Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MOJA SERDECZNA PROŚBA DO WSZYSTKICH :-) MaciekXTZ_750


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

A skoùczy³o siê tak, ze pan policjant wróci³ z samochodu, odda³ wszystkim papiery (w tym mnie), napomkn¹³ coœ o psuciu naszej opini przez tych dwóch cwaniaczków i oddali³ siê. Ja w sumie nie jecha³em tylko siedzia³em przy piwku wiêc nie mia³ podstaw do ukarania mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Asmo, musisz przemalowaĂŚ viraÂżkĂŞ, bo czarne motocykle ÂśmigajÂą po alejkach z zawrotnymi prĂŞdkoÂściami Moto Christo, byÂło troszkĂŞ strachu, troszkĂŞ ubawu i Âżyjemy ale co jak co, najfajniejsza byÂła ta po lewej, co tak Âładnie bioderkami krĂŞciÂła ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jo tyz chca wszystkim podziekowaĂŚ za imprezka pierwszo z wami !!!Fajno bylo poznac wasze gebiska jeno szkoda ze mnie moto szwankowalo !!!Ale pora jazd z bomblami zrobil !!! Fajno widziec usmiechy lod ucha do ucha !!! ( kiejby nie uszy smiali by sie na okolo)WszyĂŚkim wielkie dzieki i do nastepnego raza !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raport z wycieczki na „NieobozowÂą akcjĂŞ letniÂą” SpotkaliÂśmy siĂŞ pod Plaza w Rudzie ÂŚl. o godzinie 11.00 – wszystkich przepraszam za moje 15 minutowe spóŸnienie, obiecuje Âże to przedostatni raz W sumie byÂło nas chyba z 16 maszyn. MieliÂśmy 45 minut na pogaduszki po czym udaliÂśmy siĂŞ na BykowinĂŞ. He,He.. panowie, nieskromnie musimy stwierdziĂŚ ze jak ukazaliÂśmy siĂŞ w ryku silnikĂłw panie opiekunki miaÂły na nasz widok rĂłwnie zachwycone oczy co dzieciaki! 8) Pierwszym punktem programu byÂły akrobacje Chrisa ktĂłremu jeszcze raz dziĂŞkujĂŞ. Dzieciaki klaskaÂły, nawet ludzie z osiedla przyszli popatrzeĂŚ, stare babcie w oknach tzw. „parapetĂłwy” cmokaÂły z podziwem. Potem nastÂąpiÂła wyczekiwana przez malcĂłw czêœÌ programu a mianowicie przejaÂżdÂżki. Jak zwykle amatorĂłw jazdy byÂło tyle Âże z trudem siĂŞ wyrabialiÂśmy. I jak zwykle to samo „wujek, ja jeszcze nie jechaÂłem, naprawdĂŞ, jeszcze ani razu” - a jechaÂł maÂły oszust juÂż 6 razy ))))No ale najwaÂżniejsze Âże uciechĂŞ miaÂły du¿¹. Potem usiÂłowaliÂśmy trochĂŞ pograĂŚ w siatkĂłwkĂŞ ale jak siĂŞ okazaÂło piÂłka noÂżna szÂła nam w Sarnowie duÂżo lepiej CaÂłe szczĂŞÂście poproszono nas na grochĂłwkĂŞ co pozwoliÂło unikn¹Ì obciachu GrochĂłweczka byÂła pycha cycuÂś, wchÂłon¹³em 2 miski. Po obiadku poÂżegnaliÂśmy siĂŞ grzecznie i pojechali wychaczyĂŚ najbliÂższy Pub („U Glusia” – polecam!) coby zalaĂŚ grochowÂą chmielem. WyjeÂżdÂżajÂąc z knajpy doszÂło do rozÂłamu – anarchizujÂąca czêœÌ grupy nic sobie nie robiÂąc ze znakĂłw pognaÂła jednokierunkowÂą pod prÂąd. Reszta karnie pojechaÂła zgodnie z przepisami. Efektem byÂło szukanie siĂŞ przez 20 minut po caÂłej Rudzie Koniec koĂącĂłw poznajdywali my siem i caÂła kawalkada pod¹¿yÂła na zamek w Chudowie. Po przybyciu na miejsce okazaÂło siĂŞ jednak Âże ch**** wieje wiec Kowal z Knurowa zaproponowaÂł coby podjechaĂŚ do niego na festyn. Omamieni wizjÂą chmar dupeczek co to jeszcze w Âżyciu motocyklisty nie widziaÂły na Âżywo pomknĂŞliÂśmy co koĂą wyskoczy do Knurowa. Na miejscu okazaÂło siĂŞ Âże niestety imprezowania zamkniĂŞta bo akurat wesele siĂŞ odbywa No wiĂŞc po krĂłtkiej naradzie postanowiliÂśmy nie daĂŚ za wygrana i podjechaĂŚ do Chorzowskiego parku. Po drodze podczas wyprzedzania w dosyĂŚ ruchliwym miejscu byÂło przez chwile gorÂąco, widziaÂłem tylko jak kumplowi jadÂącemu na GSX R dymiÂł przy hamowaniu tylny laĂŚ, a kierownica ÂłapaÂła shimme. Dobry jest skubaniec Âże siĂŞ z tego wybroniÂł !!! Respect !Co siĂŞ dziaÂło w Chorzowie znam tylko z opowiadania na forum bo juÂż niestety nie dotarÂłem, skoĂączyÂł mi siĂŞ czas wiec na autostradzie pomachaÂłem wszystkim i zjechaÂłem do domu. GadaÂłem z organizatorami imprezy dla dzieciakĂłw i byli wszyscy zachwyceni, kazali jeszcze raz wam wszystkim podziĂŞkowaĂŚ – co niniejszym czyniĂŞ !Szkoda ze TV poleciaÂła z nami w kulki, no ale có¿… ich strata ! Mam nadzieje ze jeszcze nie raz bĂŞdzie okazja sobie wspĂłlnie pojeÂździĂŚ w takim gronie, byÂło wyjÂątkowo wesoÂło ! Sami przeÂśmiewcy i szydercy ! Pozdrawiam, Maciek „Bomba”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ukazaliÂśmy siĂŞ w ryku silnikĂłw panie opiekunki miaÂły na nasz widok rĂłwnie zachwycone oczy co dzieciaki
UÂściÂślijmy. Panie na widok nas a dzieciaki na widok sprzetĂłw
Efektem byÂło szukanie siĂŞ przez 20 minut po caÂłej Rudzie
Nie wierzĂŞ, Âże w Rudzie moÂżna sie zgubic! WszĂŞdzie tylko nie tu
kumplowi jadÂącemu na GSX R dymiÂł przy hamowaniu tylny laĂŚ, a kierownica ÂłapaÂła shimme
To GSX F. Nie pogniewaÂłbym siĂŞ gdyby to byÂł R Przy tym hamowaniu miaÂłem ciepÂło w gaciach ale nauka z gleby na egzaminie przy hamowaniu nie poszÂła w las.OgĂłlnie rzecz biorÂąc oby wiecej takich sobĂłt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec tego tematu podaje text jaki ukaÂże siĂŞ w jutrzejszym wydaniu GoĂąca GĂłrniÂślÂąskiego na str 11 dotyczÂący tej imprezy. Motocyklowy biwak Ryk motocyklowych silnikĂłw wstrzÂąsn¹³ w ubieg³¹ sobotĂŞ BykowinÂą. OdbyÂł siĂŞ tam zlot zorganizowany z inicjatywy czÂłonkĂłw forum ÂślÂąskich motocyklistĂłw, ktĂłre wsparÂło w ten sposĂłb „NieobozowÂą akcjĂŞ letniÂą”. Cel byÂł jeden – uÂśmiechniĂŞte twarze dzieci spĂŞdzajÂących wakacje w mieÂście. Mimo niesprzyjajÂącej pogody na teren biwaku zjechaÂło ponad 20 maszyn, co wzbudziÂło ogromny entuzjazm, nie tylko wÂśrĂłd czÂłonkĂłw akcji, ale rĂłwnieÂż mieszkaĂącĂłw pobliskich blokĂłw. Wszyscy mieli okazjĂŞ podziwiaĂŚ pokazy jazdy na przednim i tylnym kole, na stojÂąco lub z nogami na kierownicy. Oklaskom nie byÂło koĂąca, a najwiĂŞksza frajda miaÂła dopiero nadejœÌ. Dobrze poinformowane dzieci nie pozwoliÂły motocyklistom nawet zdj¹Ì kaskĂłw, od razu zadajÂąc pytania o przejaÂżdÂżkĂŞ. Wychowankowie obozu ustawiali siĂŞ w dÂługich kolejkach do maszyn, ktĂłrych kierowcy kilkanaÂście razy okr¹¿ali oÂśrodek, by kaÂżdy mĂłgÂł przejechaĂŚ siĂŞ upatrzonym motorem. A byÂło z czego wybieraĂŚ – na dzieci czekaÂły leciwe Jawy, bÂłyszczÂące chromem choppery, szybkie Âścigacze oraz motocykle crossowe. NastĂŞpnie przyszedÂł czas na sesje zdjĂŞciowe przy motorach. I znĂłw kolejkom i uÂśmiechom nie byÂło koĂąca. Dopiero stanowczy rozkaz powrotu do namiotĂłw odpĂŞdziÂł dzieci od motocykli i pozwoliÂł wychowawcom ugoÂściĂŚ ich wÂłaÂścicieli tradycyjnÂą polowÂą grochĂłwkÂą. Akcja w Rudzie ÂŚlÂąskiej nie jest pierwszÂą tego typu imprezÂą zorganizowanÂą przez motocyklistĂłw - internautĂłw. Aktywni czÂłonkowie forum wspierajÂą od jakiegoÂś czasu dom dziecka w Sarnowie, na rzecz ktĂłrego ciÂągle prowadzone sÂą zbiĂłrki pieniĂŞdzy. Do tej pory zakupiono dla dzieci kilkanaÂście rowerĂłw gĂłrskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacuneczek dla wszystkich tam obecnych.Niestety nie dotarÂłem i bardzo ÂżaÂłujĂŞ ,ale na 100% nastĂŞpnej takiej imprezki nie odpuszcze.ChciaÂłbym widzieĂŚ miny tych maluszkĂłw i paĂą opiekunek , moÂże wkoĂącu poznaÂłbym paru forumowiczĂłw ze ÂślÂąska. ALE.............. NAJWAÂŻNIEJSZY W ÂŻYCIU JEST UÂŚMIECH DZIECKA.Do zobaczenia w Czechach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.