Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

*ŻEGNAM WSZYSTKICH*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

W zwi¹zku z tym, ¿e to Mój ostatni dzien na neciku (postanowi³em wy³¹czyc na czas wyjazdu), w piatek jadê do Czêstochowy, a w niedzielê wczesnie rano grzejê na Œwonoujœcie.Ze Œwinoujœcia wiadomo, do Szwecji i dalej na podbój Norwegii w poszukwaniu lepszego bytu itd Dlatego chcia³bym po¿egnaÌ sie ze Wszystkimi forumowiczami. Zarówno z tymi, których nie mia³em okazji poznac, tymi których pozna³em i tymi którym zalaz³em za skóre i maja mi cos za z³e Co z³ego to nie Ja, wiêc ¿egnam sie pokojowo, grzecznie i szczerze ¯yczê Wam wszystkiego dobrego i mam nadziejê, ¿e w przysz³ym sezonie juz na 100% bêdziemy razem cieszyÌ sie gor¹cym asfaltem, piêknymi zakrêtasami, zaliczymy przynajmniej kilka ciekawych imprez i spotkamy sie na forum i w realu w takim samym sk³adzie, jak ma to miejsce w chwili obecnej Pozdrawiam i mam nadziejê, ze do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MichaÂł moÂżesz sie jeszcze wycofaĂŚ!! Ale wszystkiego najlepszego i wracaj jak najszybciej - oczywiÂście zadowolony i szczĂŞÂśliwy - innej opcji niema! 3maj sie chÂłopie!! Powodzenia!! PozdrawiamP.S. SprĂłbuj nie daĂŚ znaĂŚ co u Ciebie w ciÂągu miesiÂąca a sie policzymy! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Wicherku nasza morska bryzo :wink: powodzenia! to przedewszystkim! ZnajdÂź tam to lepsze Âżycie i nie pal tyle bo jak Cie kiedyÂś jeszcze spotkam to pozalujesz Daj znaĂŚ za jakiÂś czas jak tam jest i pilnuj kobietki Âżeby Ci jej jakiÂś bogaty Norweg nie zwinal :-* :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jak byÂś tam znalazÂł jak¹œ fajnÂą Norweszke, to teÂż mi ja przywieÂź  
Oki, jednak najpierw j¹ sprawdze osobiœcie, czy jest dobra,¿ebyœ póŸniej mi towaru nie reklamowa³
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Jak byÂś tam znalazÂł jak¹œ fajnÂą Norweszke, to teÂż mi ja przywieÂź  
Oki, jednak najpierw j¹ sprawdze osobiœcie, czy jest dobra,¿ebyœ póŸniej mi towaru nie reklamowa³
Spoko :wink:Ja Ci potem bĂŞde lĂłd podawaÂł na te Twoje obite Âślepia, co Ci Magda podbije
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.