Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

STOP wariatom drogowym


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

mój wynik to 36/130Jesteœ typowym przedstawicielem motocyklistów. Potrafisz jeŸdziÌ szybko i dynamicznie, czasem zdarza ci siê poszaleÌ, ale nie robisz tego na codzieù, bo zdajesz sobie sprawê, i¿ brawura i nadmierna prêdkoœÌ potrafi³a ju¿ niejednego motocyklistê wys³aÌ do Krainy Wiecznych Snów. Gdy nie czujesz siê na si³ach potrafisz jeŸdziÌ spokojnie i nie stanowi dla ciebie skazy na honorze fakt, ¿e ktoœ cie na drodze wyprzedzi³. Przy odrobinie szczêœcia bêdziesz jeszcze d³ugo cieszyÌ siê ¿yciem.Uwagi do odpowiedziJeŸdzisz z bardzo rozs¹dnymi prêdkoœciami po mieœcie i na trasie - mo¿e dziêki temu jeszcze ¿yjesz?spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76 pkt. Znaki o ograniczeniu prêdkoœci traktujesz jako wymys³ dla staruszków w kapeluszach. Uwa¿asz, ¿e du¿a prêdkoœÌ wcale nie musi zwiêkszaÌ ryzyka; wierzysz, ¿e jesteœ w stanie wybrn¹Ì ca³o z wielu opresji i panujesz nad motocyklem w stopniu uprawniaj¹cym ciê do szybszej jazdy. Starasz siê jednak za czêsto nie przeginaÌ, choÌ wolna jazda dla ciebie nie jest do przyjêcia. Lubisz od czasu do czasu poszaleÌ, jednak starasz siê wybieraÌ na to miejsca i momenty, które ograniczaj¹ ryzyko wypadku. Zastanów siê jednak, czy faktycznie styl twojej jazdy pasuje do twoich umiejêtnoœci i mo¿liwoœci twojego motocykla. Niejeden mistrz kierownicy w¹cha kwiatki od spodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój wynik 50/130 cytatJesteœ typowym przedstawicielem motocyklistów. Potrafisz jeŸdziÌ szybko i dynamicznie, czasem zdarza ci siê poszaleÌ, ale nie robisz tego na codzieù, bo zdajesz sobie sprawê, i¿ brawura i nadmierna prêdkoœÌ potrafi³a ju¿ niejednego motocyklistê wys³aÌ do Krainy Wiecznych Snów. Gdy nie czujesz siê na si³ach potrafisz jeŸdziÌ spokojnie i nie stanowi dla ciebie skazy na honorze fakt, ¿e ktoœ cie na drodze wyprzedzi³. Przy odrobinie szczêœcia bêdziesz jeszcze d³ugo cieszyÌ siê ¿yciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

76 pkt.  :D  Znaki o ograniczeniu prĂŞdkoÂści traktujesz jako wymysÂł dla staruszkĂłw w kapeluszach. UwaÂżasz, Âże duÂża prĂŞdkoœÌ wcale nie musi zwiĂŞkszaĂŚ ryzyka; wierzysz, Âże jesteÂś w stanie wybrn¹Ì caÂło z wielu opresji i panujesz nad motocyklem w stopniu uprawniajÂącym ciĂŞ do szybszej jazdy. Starasz siĂŞ jednak za czĂŞsto nie przeginaĂŚ, choĂŚ wolna jazda dla ciebie nie jest do przyjĂŞcia. Lubisz od czasu do czasu poszaleĂŚ, jednak starasz siĂŞ wybieraĂŚ na to miejsca i momenty, ktĂłre ograniczajÂą ryzyko wypadku. ZastanĂłw siĂŞ jednak, czy faktycznie styl twojej jazdy pasuje do twoich umiejĂŞtnoÂści i moÂżliwoÂści twojego motocykla. Niejeden mistrz kierownicy wÂącha kwiatki od spodu...
Nie no zawiodÂłeÂś mnie .... spodziewaÂłem siĂŞ ze 100 !!! Âżartuje...LASKA to by pewnie miaÂł 200 w skali na 130
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂździsz ostroÂżnie, rzadko Âślamazarnie. Nie jesteÂś drogowym szaleĂącem, aczkolwiek wiesz do czego sÂłuÂży rÂączka gazu i potrafisz z niej skorzystaĂŚ, gdy zajdzie taka potrzeba. Istnieje duÂże prawdopodobieĂąstwo, Âże doÂżyjesz staroÂści w caÂłoÂści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ja juz/jeszcze nie mam motocykla, ale wypelnilem test wedlug tego jak jezdzilem kiedy mialem moto29 puktow 8) "JeÂździsz ostroÂżnie, rzadko Âślamazarnie. Nie jesteÂś drogowym szaleĂącem, aczkolwiek wiesz do czego sÂłuÂży rÂączka gazu i potrafisz z niej skorzystaĂŚ, gdy zajdzie taka potrzeba. Istnieje duÂże prawdopodobieĂąstwo, Âże doÂżyjesz staroÂści w caÂłoÂści."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 40/100 i komentarz do odpowiedzi ))):Czy zdajesz sobie sprawê, ¿e je¿d¿¹c po wypiciu alkoholu, mo¿esz trafiÌ do wiêzienia na parê ³adnych lat? Nie wspominaj¹c o zwiêkszonej szansie zamordowania niewinnych przechodniów!Brak dodatkowych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeÂździsz ostroÂżnie, rzadko Âślamazarnie. Nie jesteÂś drogowym szaleĂącem, aczkolwiek wiesz do czego sÂłuÂży rÂączka gazu i potrafisz z niej skorzystaĂŚ, gdy zajdzie taka potrzeba. Istnieje duÂże prawdopodobieĂąstwo, Âże doÂżyjesz staroÂści w caÂłoÂści. Uwagi do odpowiedzi JeÂździsz z bardzo rozsÂądnymi prĂŞdkoÂściami po mieÂście i na trasie - moÂże dziĂŞki temu jeszcze Âżyjesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteœ typowym przedstawicielem motocyklistów. Potrafisz jeŸdziÌ szybko i dynamicznie, czasem zdarza ci siê poszaleÌ, ale nie robisz tego na codzieù, bo zdajesz sobie sprawê, i¿ brawura i nadmierna prêdkoœÌ potrafi³a ju¿ niejednego motocyklistê wys³aÌ do Krainy Wiecznych Snów. Gdy nie czujesz siê na si³ach potrafisz jeŸdziÌ spokojnie i nie stanowi dla ciebie skazy na honorze fakt, ¿e ktoœ cie na drodze wyprzedzi³. Przy odrobinie szczêœcia bêdziesz jeszcze d³ugo cieszyÌ siê ¿yciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 pktCzy wiesz, Âże droga hamowania roÂśnie z kwadratem prĂŞdkoÂści? 200 km/h to nie jest tylko 50 km/h wiĂŞcej od 150... O ile ze 100 km/h dobry kierowca na dobrym sprzĂŞcie powinien wyhamowaĂŚ do 0 na 50 metrach, o tyle z 200 km/h wyhamuje siĂŞ juÂż na 200 metrach, zaÂś z 300 km/h na... 450 metrach! Daje do myslenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.