Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

*ŻEGNAM WSZYSTKICH*


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Siemka lobuzy Co tam u Was slychac ciekawego? Jak tam wypadkowicze? Ominelo mnie cos szczegolnego?Mam ponad 5 tys zaleglych postow wiec nie bede juz tego przegladal bo wyplucze sie maksymalnie z forsy Norwegia to piekny kraj, ale nieco skomplikwany i niezbyt przyjazny obcokrajowcom, szukajacym legalnej pracy Praca na czarno jest lepsza, ale to ciagle wyczekiwanie na oferte no i przede wszystkim dobra pogode, a pada tutaj codziennie :)Gumiaki i przeciwdeszczowka to stroj oowiazkowy Droga do Norwegii byla dluga i meczaca, ale widoki, drogi, no i zwlaszcza motocykle, to jest to, co podoba mi sie tutaj najbardziej Skandynawia to wymarzone miejsce dla motocyklistow, asfalt niezwykle przyczepny, zakrety pieknie wyprofilowane, a taryfikator zamyka sie na przekroczeniu predkosci o 30 kmh.Wyzej idzie sie do paki W bergen pada przez 275 dni w roku,ale nie przeszkadza to bikerom w codziennej jezdzie, u nich to normalka. Motocykle rozniste, od starych BMW, po najnowsze japonskie konstrukcje,wloskie rodzynki i amerykanskie legendy Wsrod skuterow kroluje Piaggio,Peugeot i Vespa :)Jest tutaj tylu bikerow,ze nawet sie nie pozdrawiaja, ale sotykaja sie codziennie na Fiske Torgett(targowisko rybne), kolo ktorego w sumie mieszkam Mozna tutaj zobaczyc bardzo ciekawe maszynki Dobra narazie tyle:)Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.