Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MOJA SERDECZNA PROŚBA DO WSZYSTKICH :-) MaciekXTZ_750


Maciek_XTZ750

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc ! Tym razem zwracam sie do Was z prosba, a wlasciwie dzialam jako posrednik:w moim smutnym, szarym miescie jest sporo dzieciakow ktore niestety nie moga wyjechac na wakacje. Dla nich wlasnie moi serdeczni znajomi oraz charcerze organizuja co roku cos co sie nazywa ''OBOZOWA AKCJA LETNIA" wyglada to tak: na zieleĂącach za blokami w Rudzie ÂŚlÂąskiej Bykowina rozbijane sa namioty i dzieciaki maja taki jakby-obĂłz. Bieze w tym udzial okolo 300 dzieciakow z czego 100 w pelnym wymiarze. Miasto daje troche srodkow na to ale nie sa to oszalamiajace ilosci za ktore mozna by dzieciakom zapewnic jakies wyszukane atrakcje. Chodzilo by TYLKO o to zeby przyjechac, pozwolic dzieciakom poogladac motory, powozic je troche i zmykamy. Zrobicie to dla mnie..? Wiem ze tak ...! W gre wchodza dwa terminy 16.07 lub 23.07 , jaki bardziej Wam odpowiada..? pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Maciek sa wakacje a dzieci sa tam caly czas moze pojedzmy tam w tygodniu pod wieczor mnie niestety zaden z podanych terminow nie pasuje ale w tygodniu jak najbardziej dzien jest dlugi mozna pojechac tam okolo18-19 pewnie tak bedzie pasowac duzo wiecej ludziomMaciek dowiedzsie i daj znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedzialem ze moge na Was liczyc ! 8) z tego co czytam to nie ma zgodnosci co do optymalnego terminu (jak zwykle ! ), ale wiekszosci odpowiada 23.07. wiec raczej do tej daty sie przychylimy. Chamsinku, niestety gdalem z organizatorami i zdecydowanie prosili by nas o przybycie w jednym z dwoch wyzej podanych terminow...Kurcze.. niewiele nas to kosztuje - tylko paliwo na dojazd - a przypomnijcie sobie rozesmiane japy dzieciakow z Sarnowa ! Jezeli w ciagu nastepnego tygodnia zdeklaruje sie troszke osob ze sie zjawi - postaram sie zalatwic reportazyk ze zdjeciami w lokalnej prasie z naszego pobytu - a przeciez nie tak dawno ustalilismy ze bedziemy kladli nacisk na publicity!Tym bardziej ponawiam apel, z gory dzieki w imieniu malcĂłw z Rudy ÂŚl., pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, cos niewiele narazie deklaracji, ale jeszcze mamy tydzien czasu.ja bede z 3 kumplami wiec w sumie bedzie nas juz z 10 maszyn. no ale to wciaz niewiele... czy reszta forum oprocz osob ktore sie zglosily wymarla..? albo wszyscy na wakacje wyjechali..??mam nadzieje ze zglosi siem jeszcze conajmniej z 10 kolejnych osob... pozdrawiam, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jo tysz sie przykulom na moim motku na bank, nawet jakby loÂło, a tak boÂło w Katowicach na Granicznej kaj te bajtle wcale sie dyszczym nieprzejmowali.Maciek pisaÂłeÂś o lokalnej prasie o jakiej? pytam bo bĂŞde z synem ktĂłry ma zrobiĂŚ relacje z tej imprezki dla GoĂąca GĂłrnoÂślÂąskiego co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te¿ by³em na Granicznej w Katowicach. La³o, a mimo to przyjecha³o oko³o 30 motocykli ( ³¹cznie z Policj¹ ).Tym razem pogoda na pewno dopisze i bêdzie udana impreza. Postaram siê przyjechaÌ, mi³o bêdzie znowu z Wami pojeŸdziÌ.Maciek, mo¿e obgadamy nasz zaleg³y, niedokoùczony wypad na Jure.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JASNA DUPA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dzisiaj dowiedzialem sie ze bedzie nie tylko prasa ale rowniez TV - ELSAT i chyba tez TV3 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jak damy dupy to ja albo wyjade na stale do burkina faso albo sprzedam motocykiel zeby miec na operacje plastyczna... osoby wstepnie zdeklarowane: ZukiSu, Sargon, Arczi (musisz byc!), Gadged (Lord Wiader - do pieklaaaa!), Dohan, Spider, Suzi (!), Chamsin (? ), Bogas, Zomb, Anushka (Blondi , jak nawalisz to Cie oskubie!), Tomcio + EKIPA, Leo, Zimer (za to ze sie wyjebalem na Twoim podjezdzie jestes mi to winien! ), Mr.Offroad (OFF ROAD RULEZ Jacol!), Ostek19 (my Rudzianie musimy sie trzymac razem..), Moto Christo (Ruda RULEZ!), Kudlaty (a pamietasz jak Cie pchalem..? ) ZZhop - pisac o nas beda Wiadomosci Rudzkie, Goniec mile widziany !!!), Darek DR 800 (no chyba na bank..? jure obgadamy na 100000%) WIELKA PROSBA !!!!powiadamiajcie krewnych i znajomych krolika, co prawda tym razem nie moge zaproponowac imprezy jak to bylo w Sarnowie (Malinowicach) ale warto wpasc, dzieciaki sie posikaja z radosci a my znowu nabijemy punkty PUBLICITY !!! kto nie byl w Malinowicach polecam wÂątek w "Smietniku" - Zlot Forumowiczow w Sarnowie... z gory dziekuje wszystkim ktorzy wykazali zainteresowanie mojÂą prosbÂą... nie prosze dla siebie, usmiech dzieciakow wynagrodzi spalone (bardzo drogie) paliwo!!!!pozdrawiam, do zobaczyska, Maciek "Bomba"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.