Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W jakim kierunku zmierza nasze forum ???


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zauwa¿am ¿e wiêkszoœÌ w¹tków na forum ma charakter bardziej gadania o wszystkich innych g³upotach a w coraz mniejszej mierze o motocyklach. Nie ¿ebym mniaj coœ przeciwko piepszeniu o g³upotach ale nie w takiej iloœci. Czêsto zdarza mi siê wjeœÌ i mam ponad 100 nowych postów do przeczytania a z tego mo¿e w jednym temacie mam ochotê siê wypowiedzieÌ bo coœ mnie zainteresowa³o lub przewa¿nie rozœmieszy³o. Ciekawi mnie jak taki rozwój naszego forum postrzegaj¹ inne osoby. No chyba ¿e uwa¿acie ¿e piepszê g³upoty i nie mam racji, o takie opinie te¿ proszê.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

coraz wiecej postĂłw w tematach, OFF TOPIC, WITAMY, FUN.. hehe brakuje tematu tylko o sexie :mrgreen: a jak sie juÂż zaczyna jakis ciekawy temat.. to zaraz ktoÂś pisze o czyms innym i tyle widzieli ciekawy temat. Spider jest juÂż stary i czasem marudzi, ale tu akurat chyba ma racje :wink: nic dodac nic ujÂąc... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma Ÿle forum jest dla nas, przecie¿ nie bêdziemy ci¹gle rozmawiali o motocyklach, sztywno jak w klubie golfowym :wink: s¹ odpowiednie miejsca na forum, gdzie mo¿na zapytaÌ o coœ, poradziÌ siê, rozwiazaÌ swoje problemy motocyklowepospamowaÌ, to taka radocha 8) a towarzyskie pogaduszki o wszystkim i o niczym nie s¹ chyba czymœ z³ymmieszkamy w ró¿nych czêsciach Œl¹ska i chyba fajnie jest spotkaÌ siê przynajmniej wirtualnie :roll:P.S.obiecujê, nie bêdê wiêcej spamowa³ hahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jest temat o motocyklach, to powinniÂśmy pisaĂŚ tam o motocyklach. A jak o dupie Maryni, to o tym. Gdyby nie te inne tematy to uwaÂżam, ze forum by siĂŞ tak nie rozwineÂło i nie byÂło by takiej kumplowskiej atmosfery.Zobacz chociaÂż Riders.pl tam nawet powstaÂł ostatnio dziaÂł kulinaria! Jednak uwaÂżam, ze parĂŞ fajnych wÂątkĂłw zostaÂło "zepsutych" przez spamowanie i sprowadzanie wszystkiego do......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdziÌ w jakim kierunku zmierza Nasze forum, ale wydaje mi siê, ¿e wszystko jest w normie. To, ¿e ktos pisze nie na temat, sprowadza wszystko do seksu, to chyba oczywiste. Jestesmy tylko ludŸmi, zdarza nam sie pope³niaÌ gafy, ale trzeba tez zachowac jakis umiar (zw³aszcza w spamowaniu i seksie :mrgreen: )Z za³o¿enia jest to forum motocyklowe, ale zawsze t³umaczy³em sobie to tak, ¿e jest to jakby taki od³am tego "ogólnego" forum. Taki od³am skupiaj¹cy ludzi ze œl¹ska. Forum bardziej towarzyskie i maj¹ce na celu integrowanie motocyklistów ze œlaska, ani¿eli forum zajmuj¹ce sie tylko i wy³¹cznie motocyklami i problemami technicznymi z nimi zwizanymi W jakim kierunku bêdzie to wszystko zmierzaÌ zalezy tylko od Nas, ale ja narazie skupiê sie na roli obserwatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tematĂłw o zlotach i spotkaniach jestem bardzo zadowolony i uwaÂżam jest na tym forum bardzo liczna grupa ludzi z ktĂłrymi warto siĂŞ spotkaĂŚ. Kolejna sprawa, kiedyÂś teÂż tu spamowaÂłem ile siĂŞ daÂło ale mi przeszÂło teraz uwaÂżam Âże jeÂżeli ktoÂś ma np napisaĂŚ w poÂście dwa wyrazy i to czasem jeszcze nie na temat to chyba lepszym pomysÂłem bedzie ugadanie siĂŞ na konkretne godziny na czacie (jak zaproponowaÂł PcheÂła) i tam tak sobie popiepszyĂŚ. Sam chĂŞtnie z tego skorzystam Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak taki rozwĂłj naszego forum postrzegajÂą inne osoby. No chyba Âże uwaÂżacie Âże piepszĂŞ gÂłupoty i nie mam racji, o takie opinie teÂż proszĂŞ.Pozdro
Ej no przecieÂż to jest nasze forum co nie!!! Niech Oni se patrzÂą na swoje forum!!! My piszemy na naszym forum o tym co chcemy a nie o to co sie innym z poza forum podoba!!! No moÂże Suzi ma racje!!! Gdzie o imprezach to do Zloty i Imprezy i tak dalej!!! Ale niech sie inni do naszego forum nie wstyrkajÂą!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jetem tego samego zdania co Kudlaty  Nie jest zle
Ja uwaÂżam, Âże jest nawet dobrze
A ja uwa¿am ¿e jest Ÿle. S¹ tematy (wiadomo jakie nie muszê wymieniaÌ) w których mo¿na spokojnie pogadaÌ o dupach Maryni (i nie tylko ) tudzie¿ ogólnie pomiziaÌ netowo. Od tego s¹ ¿eby tam pisaÌ co siê komu podoba.Ale osobiœcie wqrwia mnie jak w co drugim temacie wczeœniej czy póŸniej dyskusja rozje¿d¿a siê na manowce a konkretnie zaczyna siê nabijanie bzdetnych postów.Je¿eli siê mylê to sorry zreszt¹ mo¿e Pche³a wrzuci jak¹œ ankietê na ten temat i sprawa zrobi siê ca³kiem jasna.Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale osobiœcie wqrwia mnie jak w co drugim temacie wczeœniej czy póŸniej dyskusja rozje¿d¿a siê na manowce
racja! wystarczÂą jakieÂś pozdrowienia w powaÂżnym temaci i zaczyna siĂŞ gadka o bele czym, ale taki narĂłd polski moze siĂŞ jakoÂś poprawimy i bĂŞdziemy bardziej konsekwentni na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie zmierza w dobrym kierunku. Ludzie pisza, bawia sie przy tym i dobrze bo o to chodzi Natomiast takie egzystencjalne tematy jak ten.... Przypominaja mi troche PL.REC.MOTOCYKLE ......... Na ktorym nie mozna juz nic napisac bo od razu dostaje sie zjebke. Takze kazdy kierunek jest dobry byle nie taki w jakim poszly Precle.Podro,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie sie tutaj podoba. Fakt jest faktem ¿e w wielu tematach nasi erotomani gawêdziarze maj¹ pole do popisu, ale có¿ taka juz ich natura. Ja wiêcej czasu spêdzam tutaj bo jest jakos tak bardziej "przytulnie". Nikt cie nie wyzwie od ........... je¿eli masz inne zdanie na jakis temat. A co do tematów czysto motocyklowych to wydaje mi sie ze nie jest tak Ÿle, je¿eli szukam pomocy to pisze, je¿eli moge pomóc to tez staram siê jej udzieliÌ. Jest dobrze. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NaleÂży przyznaĂŚ, Âże atmosfera na naszym forum jest rewelacyjna Na Âżadnym forum nie spotkaÂłem ludzi tak przyjaÂźnie do siebie nastawionych. No ale kilka ciekawych topicĂłw zostaÂło brutalnie zamordowanych, a ich zwÂłoki zdeptano (spam, spam, jeszcze raz spam)Ludzie, nie bÂądzcie tacy drĂŞtwi gdybyÂśmy mieli gadaĂŚ o samych motocyklach to byÂłoby conajmniej nieciekawie MiÂło od czasu do czasu poczytaĂŚ wywody NICO, albo KudÂłatego (nie za czĂŞsto oczywiÂście )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tako moja ma³a dygresja, a minowicie motocykl w g³ównym jego za³o¿eniu s³u¿y do przemieszczania siê z punktu A do B przez punkt Z tak aby to sprawia³o jak najwiêksz¹ przyjemnoœÌ,ani do rozmów o nim.Oczywiœcie czasem mo¿na o nim porozmawaiÌ nprzyk³ad ¿e ma siê opone do dupu, bo wsumie wszystko siê w okó³ niej krêci i pozatym w kupie si³a......WieÌ atmosfera i kierunek w jakim zmierza jest jak najbardziej odpowiedni, zawsze mo¿na przecie¿ mo¿na w temacoe dodaÌ" Drodzy ukochani forumowicze,z ³aski swojej nie spamójcie mojego tematu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja od jakiegos czasu nic ciekawego na 4um nie czytam wiec tez nic nie pisze.Pieprzenie w kolko o tym samym czyli o dupie Marynie...  :doh:  Luz musi byc ale ostatnio w kazdym temacie rozmowa schodzi na te same tematy a jakie to kazdy wie....
wow w³asnie zauwa¿amy wewnetrzn¹ g³êbok¹ przemiane najwiekszego spamera 4um
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja od jakiegos czasu nic ciekawego na 4um nie czytam wiec tez nic nie pisze.Pieprzenie w kolko o tym samym czyli o dupie Marynie...  :doh:  Luz musi byc ale ostatnio w kazdym temacie rozmowa schodzi na te same tematy a jakie to kazdy wie....
wow w³asnie zauwa¿amy wewnetrzn¹ g³êbok¹ przemiane najwiekszego spamera 4um
WÂłasnie to samo miaÂłem napisaĂŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.