Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga na akcje policji


Lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

CzeœcDzis wyjecha³em z garazu na chwilke, zwolni³em nieco bo by³a jakas piana po strazy pozarnej rozlana a potem :mrgreen: odkreci³em nieco i zas zwolni³em bo widzia³em wode jaech³em z 60 km/h a w lustrku widze czarn¹ now¹ vectrê która przepycha sie zeby jechaÌ za mna. Jechali z kilometr za mn¹ az wkoncu wyprzedzili z kogutem na dachu. Moja pierwsza konfrontacja z policj¹ kiedy by³em na moto :roll: wysiedli z radiowozu kaza mi zdjac kask zeby pan z gazety móg³ sobie zdjecia zrobiÌ. Dmuchn¹³em w alkomat. wzieli dokumenty a ja porozmawia³em sobie z ludzmi z dziennika zachodniego. Jest jakas akcja policji na motocyklistów przez najblizsze 2 tygodnie, temu w TV takie rzeczy pokazuja itp. A ja bêdê w gazecie jako wzorowy motocyklista We wtorek lub piatek cos ma pisaÌ o tym w DZ.Uwa¿ajcie Pozdro £ukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zobaczycie ¿e powiedz¹ ¿e ci szaleùcy maniaklnie przekraczaj¹ prêdkoœÌ: oto przyk³ad: (teraz materia³ video) proszê zauwa¿yÌ ¿e pomimo ograniczenia do 50 km/h ten wariat i dawca narz¹dów (i winien innych nierz¹dów ) zasuwa z predkoœci¹ 60 km/h jawnie ³ami¹c przepisy =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoÂś w tym jest mnie w DÂąbrowie GĂłrniczej nakrĂŞcili na kamere srebnym NISANNEM PrimerÂą, prĂłbowali zatrzymaĂŚ ale....a kumpla nakrĂŞcili bordowÂą vektrÂą na BĂŞdziĂąskich blachach zatrzymali i straszyli skoĂączyÂło siĂŞ na pouczeniu ale uwaÂżajcie na kamery coÂś im siĂŞ chyba w gÂłowach poprzestawiaÂło!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech Panie! Za moich czasĂłw to tak  nie byÂło! Teraz tych mÂłodych to by trza byÂło laĂŚ a patrzeĂŚ czy rĂłwno puchnie!
hej, nie uczyÂłeÂś siĂŞ moÂże w Sorbonie w TG bo to ulubione powiedzenie jednego z nauczycieli ktĂłrzy tam pracujÂą :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.