Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W jakim kierunku zmierza nasze forum ???


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

rollo to ze spaÂłem razem w namiocie z leo to nie znaczy ze spaliÂśmy razem  :lol: troche zamotane ale jak najbardziej prawdziwe  :P  a zapewniam cie ze moja orientacja jest jak najbardziej normalna i zainteresowanie kobietami u mnie wystepuje  :D
caÂłe szczĂŞscie!!!Bo juz sie baÂłem rozbijaĂŚ namiot obok Twojego . [ Dodano: 2005-07-25, 21:11 ]
poÂśmiaĂŚ siĂŞ moÂżna  :D  :D  ale Âżeby nie byÂło ja wi¹¿e przyszÂłoœÌ z kobitÂą. a Spider jak najbardziej pewnie teÂż  :P  tylko Âżeby nie byÂło
O ile zwi¹zek z kobiet¹ moze miec przysz³oœÌ ... he he..Sorry, ladies ale musia³em to rzuciÌ, zeby sie jakaœ znowu polemika nawi¹za³a, a nie tylko kto bedzie spa³ w œrodku. Najlepiej to jak w œrodku œpi panna i œni jej siê, ze szusuje na nartach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

poœmiaÌ siê mo¿na :Smile: :Smile: :Smile:ale ¿eby nie by³o ja wi¹¿e przysz³oœÌ z kobit¹.a Spider jak najbardziej pewnie te¿ :Smile:tylko ¿eby nie by³o
co za wyznania... :wink:
O ile zwi¹zek z kobiet¹ moze miec przysz³oœÌ :Very Happy:... he he.
hmm... cos sugerujesz :| ale masz racje z kobiet jest kawaÂł cholery ale jednak nie potraficie bez nas ÂżyĂŚ no nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzi, Leo, Spider, .........musicie przznac ze mĂłj namiot jest zajebisty ........niewiedziaÂłem Âże tyle osĂłb pomieÂści............wy tu macie jakieÂś podteksty o tÂą nocke a co ma powiedzieĂŚ nasi sÂąsiedzi z pola namiotowego w czechach czyli Gadzed i Kaczmar mieli dwa razy wiekszy namiot od mojego i tylko we dwuch byli :mrgreen: ....i nawet bez spiworĂłw ...........tam sie musialo dziaĂŚ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.