Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Impreza !!! - do zorganizowania


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej !! Co siĂŞ dzieje !!??CiÂągle imprezujemy, piwko, mokry podkoszulek i inne przyjemnoÂści !! MoÂże zamiast dwĂłch browarkĂłw zaoszczĂŞdzone pieniÂądze zasilÂą wreszcie konto dla dzieciakĂłw i zorganizujemy tÂą imprezĂŞ. SÂłyszaÂłem kilka rozmĂłw na temat autokarĂłw, stadniny i imprezki, ale moÂże spotkamy siĂŞ w Bumie Âżeby pogadaĂŚ konkretnie na ten temat.ANUSHKA to przecieÂż TwĂłj pomysÂł, jeÂśli trzeba pomĂłc to odezwij siĂŞ na forum , albo na PW. Do roboty !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po wakacjach!JuÂż jestem.WidzĂŞ Âże nasza imprezka cos zdechÂła, jak trzeba rÂąk do pomocy to dajcie znaĂŚ moÂże uda mi siĂŞ wygospodarowaĂŚ troszke czasu.Niech ktoÂś napisze w czym jest problem, czego siĂŞ nie da zaÂłatwiĂŚ, w czym pomoc, moÂże wspĂłlnie to jakoÂś rozgryziemy co??Jak jest problem z autokarem to ja juÂż ruszyÂłem kontaktami i mogĂŞ zaÂłatwiĂŚ taki transport za okoÂło 400zÂł (moÂże jeszcze coÂś siĂŞ z tego urwie)WiĂŞc ruszmy ten temat od nowa i niech ktoÂś napisze co trzeba zaÂłatwiĂŚ a my odpowiemy co i za ile jesteÂśmy w stanie zorganizowaĂŚ i z tego wszystkiego powybieramy coÂś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anushka jestem w stanie zaÂłatwiĂŚ okoÂło 10 kg kieÂłbaski od zaprzyjaÂźnionego zakÂładu miĂŞsnego, pisaÂłem o tym w jednym z postĂłw powyÂżej. Do picia teÂż coÂś sie znajdzie. SprawĂŞ autokaru niech prowadzi 01Greg na naszej gÂłowie jest zbieranie kasy!! JeÂżeli masz jakis kontakt z Iniemaboy to zapytaj dokÂładnie jakie sÂą koszta. Kurcze, przecieÂż to nie sÂą przeszkody nie do pokonania!!! MoÂże ktoÂś ma jakieÂś chody w hurtowni napoi?? PrzedaÂłoby siĂŞ jakieÂś piciu dla dzieciakĂłw. Czekamy na oddzew ze strony forumowiczĂłw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeœli chodzi o autokar to ja musze odpowiednio wczesniej zarezerwowac termin myœlê ¿e okolo 10-12 dni bo to jest firma przewozowa i nie wiadomo czy bêdzie jakiœ wolny w dzieù który bedziemy chcieli to organizowaÌ wiêc proponowa³bym jakiœ konkretny termin ustaliÌ, a poza tym napisaÌ ile ju¿ mamy kaski, co jeszcze jest do za³atwienia (bo widzê ¿e sprawa kie³basek jest na dobrej drodze - dziêki Ci Mendel) z napojami te¿ ktoœ pewnie wyskoczy i sprê¿my siê bo czasu jest ma³o. Mam jeszcze proœbê: niech ktoœ mi napisze sk¹d ma ten autokar jechaÌ i gdzie i ile to jest kilometrów (tak okolo) bo to bêdzie mi potrzebne ¿eby ustaliÌ szczegó³y jeœli chodzi o zap³atê.(postaram siê wynegocjowaÌ jeszcze lepsz¹ cenê) [ Dodano: 2005-09-06, 22:04 ]

ja siĂŞ przyznam ze nie wpÂłacaÂłem bo lubiĂŞ wiedzieĂŚ dokÂładnie na co wpÂłacam - czyli co za to bĂŞdzie zorganizowane - wtedy moÂżna kwote dopasowaĂŚ
To wszystko na szczytny cel (dzieci wo³aj¹ o pomoc!!) trzeba dzieciakom daÌ troszkê rozrywki niech maj¹ coœ z ¿ycia, tym bardziej ¿e mia³y to obiecane.By³o s³owo, dotrzymajmy go!!Nie martw siê mr.dipi nikt nie przepije twojej kaski. wiêc jak mo¿esz to przeœlij jedno tankowanie twojej " Hondy VT 500C" na konto, a sprawisz dzieciakom radoœÌ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.