Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BIURO MATRYMONIALNE


Maisha

Rekomendowane odpowiedzi

KaÂśka i inne napalone!!! To temat specjalnie dla was, moÂżecie tu skÂładaĂŚ swoje oferty, ale Âżadne lanie wody... konkrety prosimy... Oferty bez zdjĂŞcia bĂŞdÂą usuwane Pozwole sobie zamieÂściĂŚ pierwszÂą ofertĂŞ, oczywiÂście nie mojÂą, ale od paru lat juÂż ta laseczka ma ten profil to moze zrobie dobry uczynek i znajde jej partnera LINKUÂŚ DO BOSKIEJ BLONDIZnalazÂłam jeszcze pare... nie tylko kobiet MANIAKMOTO ma fajny opis, ale wÂątpie Âżeby te zdjĂŞcia byÂły jego ADAÂŚ Z POZNANIA zdjĂŞcia prawdziwe, nic ino pisaĂŚ :!:BOSKA MOTOCYKLISTKA z daleka nawet niezÂła dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra, dobra ktos zaczac musi :mrgreen: hehe ( Âżarcik ) Szukam chÂłopa! Musi mieĂŚ motocykl, kabrioleta jakiegos, furmanka, stado owiec, kopa siana, peugeota 407 , lamborgini, motocykli kajs z 10 od koloru do wyboru. Musi byc wyzszy odemnie kajs z 175 cm, dobrze zbudowany, bez pryszczy, z ladnymi zabkmi, wlosami, musi sie myc Musi meic kasa, byc szczupy, kurde blade ile jeszcze... Musi miec zawsze czas, o wszystkim pamietac, dawac mi duzo kasy ojejku.... to moze ja jusz skoncze bo sie nikt nie zglosi ? :roll: 8) heheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra ktos zaczac musi  :mrgreen:    hehe ( Âżarcik )  Szukam chÂłopa!  Musi mieĂŚ motocykl, kabrioleta jakiegos, furmanka, stado owiec, kopa siana, peugeota 407 , lamborgini, motocykli kajs z 10 od koloru do wyboru. Musi byc wyzszy odemnie kajs z 175 cm, dobrze zbudowany, bez pryszczy, z ladnymi zabkmi, wlosami, musi sie myc Musi meic kasa, byc szczupy, kurde blade ile jeszcze... Musi miec zawsze czas, o wszystkim pamietac, dawac mi duzo kasy ojejku.... to moze ja jusz skoncze bo sie nikt nie zglosi ?    :roll:  8)          heheheheh
Ja siê nadajê motocykl mam, do tego 3 rowery to ju¿ s¹ 4 motocykle , furmankê wezmê od s¹siada, siano tez siê znajdzie bo trawnik wczoraj kosi³em, kabriolet siê z furmanki zrobi , jestem dobrze zbudowany mam ³adne z¹bki (ahhh ta skromnoœÌ) myÌ te¿ mi siê zdarza, jestem szczup³y, wzrost 186 cm, lambo nie mam, ale je¿d¿ê KIA (te¿ czerwone), na brak czasu nie na¿ekam poprostu idea³ :mrgreen: :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to, Âże jest siĂŞ wolnym przecieÂż nie jest takie zÂłe, to nie jest powĂłd do zmartwieĂą Ja tam teÂż jestem sama i nie zamartwiam siĂŞ z tego powodu, to teÂż ma swoje plusy Nie szukam nikogo na siÂłe, po prostu jak siĂŞ znajdzie to bĂŞdzie )) Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawisz flache to sprzedam Ci kilka patentĂłw  :wink:
buehehehe... to mo¿e ja jednak popróbujê na litoœÌ mogê Ci co najwy¿ej odpaliÌ czyst¹ luksusow¹ 0,7 l bo mam na stanie P.S Nico a myœla³em ¿e jesteœ abstynentem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buehehehe... to moÂże ja jednak poprĂłbujĂŞ na litoœÌ mogĂŞ Ci co najwyÂżej odpaliĂŚ czystÂą luksusowÂą 0,7 l bo mam na stanie P.S Nico a myÂślaÂłem Âże jesteÂś abstynentem  :shock:  :wink:
Czasem w Âżyciu faceta sÂą takie chwile, Âże dobrze jest jak siĂŞ upodli :wink: (w znaczeniu - upije ) WiĂŞc czasem sobie wypijĂŞ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.