Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

W jakim kierunku zmierza nasze forum ???


Spider

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 182
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

RĂłbcie z tym tematem co chcecie ja siĂŞ go zrzekam bo i tak juz jest bez sensu
nio sie lepiej nie mieszaj bo jeszcze Ci sie oberwie... a swoja droga po co ludzie ta agresja ja tam nie wiem o co wam chodzi MILA spokojnie ja tez jestem mala szafka :? a jakos ludzie mi nie dogryzaja spokojnie ludki po co te nerwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ech, tak fajnie bylo na tym 4um i nagle wszyscy zaczynaja sobie dogryzac, co jest grane  :?:  :|
ja to uwazam ze na 4um jest dalej fajnie tylko co poniektorzy nie wiedzo po h*** tu wchodzÂąmoze przez zzarejestrowaniem powinien byc umieszczony formularz a w nim:....rozmawiamy na temat........nie czepiamy sie czyjegos wyglÂądu........zanim sie wypowiesz to najpierw sie przedstaw i cos o sobie napisz...(sensownego)Pozdro Milao czym ten temat jest??..Ps.Mila co ty qurde wiesz o gabrysiu??..ze sie go qwa czepiasz??..chyba ze to taki sposob podrywu:P:P konie na zalyty sie kopia wiec zaczynamy takie cos preferowac/?..hmm.... :hmm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem od niedawna na forum i wydaje mi siê fajne Podoba mi siê to ¿e ka¿dy do jakiegoœ tematu dorzuci cos od siebie ALE co za du¿o to niezdrowo :wink: Mila a nie wiem czy docinanie do tego jak kto wygl¹da jest potrzebne... Mo¿e Ty masz jakieœ wady czy kompleksy ¿e tak bardzo sie kimœ przejmujesz pisz¹Ì o nim w ten sposób?? Wygl¹d zewnêtrzny nie jest najwa¿niejszy :| Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy?Niezauwazyliscie ze Mila wogole nie istnieje?Przeciez to jeden z naszych 4umowiczow podszyl sie pod jakas Mile i probowal mi sie odgryzc  :wink:
Jestem tu nowy i nic mi nie wiadomo na ten temat :mrgreen: Ale jej(CZY JEGO??) avatar jest za Âładny Jednak avatar to w koĂącu avatar a nie wÂłasne zdjĂŞcie :wink: Pozro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jej(CZY JEGO??) avatar jest za Âładny Jednak avatar to w koĂącu avatar a nie wÂłasne zdjĂŞcie  :wink:  Pozro
eee.. nooo jak o:( sebasc tzn ze wcale nie wyglodas ztak jak w av...;( uuu:( toscie mnie teraz zawiedli tzn ze wcale nie ejstes taki przystojny i fotogeniczy:(......... a co do podszywania sie no nie wiem gabrys ja sie nie orientuje wie cnie wime...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jej(CZY JEGO??) avatar jest za Âładny Jednak avatar to w koĂącu avatar a nie wÂłasne zdjĂŞcie  :wink:  Pozro
eee.. nooo jak o:( sebasc tzn ze wcale nie wyglodas ztak jak w av...;( uuu:( toscie mnie teraz zawiedli tzn ze wcale nie ejstes taki przystojny i fotogeniczy:(......... a co do podszywania sie no nie wiem gabrys ja sie nie orientuje wie cnie wime...
nie jestem taki pikny :> :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak taki rozwĂłj naszego forum postrzegajÂą inne osoby. No chyba Âże uwaÂżacie Âże piepszĂŞ gÂłupoty i nie mam racji, o takie opinie teÂż proszĂŞ.Pozdro
Ej no przecieÂż to jest nasze forum co nie!!! Niech Oni se patrzÂą na swoje forum!!! My piszemy na naszym forum o tym co chcemy a nie o to co sie innym z poza forum podoba!!! No moÂże Suzi ma racje!!! Gdzie o imprezach to do Zloty i Imprezy i tak dalej!!! Ale niech sie inni do naszego forum nie wstyrkajÂą!!!
No, autorytet sie odezwaÂł.....Nie powinienes kopac teraz piÂłke z chÂłopakami, albo ganiac po lesie z patykami? [ Dodano: 2005-07-18, 16:47 ]
Ty jestes krowa
Biedny GabryÂś ZezÂłoÂściÂł siĂŞ i uÂżyÂł dobitnych argumentĂłw
MILA spokojnie Smile
Ale ja jestem bardzo spokojna
A ja sÂłyszaÂłem, ze prawdziwy daszek to taki, kiedy nie widaĂŚ kto ciÂągnie )))))) [ Dodano: 2005-07-18, 16:49 ]a wracajÂąc do TOPIC'u to juz samo pytanie stawia wiele psychologiczno-egzystencjalnych odpowiedzi. Mozna by siĂŞ jeszcze pozastanawiaĂŚ skÂąd przyszliÂśmy i dokÂąd idziemy? . Albo czy na Âświecie moze byc pokĂłj.Albo wprowadziĂŚ jedynie sÂłuszne forum, gdzie nie bedzie plugawych i nieÂżyczliwych wypowiedzi, ktĂłre nie ida w stronĂŞ jasno wytyczonego kierunku!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wiec nie wiedziaÂłem, ze jajka zamiast podnoszÂąc, obnizajÂą cholerterol we krwi....i cholera nawet ten argument nie przekonuje do nich kobiet ))))))))))))) [ Dodano: 2005-07-18, 21:07 ]A tak na marginesie, czy nie wydaje Wam sie dziwne, ze Luk Skywalker miaÂł siostrĂŞ a nie brata?Moze dlatego jest taki ciotowaty. Z tÂą latarkÂą mĂłgÂłby wystĂŞpowaĂŚ z Village People )))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.