Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BIURO MATRYMONIALNE


Maisha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 412
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

myslalem ze czytalem juz wszystko na tym forum  :D  ...  :D
hahha a jendka nie....:D:D....yyy..ja jeszcze nie zdarzyÂłam wszystkiego przeczytac...:D:P...ale to mi juz wystarcza
ej, co Spider sobie pisze, to jego sprawa, ja jestem hetero 8)  brunetki, blondynki ja wszystkie Was dziewczynki ... przewieŸÌ chcĂŞ na moim motocykielu
kudlaty_bytom,  sexi podobaÂło mi sie jestes moj  :D  :D  :lol:
no pewnie, czemu nie nom to come on :D:D ...buuu..to chyba mnie na motocykielq nie przewieziesz...bo ja jestem szatynka...
Eeee co Wy bĂŞdziecie tak kaÂżdy pojedyĂączo to trzeba tak razem w kupie siÂła przeierz wieĂŚ grupen grupen, a wszystko pozostanie w jednej wielkiem motocyklowej rodzinie :D:D  :Angel:  :Angel:  :Angel:
Hahah widzie ze komuÂś grupowy w gÂłowie :D:D ...moze "zlot" ?....XDDDDDD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom to come on :D:D  :D  :D ...buuu..to chyba mnie na motocykielq nie przewieziesz...bo ja jestem szatynka...
szatyniki teÂż, wystarczy siĂŞ dogadaĂŚ co do przejaÂżdzki mamy na to kupĂŞ czasu, a w kupie siÂła Saint, pamiĂŞtaj ,ze Simon Templar zwany ÂŚwiĂŞtym myÂślaÂł o kobitkach coÂśw tym musi byĂŚ, hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ULA to jest nas dwie  tez tak mysle... co ma byc to bedzie   podobno na tym swiecie jest duzo fanych mezczyzn... tak wiec poczekamy Ulka
hihi wiem Suzi, Âże jest duÂżo fajnych facetĂłw, my teÂż jesteÂśmy fajne, wiĂŞc ekh jak to mĂłwi powiedzenie byĂŚ moÂże kiedyÂś w koĂącu "trafi swĂłj na swego" :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 podobno na tym swiecie jest duzo fanych mezczyzn... tak wiec poczekamy Ulka  :D
he he co tam po Âświecie bĂŞdziecie szukac na forum jest nas wystarczajÂąco duÂżo :D:D:D:D:D
hihihi no to super no to trza by sie w koĂącu zapoznaĂŚ :wink:A moÂże 10 lipca na moto bajzlu w Katowicach :?: :wink: Bo tu tylko tak gadu - gadu a efektĂłw nie widaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do Mentosa znalazÂł sobie kobite widzieliscie ? :D:D hehehhe  :doh:
2 czewrca przyjeÂżdÂża do CzĂŞstochowy, z kumplem mjÂą coÂś tam trenowac wiec kaÂże siĂŞ spytaĂŚ i CI Aniu powiem,czy znalazÂł,a jesteÂś chĂŞtna 8) Normalnie chyba wybiorĂŞ siĂŞ zobaczyĂŚ tego Mentosa :wink: Gdzie ma jeÂździĂŚ w CzĂŞstochowie :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.