Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

A może zabawimy siĂŞ w wojnĂŞ ??


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne grono forumowiczów :mrgreen: Jako, ¿e ostatnio panuje na forum nieco nerwowa atmosfera, pogoda nie dopisuje ¿eby jeŸdziÌ na motocyklu, a w tematach dominuje seks i ogólnie panuje nuda, wiêc wpad³em na pomys³ zabawienia siê w wojnê :mrgreen: Oczywiœcie nie taka prawdziw¹ gdzie bêdziemy siê zabijac, tylko tak¹, gdzie nie bêdzie ofiar œmiertelnych, ale zapewne zabawa tez by³aby przednia :mrgreen: Dobra przejde do sedna sprawy :mrgreen: Chodzi mi oczywiœcie o PAINTBALL :mrgreen: Chyba wszyscy wiedz¹ o co chodzi i na czym ta zabawa polega. Wiem, ¿e istnieje mo¿liwoœÌ zorganizowania sobie takiej bitwy i nie jest to droga zabawa, a z pewnoscia nie bêdziemy sie nudzic i spróbujemy czegoœ nowego, co mo¿e przynieœc sporo frajdy Gra w paintball zazwyczaj odbywa siê w/g œciœle okreslonych scenariuszy i trzeba utworzyÌ dwie dru¿yny, ¿eby by³o kogo wybijaÌ ( plastiki vs.choppery?? )Oto kilka przyk³adów scenariuszy, z których z pewnosci¹ cos sie wybierze:Zdobywanie budynkuJedna z dru¿yn ma za zadanie broniÌ budunku, na dachu którego umieszczona jest flaga, podczas gdys druga szturmuje budynek. Dojœcie do budynku z czterech stron, budynek z dwoma kondygnacjami i piwnic¹ (budynek na poligonie w Gliwicach).Leœny pojedynekKa¿da z ekip posiada w³asn¹ bazê z flag¹, której broni. Rozpoczynaj¹c zabawê uczestnicy niewiedz¹ gdzie znajduje siê baza przeciwników. Celem rozgrywki jest zdobycie flagi drugiego zespo³u. Niezapomnianych wra¿eù dostarcza gêsty las, w którym znajduj¹ siê bazy.ZasadzkaJedna z ekip przygotowuje zasadzkê, podczas gdy druga poszukuje ukrytej flagi.KonwójZadaniem jednej z ekip jest przejœcie drog¹ do miejsca,w którym ukryta jest osoba. Osobê tê nale¿y odeskortowaÌ w bezpieczne miejsce. Na drodze konwoju dwa budynki piêtrowe,budynek parterowy, trzy bunkry (doskona³e miejsca na zasadzkê). Zabawa koùczy siê gdy eskortowana osoba zostaje trafiona lub dotrze do wskazanego miejsca.PojedynekDru¿yny na pocz¹tku rozgrywki stoj¹ za metrowymi murkami oddalonymi od siebie o 20 metrów. W œrodku znajduje siê flaga. Celem gry jest zabranie flagi i wrzucenie jej za murek przeciwników.Oczyszczanie terenuZadaniem jednej z ekip jest sprawdzenie czy w wyznaczonym kwadracie nie znajduj¹ siê zawodnicy przeciwnika. Do sprawdzenia 3 budynki, ³¹ka i bunkier. Zabawa koùczy siê gdy wszyscy zostan¹ trafieni. (Poligon w Gliwicach).BitwaZawodnicy staj¹ na przeciw siebie w odleg³oœci ok. 30m, formuj¹c zwarty szyk. Grupy oddaj¹ do siebie salwy na przemian. Przed ka¿d¹ salw¹ grupa przesuwa siê o krok do przodu.Narazie to jest tylko pomys³, który zaœwita³ mi w g³owie i jezeli znaleŸliby sie chêtni, to mozna by nad tym pomysleÌ i spróbowac cos zorganizowaÌ Mo¿na skorzystac z pó³ komercyjnych, które znajduj¹ siê w Glwiicach(poligon), Bytomiu(DSD), Bielsku Bia³ej....Tutaj linki, do kilku stron:www.paintball.com.plwww.air.go.plwww.dragon-paintball.com.plCo Wy na to dzióbeczki ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

S³uchajcie, chodzi tutaj tylko i wy³¹cznie o wojnê forumow¹ :mrgreen: Udzia³ tylko dla osób z forum(ewentualnie osoba z forum+osoba towarzysz¹ca) z racji tego, ¿e im wiêcej osób, tym wiêksze bedzie zamieszanie. Lepeiej mniej osób, co da Nam np; mozliwoœÌ urz¹dzenia dwóch, a moze nawet trzech pojedynków. Wydaje mi siê, ¿e jedna druzyna nie moze liczyÌ wiêcej niÌ 25 no maksymalnie 30 osób.Bardzo podoba mi sie ten scenariusz, bo jest dosyc urozmaicony:Oczyszczanie terenu Zadaniem jednej z ekip jest sprawdzenie czy w wyznaczonym kwadracie nie znajduj¹ siê zawodnicy przeciwnika. Do sprawdzenia 3 budynki, ³¹ka i bunkier. Zabawa koùczy siê gdy wszyscy zostan¹ trafieni. (Poligon w Gliwicach). Co do firmy z us³ug której mozna skorzystac, to najtrafniejszym wyborem by³aby chyba ta firma www.paintball.com.plPrzeciêtny u¿ytkownik zuzywa od 100 do 300 kulek. WeŸmy sobie takie optimum 200 pocisków na jedna osobê, po 30 gr za kulke :mrgreen: Liczba osób, powiedzmy 50, czyli wyjdzie orientacyjnie 60 z³ za osobê :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coÂś ciekawe, a nie tylko kÂłutnia co jest lepsze od czego!!!!Mi pomysÂł teÂż siĂŞ podoba, jak to nie bĂŞdzie za daleko ode mnie i nie bĂŞdzie kolidowaĂŚ z sesjÂą to siĂŞ pisze! [ Dodano: 2005-06-07, 19:16 ]Aha i podajcie dokÂładnÂą cene, bo kulku to nie wszystko. Trzeba sprzĂŞt wypoÂżyczyĂŚ (pistolet, maska (chyba Âże w kaskach bĂŞdziemy biegaĂŚ :mrgreen: )) i za teÂż siĂŞ buliChris ale z tym motorem to dobry pomysÂł. WeÂźmie siĂŞ czarne, zielone i szare kulki i od razu bĂŞdziesz miaÂł nowe malowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,bawi³am siê w to kiedyœ i jest to super zabawa 8) Na jeden pojedynke zu¿ywa³am mniej wiêcej 100 kulek (osób do ostrzelania by³o 6, tzn. obie dru¿yny liczy³y 12 osó. Wypo¿yczenie pistoletu 10 z³ i ja gania³am we w³asnum ubraniu, ale ciuszki maskuj¹ce te¿ wypo¿yczaj¹.Za 60 z³ wygania³a³am siê po lesie, postrzela³am do facetów i dosta³am kilka strza³ów, które zaowocowa³y pieknymi siniakami.pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby mnie ktos podwiozÂł to bym sie z checia wybraÂła  dupa tak bez transportu zyc
Jakby co, to zorganizujemy to na poligonie w Gliwicach. Bardzo dobry teren, dosyÌ zró¿nicowany:bunkry,stare budynki,lasy i okopy, wiêc z pewnosci¹ znajdzie sie ktoœ kto Ciê zabierze Nie trzeba przyje¿d¿aÌ motocyklem, mozna wzi¹Ì samochód, bo zmieœci sie troche wiecej osób
nie lepiej te 60 zÂł wydaĂŚ na paliwo ?
Owszem, moÂżna Nie musisz biegac po poligonie, moÂżesz wlaĂŚ sobie do baku, albo do gardÂła za te 60 zÂł
termin ??  Ale pomysÂł spoko
Termin oraz ine szczegó³y ustali sie po zaczerpniêciu dok³adniejszych informacji w tej firmie Postaramy sie zrobiÌ tak,¿eby kazdy kto jest chêtny by³ zadowolony i nie kolidowa³o to nikomu z innym terminami [ Dodano: 2005-06-07, 21:32 ]
Aha i podajcie dokÂładnÂą cene, bo kulku to nie wszystko. Trzeba sprzĂŞt wypoÂżyczyĂŚ (pistolet, maska (chyba Âże w kaskach bĂŞdziemy biegaĂŚ  )) i za teÂż siĂŞ buli
Byc mo¿e "gun" i "moro" sa w cenie, a je¿eli nie to jest to prawdopodobnie ró¿nica 10-20 z³
Za 60 z³ wygania³a³am siê po lesie, postrzela³am do facetów i dosta³am kilka strza³ów, które zaowocowa³y pieknymi siniakami.
i o to chodzi
Super  Juz od dawna sie na to z kumplami wybieramy, ale nigdy nie mozemy dojsc do ladu i skladu. Tylko jak narazie jestem bez kasy...
Byc mo¿e zd¹¿ysz uzbierac forsê nie jest powiedziane,¿e bedziemy siê ganiaÌ za tydzieù, czy te¿ dwa, bo mo¿e wolny termin jest za miesi¹c?? :mrgreen: Jak juz pisa³em wczesniej, jutro dzwoniê do tej firmy ¿eby dowiedzieÌ sie wiêcej szczegó³ów co do ceny za kulki, wypo¿yczenie pistoletu,+ewentualnie strój ochronny. Zapytam,czy sa jakies ograniczenia co do iloœci osób itp.Gdyby by³o nas wiêcej niz przewiduje norma, to mozemy zrobiÌ cztery mniejsze dru¿yny i urz¹dzic ma³y turniej, albo dwie du¿e druzyny i wiêcej pojedyków. Zobaczymy, wszystkiego dowiem sie jutro ;0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby byÂło nas wiĂŞcej niz przewiduje norma, to mozemy zrobiĂŚ cztery mniejsze druÂżyny i urzÂądzic maÂły turniej, albo dwie duÂże druzyny i wiĂŞcej pojedykĂłw. Zobaczymy, wszystkiego dowiem sie jutro ;0
mam nadzieje ze druzyny mieszane bo inaczej to bedzie masakryczna wojna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anuszka jeÂżlei ma paintballa,i szczela tylko zwykÂłumi kulkami to teÂż mozĂŞbyĂŚ bo z tego co kojaÂże to one sÂą wumienne . [ Dodano: 2005-06-07, 23:02 ]

mam nadzieje ze druzyny mieszane bo inaczej to bedzie masakryczna wojna
Taaa kobiety ulegnÂą) tfuuuuu znaczy polegnÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.