Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MOJA SERDECZNA PROŚBA DO WSZYSTKICH :-) MaciekXTZ_750


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

HEYA HEYAa winc tak. przelecialem temacik szybciutko i nie zauwazylem (mozliwe ze zbytnio nawalony jak zwykle jestem) konkretnego terminu i godziny ????? kiedy w koncu 23 sobota ?? czy 24 niedziela ?? no i o ktorej godzinie ???ja postaram sie zebrac jaknajwiecej ekipy z rybnika i przybedziemy o ile nie bedzie walilo zabami // a jak bedzie walilo malymi zabkami to tez przyjedziemy !!! nie ma ze boli DO PIEKÂŁAAAA !!!!!!!!! a raczej DO NIEBA !!!! w tym przypadku !!! ludziska z rybnika umawiac sie tu ze mna i to juz !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PocieszajÂące wieÂści na sobotĂŞ i niedzielĂŞ Jak widac opad zerowy. Nie bedzie Âżab ani nawet Âżabek. http://pogoda.interia.pl/miasta?id=11741Co do terminu chyba byÂła wspominana sobota godz. 12.00 pod PlazÂą ale myÂślĂŞ, Âże Maciek powinien to potwierdzic jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lordzie Wiader wiedzialem ze mnie nie zawiedziesz ! zmobilizuj tam Rybnik bo cos ostatnio malo sie spotykamy ! :? Gdzie, jak i o ktorej sie spotykamy juz pisalem ale powtorze :Umowieni jestesmy na 23 (sobota) okolo 12.00 w poludnie. Punkt zborny proponuje 11.00 pod Ruda ÂŚlÂąska Plaza - latwo trafiĂŚ, lub jak sugerowal dzis Kudlaty na stacji BP nieopodal Ruda ÂŚlÂąska PLAZA (te dwa punkty sa w odleglosci okolo 50 metrow). Ja bede juz o 11.00 pod PLAZA na parkingu. Z tamtad pojedziemy juÂż razem na miejsce (5 minut jazdy paradnej) Prosze siem ladnie ogolic zeby dobrze wypasc w TV pozdrawiam i juz sie ciesze ze sie w sobote znowu z niektorymi osobnikami zobacze,Bomba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.