Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bielany k/Ket 29 kwiecien-3 maj


Gixer

Rekomendowane odpowiedzi

Nic takiego nie mowili mi organizatorzy.Zreszta w poniedzialek lub wtorek ma byc ktos od nich u nas to zapytam ale napewno tak nie jest.Wiem za to cos nowego:impreza ma sie zaczynac o ok. 17.00 w sobote i w tym dniu juz beda konkursy i koncerty.Parada bedzie w niedziele a caly zlot bedzie trwal do wtorku [ Dodano: 2005-04-27, 19:53 ]Dzis byl u nas jeden z organizatorow i tak:impreza jest od soboty od ok.16.00,w tym dniu juz beda graly zespoly,parada w niedziele.Motocyklisci maja wjazd darmo a zwiedzajacy (zwiedzajace :mrgreen: ) 1zl lub 2zl.To tyle,ja juz w sobote rozbijam namiot i imprezuje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 170
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam bede od soboty do wtorku i mam zamiar nie tylko chlac ale sie tez dobrze bawic przy koncertach i konkursach 8) Planuje tez w ktorys dzien "wyleczyc" kaca poprzez pojezdzenie troche na moto,na taka przejazdzke pewnie bedzie wiecej chetnych U nas na salonie wisi juz plakat i na dobra sprawe juz od piatku sie cos dzieje a zespolow bedzie duzo,nawet jakis ze Slowacji.Zapowiada sie zajebista impreza,zwlaszcza ze pogoda ma byc super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia Kawabusa, widze ze musisz sie jeszcze wiele nauczyc walisz tu wielkiego posta ze szukas ztransportu na Bielan i juz jedziesz zobac zilu tu facetĂłw dziewczyno nie mozesz tego przegapic zwlaszcza ze ja jak zwykle zbierma ekipe juz z Gadgedem:P:P [ Dodano: 2005-04-29, 00:40 ]saint, a ty mi wez jeden plakat abo sama se wezme;P:P [ Dodano: 2005-04-29, 00:41 ]BOA6, a tobie proponuje zabarc sie z ekipom z Rybnika zjeby na maxa:P:P i okolic w sobote:P:P [ Dodano: 2005-04-29, 00:48 ]okii wiĂŞc tak meldowac mi sie na gg lub PW lub tutja kto jedzie Arczi??.. Skalar??.. Sargon??.. inni rybniczanie i zoranie jastrzebianie zbieram z Gadgedem ekipa:P:P na sobote wiecc ruszac zadeczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ja jeszcze nie wiem czy jade na 100% jesli pojade to tylko na 1 dzien i na noc nie zostaje (niedziela- urodzinki ciotki). Dzis wieczorem bedziemy sie chyba zgadywac na gygy wiec ustalimy co i jak. Skalar napisaÂł:Maisha pojedzie ze mna WinkWiesz ja jestem chĂŞtna, jeÂśli propozycja jest aktualna to gdzie i o ktĂłrej mam siĂŞ stawiĂŚ Question

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motomanka, jeœli uda mi siê za³atwiÌ 2 kask to nie mam wolnego miejsca, ale jak mi sie nie uda (a raczej siê nie uda) To wolne miejsce jest :mrgreen: Skalar, bez sensu jest ¿ebyœ do J-bia jecha³ . Ja po Maishe mogê podskoczyc a póŸniej siê przesi¹dzie do Ciebie jak Ci tak bardzo zale¿y :mrgreen: Zreszt¹ róbcie jak uwa¿acie za stosowne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.