Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DzieĂą codzienny


AdiGotti

Rekomendowane odpowiedzi

to juz wiem kto mi siekiere wbiÂł w bak..........niech cie dorwe  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  
sorry za ten bak, zboq. celowaÂłem w motocykliste heheh........Mam wszczepiony chip do mĂłzgu ktĂłry potrafi przekierowywaĂŚ kamienie i siekiery na boki ......... :mrgreen: nic mi nie zrobisz jojko heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Chech mialem to samo co Ty Danielos. Pyrkalem po K-cach biala honda ubrabny w piekny pomeranczowy mantlik - L na plecach i na piersiach. Jade krasinkiego kolo PoliTechniki Slaskiej a z naprzeciwka wyjezdza motocyklista na gsxf tym z podwojnymi okraglymi swiatlami (swoja droga brzydki ten motocykl jak zle) i macha mi reka. Naturlich odmachalem!!.
To brzydkie to "jajo" i moze dlatego niektorzy mi nie odmachaja a tak powaznie to jest to jedna z milszych zeczy na motocyklu jak obcy sobie driwerzy wyciagaja lape,ja odruchowo jak jade autem to tez czasami machne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do machania to czasem sÂą sytuacje,ze siĂŞ nie da machna.Natomiast z drugirj strony niektĂłzy jadÂą starszym sprzĂŞtem i siĂŞ twardo trzymajÂą co by nic nie odpadÂł, ja czasmi tak mam ,zĂŞjade i jestem skupiny na motocyklu cze jeszcze jest caÂł yczy siĂŞ rozpadai wtedy moge nie machnÂąc :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa podjarane panny jadÂące np. Cinquecento MachajÂą i machajÂą az pokrowce z wraÂżenia maja mokre, i jak tutaj takie wyprzedziĂŚ
Kurde no Wicher ja wÂłasnie jezdze Cinquecento :wink: i tez macham jak przejezdzaja koÂło mnie jakies motory,ale mokro to mi sie raczej nie robi :wink: A zreszta jak tez jezdze z kims jako plecaczek to tez wszystkim z naprzeciwka macham i ciesze sie jak maÂłe dziecko jesli mi odmachajÂą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa podjarane panny jadÂące np. Cinquecento MachajÂą i machajÂą az pokrowce z wraÂżenia maja mokre, i jak tutaj takie wyprzedziĂŚ
Kurde no Wicher ja wÂłasnie jezdze Cinquecento :wink: i tez macham jak przejezdzaja koÂło mnie jakies motory,ale mokro to mi sie raczej nie robi :wink: no to Michale wpadÂłeÂś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze sÂą takie maÂłe brzdÂące stoi to z bananem na buzi niewazne ze jeszcze wszystkich zebĂłw niema ale juz z daleka czuje Âże jakies pomykadÂło sie zbliÂża i macha Ja raczej starm siĂŞ zawsze grabe wystawiĂŚ no ale czasami mam zawiasy (pewnie po komandosach ) i nie zauwaÂże ....no zdaÂża siĂŞ...... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde no Wicher ja wÂłasnie jezdze Cinquecento  :wink:  i tez macham jak przejezdzaja koÂło mnie jakies motory,ale mokro to mi sie raczej nie robi  :wink:  A zreszta jak tez jezdze z kims jako plecaczek to tez wszystkim z naprzeciwka macham i ciesze sie jak maÂłe dziecko jesli mi odmachajÂą  :lol:
no wÂłasnie ja coÂś o tym wiem WiĂŞc Madzi bardzo Cie prosze uwaÂżaj przy tym machaniu bo to jest bardzo niebespieczne szczegĂłlnie jak prowadzisz swojego bolida.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie uwaÂżam,Âże jeÂździsz Âźle wrĂŞcz przeciwnie. A sie rozumie ,ze jak wpszeda kawalkada motocykli to czÂłowiek ma problemy teÂż tak czasem miewam A wracajÂąc do tego pozdrawaian jak piszecei Âże ktoÂś tam pozdrawai skutery, to ja kiedys pozdrowiÂłem dziadka takiego to siĂŞ namnie patrzyÂłja dziwnie co ja jakiÂś inny jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hie hie tez saint, mialem taka sytuacje jedzie z przeciwka jakis motonita to ja mu macham w najlepsze podjezdza a to jakis dziadek zapodaje i kurczowo trzyma sie kierownicy a z pod topka wylania sie przerazliwe spojzenie w moja strone ze co to niby za debil ze mnie hie hie hie nio a co do machania Madzi to nie tylko do przejezdzajacych motonitow ale wogole Madzia to taki mily wiercipietasek buzka Madziu hie hie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy widze przejezdzjacy obok siebie Motor tak jak kazdy pozazdroszcze to chyba zadna nowosc. Ale nie daje za wygrana i obiecuje sobie ze kiedyss w najblizszej przyszÂłosci pierw zrobie sobie prawko na motor pozniej zaczne zbierac kase i zamiast z Timacem na spacery do parku to pojedziemy sobie posmigac na motorkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.