Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Lukasz

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

About Lukasz

 • Birthday 10/14/1985

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Lukasz's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Czemu mam nie ciagnac do konca obrotomierza? Jak konstruktorzy motocykla tyle obrotĂłw przewidzieli jako odpowiednie dla danego silnika to czemu mam z nich nie korzystaĂŚ? (mĂłwiĂŞ caÂły czas o silniku pod obciazeniem) Dostaje 11 tyÂś obrotĂłw z czego 11,5 to czerwone a mam jeÂździc tylko do 8 tak? Po to sa zeby z nich korzystaĂŚ, nie mĂłwiĂŞ ze zawszĂŞ ale czasem moÂżna.Pozdrawiam
 2. Jak chce czasem poszaleĂŚ to wbijam biegi bez sprzĂŞgÂła i wchodzÂą pieknie, ale tak w normalnej jeÂździe to ze sprzĂŞgÂłem, chociaz musze powiedzieĂŚ ze ze sprzĂŞgÂłem z 1 na 2 jakos gorzej wchodzi. Redukcje bez sprzegÂła tez czasem robie ale jakos nie widze sensu..
 3. no maÂło ktĂłry motocykl zalewasz syntetykiem, wiec to sobie wyklucz. A klasa lepkosci gĂłra to wÂłasnie SG, taka mam motul 5100 10W40. Do swojej juÂż 19 letniej CB450S lejĂŞ tego ww motula i jest git, nie bierze oleju.
 4. niewidze zwiazku artyku³u z tytu³em. Lekarze mówili o dawcach jako dawcach a autor pomysla³ o dawcach jako motocyklistach i g³¹ba z siebie zrobi³.
 5. ch³opaki nie chodzi³o teraz zeby komentowaÌ daewoo tylko jak to sie sprzeda³o i rozesz³o na rynku. bo ciezko by³o by porównaÌ lanosa do civica, a nubire do accorda. Ale lepiej przejsc do dyskusji o motocyklach a nie autach PSSam jeŸdzê daewoo, narazie mnie nie zawiod³o z powodu awarii i usterek ale czepiam sie szczegó³ów.
 6. w odpowiedzi na pytanie czemu jeŸdzi najwiêcej gsów....... wystarczy tylko to przenieœÌ na realia samochodowe dlaczego kiedys jeŸdzi³o najwiêcej 126p? a wracajac do aktualnych czasów dlaczego tak niedawno na ulicach jeŸdzi³o najwiêcej daewoo? a odpowiedz w temacie gs vs reszta œwiata tez jest chyba oczywista jesli gs juz fabrycznie jest taùszy to producent musia³ gdzieœ poszukac oszczêdnosÌi i objawi³o siê to na jakoœci (np. lakieru, plastików itp). Jest jakis posiadacz co najmniej 5 letniego gs'a który dobrze go obejrza³ i nie znalaz³ na nim ani kawa³eczka rdzy?
 7. Nie wiem jak to wyszÂło ale koles co jeÂździÂł GPZtÂą to wymiatacz ostry, na koÂło daje nia gdzie sie da i sprzet ma dobrze wyczuty. Scigalismy sie 2 razy i ten sam rezultat, kaÂżdy miaÂł oryginalne zĂŞbatki. Z tego co mi sie wydaje to GPZta jest bardziej elastyczna
 8. A ja polecam CB500!! Nie znajdziesz mocniejszego moto w klasie 500 jesli o to chodzi. GSa bierzesz na tym jak chcesz , z GPZtÂą tez sobie radzi (60KM). Spalanie jest moze nieco wieksze niz w gsie ale nadrabia to mocÂą, przyspieszeniem i piĂŞknym dzwiekiem silnika. Opinia jednego posiadacza gs'a "mĂłj chodzi jak diesel". W dodatku koszty eksploatacji masz mniejsze, np. zaworki regulujesz co 24 tyÂś.jakosc wykonania w stosunku do suzuki jest zauwaÂżalnano i Honda to Honda!
 9. Jak w tytule moÂże byĂŚ uÂżywana a bierznik coÂś w rodzaju Pirelli MT75, Dunlop 103, PozdrawiamLukasz
 10. CzeœÌChcia³bym zapytaÌ czy s¹ tu jacys posiadacze CB500 ?Sorki za spam ale sprawa troszki pilna Pozdrawiam£ukasz
 11. No co do GÂŁUPKĂW w wielkich cieÂżarĂłwkach to sie mylisz, mĂłj ojciec jest kierowca takiej cieÂżarĂłwki i jest motocyklistÂą. PowinieneÂś najpierw pojeÂździc takim sprzeytem albo porozmawiaĂŚ z osobÂą jÂą prowadzÂąca wtedy byÂś tak nie mĂłwiÂł, nie twierdze teÂż ¿ê oni wszyscy sÂą ok bo jak wszĂŞdzie znajdzie sie czarna owca. Ale warto sie zastanowic jak sie prowadzi 40-50 tonowy zestaw jak to zatrzymaĂŚ ruszyc itp.
 12. rozpogodziÂło sie oby chociaz sie nie pogorszyÂło do jutra...
 13. moge przyjechaĂŚ z akordeonem, tylko graĂŚ nie umiem ciekawe jak bedzie z pogodÂą
 14. Menelek jak mozesz to daj znac dalej... :? a co Ci sie sta³o z ta kierowni̹? ³o¿ysko g³ówki ramy posz³o?
 15. oki, tylko nie wiem czy zdarze na 17 :? o 16 zaczynam wracaĂŚ z gliwic autem Jaro to sie odezwie tu pewnie sam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.