Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MOJA SERDECZNA PROŚBA DO WSZYSTKICH :-) MaciekXTZ_750


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

Darek! Jeœli pojedziesz od strony Tarnowskich Gór w kierunku Bytomia to za M1 w Bytomiu droga zje¿d¿a nieco w dó³ do skrzy¿owania ze œwiat³ami. Na tym skrzy¿owaniu skrêÌ w prawo (uwa¿aj na tramwaj) i jedŸ g³ówn¹ ulica. Dojedziesz do skrzy¿owania na Karbiu na którym jest McDonald. Przeje¿d¿asz to skrzy¿owanie prosto i potem jedziesz juz ca³y czas prosto kilka kilometrów. W pewnym miejscu za Bobrkiem g³ówna ulica bêdzie skrêcac w prawo po ³uku na Zabrze a Ty jedziesz prosto. Dojedziesz do kolejnego skrzy¿owania z McDonalde gdzie tramwaj skrêca w lewo a Ty nadal prosto. Potem po prawej miniesz Tesco i zje¿dzaj¹c z górki zobaczysz przed sob¹ Plazê. Nie wiem czy to najkrótsza dorga ale na pewno naj³atwiejsza bo oprócz skrzy¿owania za M1 gdzie skrêcasz w prawo, ca³y czas jedziesz prosto (nawet jak g³ówna skrêca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Moto Christo, aleÂś namieszaÂł, no ale fajnie opisane 8) nie moÂżna siĂŞ zgubiĂŚ Maciek_XTZ750, co do pogody, to u nas ma byĂŚ fajnie z moÂżliowoÂściÂą przelotnych deszczy, wiĂŞc zobaczymy jak siĂŞ sytuacja rozwiniebÂądÂźmy dobrej mysli, a wszystko siĂŞ uda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,ze jestescie tak daleko,bo gdybym mieszkala troche blizej to bym z ogromna przyjemnoscia przyjechala.Kocham dzieciaki,a nie ma chyba nic milszego jak wywolac usmiech na ich buzkach.U mnie wokolicy cos podobnego jest organizowane(zeby sprawic dzieciakom radosc),chociaz inaczej to wyglada.Podczas festynow,czy cos w takim rodzaju zjezdzaja sie motocyklisci i przewozi sie dzieciaki za symboliczna zlotowke czy cos takiego.Pieniadze sa potem przekazywane czy do szkol na dokarmianie dzieci z biednych rodzin,czy do domow dziecka.To tez jest w konc dobry cel.A rodzic niech sprawi przyjemnosc dzieciakowi,a sobie podaruje piwka.Zycze wam udanej zabawy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wróci³em fajnie by³o, dzieciaki zadowolone, my te¿ powoziliœmy je dooko³a placu, dostaliœmy grochówkê (mniam) i ca³e mnustwo uœmiechów wycieczka po okolicy by³a przednia, szukanie siê po Rudzie Œl. wypad na Chudów, Knurów i przejazd A4 do Chorzowa 8)pod knajp¹ Brasiliana w WPKiW w Chorzowie spisa³a nas policja (nas = 7 motocykli). Ot tak sobie przyjechali i spisali, bo dwóch idiotów œmiga³o po parku i jak to pan w³adza uj¹³: 'psuj¹ wam renomê'. Ale spisaÌ nas musieli :| Niech im bêdzie, smerfy jedne Pogoda dopisa³a! Maciek_XTZ750, fajnie,ze da³eœ znaÌ o tym, mogliœmy siê znów wykazaÌ lewa w górze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te policjanty z parku to usÂłyszeli o darmowej jeÂździe na moto ale nie wiedzieli jak nas zagadaĂŚ wiĂŞc nas spisali i po kolei bĂŞdÂą do nas dzwoniĂŚ czy te jazdy dalej aktualne. Cholera temu jednemu chyba wpadÂłem w oko nie chciaÂł mi oddaĂŚ prawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze was policja kontrolowala? Akcja charetatywna a oni takie rzeczy robia wszyscy mieli porzadek w papierach? obylo sie bez jakies afery ? :|Ostanio w pare osob jechalismy na gore ÂŻar i policja tez niedawala nam spokoju najpierw na swiatlach nas chcieli zatrzymac i sie cos darli :| a potem przez radio zglosili zeby nas drogowki, ktore dalej staly zatrzymywaly :|a na sam koniec kontrolowali nas na postoju :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy mieli porzadek w papierach. Ja dopiero w ostatniÂą ÂśrodĂŞ zdaÂłem egzamin i papieroek dostanĂŞ za jakies 2,5 tygodnia (jak dobrze pĂłjdzie) Dzisiaj jechaÂłem na tym prawku, ktore mam od dawna czyli na B. I jak pan policjant poszedÂł z moim prawkiem do samochodu to juÂż myÂślaÂłem, Âże wrĂłce pieszo do domu. [ Dodano: 2005-07-23, 20:20 ]A akcja oczywiÂście udana. I pogoda jedynie straszyÂła, nic wiĂŞcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox. ObyÂło siĂŞ bez afery. Prawie wszyscy przez przypadek mieli wszystko oki ale nie wiem czy nie robili ksera w aucie bo strasznie dÂługo zajmowaÂło im to sprawdzanie. Chyba Âże dalej majÂą problem z czytaniem. SÂą jednak obeznani w temacie moto bo jak stwierdzili podpadÂł im ten "zielony i czarny motor". Wiem juÂż jednak jedno, dla Chorzowskiej policji zielony i czarny kolor jest be.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.