he co tam po Âświecie bĂŞdziecie szukac na forum jest nas wystarczajÂąco duÂżo :D:D:D:D:D
hihihi no to super no to trza by sie w koĂącu zapoznaĂŚ :wink:A moÂże 10 lipca na moto bajzlu w Katowicach :?: :wink: Bo tu tylko tak gadu - gadu a efektĂłw nie widaĂŚ dokÂładnie, trzeba w koĂącu to zmieniĂŚ hihi ja na motobazarki w tym roku jakoÂś tak jeÂżdzĂŞ regualrnie, planujĂŞ co prawda z duszÂą na ramieniu ale jednak wybraĂŚ siĂŞ jakoÂś w poÂłowie czerwca do Bumeranga No a w weekendy teÂż chyba sÂą jakieÂś spotkanka ? Pozdrawiam Wszystkich !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom to kiedy gdzie i jak...:D:D:D???
a nie wiem kiedy, bo spali³em siê w niedzielê i musze troszkê dojœÌ do siebie, nic siê nie martw, jak obiecam, to dotrzymam s³owa moze mnie odwiedzisz i nabalsamujesz piek¹ce plecki mam nadziejê, ¿e na czwartek dam radê do bumeranga, bo teraz siedzê z mokrym rêcznikiem na barach i p³aczê z bólu ha-ha-ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom to kiedy gdzie i jak...:D:D:D???
a nie wiem kiedy, bo spali³em siê w niedzielê i musze troszkê dojœÌ do siebie, nic siê nie martw, jak obiecam, to dotrzymam s³owa moze mnie odwiedzisz i nabalsamujesz piek¹ce plecki mam nadziejê, ¿e na czwartek dam radê do bumeranga, bo teraz siedzê z mokrym rêcznikiem na barach i p³aczê z bólu ha-ha-ha
ojj kudÂłaty, kudÂłaty <gÂłaszcze>...juz lepiej? ...nom nie watpie Âże sÂłowa dotrzymiesz...:lol::lol:...widzisz kudÂłaty tka to jest jak sie na sÂłoncu bez umiaru lezy...cierp ciaÂło jak Ci sie gÂłupot kciaÂło...:lol::D..nie no nie martw sie popiecze, potem bedzisz wygladla jak jaszczurka bo skoa bedzie schodzi, a potem upragniona czekoladowa opalenizna...:lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.