Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza !!! - do zorganizowania


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Mama Iniemaboy'a ma koÂło Gliwic statnine koni, mozna by tam zrobiĂŚ ognisko, jezdzic na koniach oczywiscie, i zwiedzic hodowle psĂłw Husky czy cos .... oczywiÂście impreza nie byÂła by do konca dla nas tylko dla dzieci z domu dziecka - jaki to jest to ugadania.Mniej mila informacja to ze wypadalo by sie zebrac na ta impreze: na Transport - autokar / konie / cos do ogniska - co do koni liczymy na znizke wkoncu robimy to charytatywnie.i tu pytanie kto byl by gotow szarpnac sie np na 20 zl zeby uzbierac kase i moc to zorganizowac.Impreza byla by w wakacje - pod koniec - i w ramach malego wyjazdu wakacyjnego dla tych dzieci.PomysÂł zarzuciaÂła Anushka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pomysl jest niesamowity,podpisuje sie pod tym dwoma rekami, termin jest ok.Jezeli chodzi o kase to daje 20 zl, jesli bedzie trzeba doloze jescze.Mysle ze jezeli chodzi o dom, to moze ten ''nasz'' z Sarnowa, juz nas tam znaja.Moge tam zadzwonic i dowiedziec sie, moze maja jakies zaprzyjaznione firmy transportowe, wiec to by odpadlo, jesli nie to postaram sie cos znalezc jestem gotow do pomocy i organizacji Anushka super pomysl jestes wielka stawiam Ci ciastko i piwko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka super pomysl jestes wielka  :D stawiam Ci ciastko i piwko
Ojejku a ja sie tak baÂłam, Âże ten pomysÂł niewypali i nie bĂŞdziecie sie chcieli przylaczyc Chamsin, nie musisz mi nic stawiaĂŚ, dzieciaki najwazniejsze! OdÂłoz pieniazki na jakas kieÂłbaske dla nich. Oczywiscie, sama sie doloze ile bĂŞde mogÂła uff kamieĂą spadÂł mi z serca....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dla Domu Dziecka w Rybniku??
:-) Masz u mnie duzego plusa Suzi:-) Mysle,ze z czasem sie to opiekowanie Domami Dziecka rozrosnie na wieksza skale:)W kazdym badz razie od 5lat odbywaja sie w Rybniku w grudniu "Zapkolajki" na ktorej to imprezie zbieramy wlasnie zawsze kaske na dzieciaki.W lato dzieci maja najwiecej uciechy z samych motocyli.I dlatego zawsze warto do nich przyjezdzac...Oczywiscie jesli bedzie jakas zbiorka na jakikolwiek Dom Dziecka to i ja sie doloze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja te¿ oczywiœcie ZA... Jeœli chodzi o dom dziecka, to myœle ¿e ten w Sarnowie nie jest jedyny, a im ju¿ pomogliœmy, mo¿e lepiej wybraÌ taki, który nie cieszy sie zainteresowaniemA my na kuniach bedziemy mogli poœmigaÌ, jak ju¿ dzieci siê naje¿d¿¹ :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELLO WSZYSTKIM ! czy ja cos musze pisac..? wszyscy wiedza jaka jest moja opinia - jestem rekami i nogami za ! Pomysl wyczesany !!Anushka , Ty masz leb jak sklep! prezydentem powinnas byc!Trzaby jak najszybciej zaczynac organizacje, jezeli moge w czyms pomoc to chetnie, ale tym razem dam sie wykazac innym Teraz ja bede mogl przyjechac na gotowe i nazekac jak niektore malkontenciole w Sarnowie ze muzyka im sie nie podoba albo co inkszego :krzeselko: Zobaczycie mojego sprzeta po remoncie , do tego czasu juz bedem gotowy, kapcie wam pospadaja ! pozdrawiam , Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe MAisha to jest jeszcze wszystko do ustalenia kto czym bĂŞdzie mĂłgl brykac Topic w sumie powstaÂł po to, zeby nie zaÂłatwiaĂŚ wszystkiego podczas gdy nikt nie pomoÂże z kasa. Gdzie bĂŞdziemy skladaĂŚ pieniÂązki??? oczywiscie ile kto moze, nie ma dolnej granicy. Kazdy grosz sie przyda. Trzeba teraz wybrac Dom Dziecka. Czy macie jakies na oku? Czy zrobimy to dla Sarnowa?Accord pomyslimy o tych tanszych kielbaskach MiĂŞsko, o autokar to ja sie jeszcze odezwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znacie moje zdanie na temat takich akcji: jestem jaknajbardziej za. JeÂżeli moge w czymÂś pomĂłc to chetnie.Co do Domu Dziecka to myÂśle Âże moÂżna by wybrac jeden dom ktĂłry wzielibyÂśmy pod opieke, wiadomo Âże jest ich wiele, ale jeÂżeli bĂŞdziemy pomagac jednemu to ta pomoc bedzie naprawde widoczna, a kazdemu troch to troszke mniej. DzieciakÂą z Sarnowa obiecaliÂśmy Âże jeszcze wrĂłcimy, wiĂŞc... Ale decyzja naleÂży do wiĂŞkszoÂści.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.