Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza !!! - do zorganizowania


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzwonilem dzis do domu dziecka w Sarnowie Dyr. bardzo byl zadowolony ze pamietamy ale niestety nie moze zorganizowac Transportu i wcale nie mial nam za zle ze w zwiazku z tym zaprosimy na ta impreze inny dom dziecka a nas zapraszal na poczatek Wrzesnia na powozenie dzieci i pomoc w zorganizowaniu gier i zabaw dla dzieci .Wracajac do tematu szukamy domu blizej konikowpozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamsin super, ze zadzwoniÂłes Smile porozgladam sie zaraz za innymi domami dziecka, gdzies blizej. Moze Wy macie juz jakies na oku ?
ja nie wiem moze Rybnik?? Zapek ma tam znajomosci bo robi tam Zapkolajki wiec moze by tam zapyatc... ale to tylko moja propozycja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta...tez sie chetnie doloze,sproboje wyciagnac paru znajomych,zeby bylo wiecej kasy i ludzi.Tylko prosil bym o przyblizenie terminu i nr konta-bo to przyspieszylo by zdecydowanie zbieranie funduszy.Jesli sie uda sprobuje zalatwic slodycze-moze nie bedzie tego za duzo ale zawsze cos... ...SZEROKOSCI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jako ze konto bankowe bedzie bardziej praktyczne niz wplacanie kasy w salonie to odstapie swoje konto na ktorym mialem oszczedzac kase ale teraz nie mam juz co a poza tym 2,5% mnie niesatysfakcjonuje. Raz w miesiac publikowac bede wyciag z konta.Dane konta:BRE BANK S.A.MARCIN CZARDYBON25 1140 2004 0000 3702 3538 4620Stan konta na 02-07-2005 = 1,01 zlProsze wpisac takze swoj nick zeby wplaty byly czytelne.PCHELA prosze umiesc ten nr konta w widocznym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chamsin, zobaczymy ?! w Poniedzialek po poludniu sprawdze konto i bedziemy wiedziec czy ta forma jest lepsza :wink: oczywiscie zdam raport :mrgreen: [ Dodano: 2005-07-07, 10:10 ]Jak na razie tylko Pacza dokonal wplaty a reszta widze pozostaje tylko przy deklaracjach :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E X T R A. JA Z KUMPLAMI ORGANIZUJE W SOBOTE 23 LIPIEC MAÂŁY ZLOCIK KOÂŁO ZAWIERCIA- MORSKO. POLE NAMIOTOWE FREE, PRYSZNICE TEZ. ÂŚCIEPA TYLKO NA ÂŻARÂŁO I ALKOHOLE. SZUKAMY WIĂCEJ CHĂTNYCH - DAWAJCIE ZNAC. BĂDÂĄ CHĂTNI DAJĂ WIĂCEJ INFORMACJI. POZDRO Z ZAWIERCIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzeœÌ Wszystkim,jestem "rookie" na tym forum, ale wra¿enie jakie na mnie robi¹ takie akcje przechodzi wszelkie granice. To dobrze nale¿eÌ do grupy takich ludzi, którzy nie myœl¹ tylko o nabijaniu sobie kasy i opluwaniu wszystkich dooko³a ( jak to na innych forach bywa ). Oczywiœcie do³¹czam siê do akcji. W³aœnie znajoma w³aœcicielka masarni potwierdzi³a ¿e wpomo¿e nasz¹ ( jeœli mogê tak napisaÌ ) akcjê 10 kg kie³baski na grilla!! A dzisiaj lub jutro podjadê do Marcina wp³aciÌ kasiorkê. Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.